Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

Szymon

• Zalety Dobre Jedzenie Różnorodne każdy wybierze coś dla siebie .Super Animacje i animatorzy świetni .Obsługa miła i sympatyczna .
    • Wady Plaża położona 10 minut na nogach od hotelu ale jest busik hotelowy który kursuje na plażę

Polecam.Ja jestem mega zadowolony i napewno kiedyś tam wrócę

• Zalety Ładnie położony, nowoczesny, czysty i zadbany.

Wszystko na bardzo solidnym poziomie, jedzenie bardzo dobre, czystość w pokoju i na terenie hotelu, ładnie położony, ciepła woda w basenie i morzu

Marek

• Zalety - rok budowy - ogólnie czysto - ładna architektura budynku - animatorzy - bardzo dobre posiłki (jak to w Turcji) - wszystko jest jeszcze w miarę nowe i świeże - pokoje sprzątane codziennie - animacje (urozmaicone)
    • Wady - położenie względem plaży - budowa w okolicy i widok na dźwigi - bardzo mało stolików i krzeseł przy barze (codziennie problem) - dziwne godziny posiłków (między 15 a 19 nie ma żadnej restauracji / baru z przekąskami) - bardzo dużo Rosjan w hotelu uważających, że wolno im wszystko - mylne pojęcie minibar (butelka wody i to nie zawsze) - pouszkadzane parasole na basenie

Ponieważ wiem, iż sam kieruje się opiniami przy wyborze wakacji postanowiłem podzielić się moimi wrażeniami z pobytu (przełom sierpień wrzesień 2019). Na początek pozytywy. Hotel optymalny wielkościowo, spory basen, zadbany, nowy. W całym hotelu ogólnie czysto i nawet nowocześnie. Architektura hotelu bardzo OK. Zatem pobyt uważam za udany. Uważam, jednak że hotel nie zasługuje na opinie powyżej 9/10. Nie był to mój pierwszy pobyt w Turcji i jeśli ten hotel miałby mieć tak wysoką ocenę to gdzie miejsce na o wiele lepsze hotele (a takie są). Położenie względem plaży - po prostu daleko. Jeździ busik co chwilkę i nie jest żadnym problemem kursować między hotelem a plażą ale jak ktoś lubi poleżeć na plaży to brakować będzie mu dostepu do pokoju, restauracji, czy czystych cywilizowanych toalet (te na plaży to porażka). Hotel dziś jest jeszcze nowy i w koło zbyt dużo nie ma (5 sklepików, bazar 800 metrów od hotelu). Ale obok jest też budowa innego hotelu zatem zamiast morza widzimy dźwigi. Za rok widzieć będziemy inny wykańczany hotel. W barze przy basenie tak mało krzeseł że pierwszy posiłek jadłem na stojąco. Czy to moze mieć miejsce w hotelu z oceną powyżej 9 ?? Dosyć oryginalnie były poustawiane posiłki. Pierwszy raz spotkałem się z tym by w Turcji w hotelu między godziną 15 a 19 nie było posiłku. Były lody (codziennie, bardzo dobre), były słodycze... ale nic poza tym. Pool bar do 15, a kolacja od 19. Niestety w hotelu w tym okresie było bardzo dużo młodych Rosjan. Niestety ich zachowanie było czasem żenujące. No ale to nie wina hotelu choć uważam ze ochrona / obsługa mogłaby reagować częściej i trochę ich uspokajać. Tak jak już ktoś pisał mylne pojęcie minibaru jest w opisie. Butelka wody i to nie zawsze, zostawiona w lodówce to nie minibar. W hotelu 4* miałem uzupełnioną lodówkę puszkowaną coca-colą, fantą, sprite. Tu tylko woda. Wad pewnie jest więcej: pouszkadzane parasole na basenie, postrzępione ręczniki. Nie chcę być źle zrozumianym - hotel jest bardzo ładny i fajny, super animatorzy (Nadir, Milana, Natalia, Panda, Simet, Ana, Sara), bardzo oryginalne animacje, pobyt był bardzo udany. Ale nie jest to hotel na ocenę powyżej 9. Do takiego mu jeszcze daleko. Ale cena adekwatna do jakości. I za to pozytywna ocena.

KONRAD BEDNARZ

• Zalety Fajne animacje,czysto super pokoje rodzinne.Darmowy sejf i działający internet.
    • Wady Daleko do plaży i stromo!,Dużo Rosjan jak widzą jedzenie,to się zachowują jak zwierzęta.Jak na pięć gwiazdek to mogliby więcej w szkle napojów dawać.

Miałem w ofercie mini bar w pokoju,ale niestety cały czas pusty.Napewno w Turcji pojęcie ?mini bar? to jest butelka wody mineralnej,uzupełniana codziennie.

Marek

• Zalety Lokalizacja , czystość , miła obsługa, atrakcje, mega dobre jedzenie
    • Wady do plaży jakieś 1000 m

Hotel czysty i zadbany a na to zwracamy uwagę . Jedzenia mega dużo , mega różnego i nadzwyczaj smacznego . Spod hotelu na plażę dowozi bus . Dosłownie co kilka chwil . Animacje ok. Ogólnie polecam

Łukasz

• Zalety Piękny wystrój, miła obsługa.
    • Wady Małą wadą jest położenie. Ciężko wybrać się na wycieczkę np. do Pamukkale, gdy trzeba zrobić kilkaset km w jedną stronę.

Hotel piękny zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Położony na wzniesieniu, przez co z balkonu rozciągał się widok na morze. Hotel sam w sobie zasługuje na najwyższą ocenę, szkoda jedynie, że tak daleko było z niego na różne wycieczki. Jedyne do czego można by się było jeszcze doczepić, to średnie animacje, szczególnie wieczorami.

• Zalety Piękny pałac, standard pokoi, duży basen,
    • Wady Dosyć monotonne jedzenie

Piszę tę opinię na balkonie jednego z pokoi tego hotelu aby na świeżo móc przekazać odczucia. Zacznę od plusów : Hotel jest jak pałac, przepiękny z ogromnym przepychem w środku. Można poczuć się jak rodzina królewska. Obsługa elegancko ubrana i bardzo sympatyczna. Basen jest duży z idealną głębokością 140cm (da się popływać i da się stanąć w każdej chwili). Zjeżdżalnie też dosyć fajne a leżaków jest bardzo dużo. Do plaży jeździ prywatny hotelowy bus co parę minut co ułatwia funkcjonowanie. Na plaży oczywiście bar ze wszystkim co potrzeba. Pokoje są na bardzo wysokim poziomie (jak na pałac przystało), na wyposażeniu w standardzie jest sejf za darmo, oraz codziennie dają butelkę wody aby nie trzeba było pluskać ust w ich wodzie. Dodatkowo można bezpłatnie wypożyczyć ręcznik na plażę i później dać go do prania aby następnego dnia był znowu do użycia :) Jeśli chodzi o jedzenie to tutaj mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony super przekąski przy basenie w postaci gyrosu, hamburgerow oraz tureckich przekąsek a z drugiej dosyć specyficzne jedzenie na obiedzie i kolacji. Ogólnie nikt nigdy głodny nie będzie chodzić gdyż wybór jest przeogromny lecz wiele razy natrafiłem na jedzenie które tylko ładnie wyglądało a na obiad wolałem iść na przekąski niż na standardowy obiad. Duży plus za wieczór meksykański gdzie jedzenie było pyszne. Aa i pepsi i fanta smakuje jak oryginalna! Myślę jednak że zdecydowana większość ludzi będzie bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu :) Zasługuje na 5 gwiazdek i wizyta w tym hotelu to żadne ryzyko a raczej recepta na udany urlop w ciepłej Turcji :) P. S. Na bazarach wcale tu nie jest tak tanio i radzę uważać aby nie dać się naciągnąć, bo naród turecki bardzo specyficzny jest i nie każdemu się spodoba ich sposób bycia i rozmowy z turystami/klientami.

• Zalety wysoki standard pokoii
    • Wady daleko do plaży

Hotel o wyższym standardzie, pokoje przestronne, miła obsługa, Minusiem jest dalekie położenie od plaży trzeba dojechać busem kursuje co 10 min

Kazimierz

• Zalety Hotel bardzo ładny i nowoczesny..Jest w nim bardzo czysto.Obsługa jest miła.
    • Wady Drinki i napoje są podawane w malutkich,cieniutkich plastikowych kubeczkach.Alkohole są rozcieńczane 50:50 z wodą.Zamiast 40% mają tylko 20%. W hotelu jest bardzo dużo dzieci.Przez co jest duży hałas.Nie można spać przy otwartym oknie,gdyż wrzaski dzieci budzą ok godz 6.00.W barze przy lobby trzeba stać w kolejce za drinkiem ok 15 minut.Nie polecam tego hotelu osobom ceniącym ciszę.

Hotel bardzo ładny zadbany i czysty.Posiłki dobre i bardzo duży wybór.Obsługa miła i życzliwa.Moim zdaniem hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek,gdyż napoje i drinki są podawane w plastikowych cieniutkich i małych kubeczkach.Psuje to prestiż hotelu.Jest w nim ogromny hałas ze względu na dużą ilość małych dzieci.W barze głównym są kolejki 15 minutowe.Sporo trzeba się naczekać,żeby coś wypić.Alkohole są rozcieńczane i mają 20% zamiast 40%..Hotel nadrabia swoim wystrojem,miłą obsługą oraz przystępną ceną.Dlatego osobiście polecam ten hotel.Byłem w nim na przełomie maja a czerwca 2019roku.

Marta Slaby

• Zalety - Przemiła obsługa - Ogromny wybór jedzenia - Czystość
    • Wady - Hotel nastawiony na rosyjskich turystow (zabawy po rusku i duzo rosyjskiej muzyki) - Dojście na plaże

Hotel jest piękny, niezniszczony, wysprzątany na błysk. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i ciągle uśmiechnięta, z każdym barmanem można sobie pożartowac, z kelnerami również. Bardzo się starają żeby nikomu niczego nie brakowało. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybor, wieczory tematyczne. Polecam nie iść na kolacje odrazu o 19 tylko 30-40min później. Jedzenie jest dokładane cały czas a o 19 niestety rosjanie rzucają się na jedzenie tak, jakby nie jedli tydzień. Minusem jest niestety 80% rosyjskiej muzyki i każde zabawy prowadzone są po rosyjsku. Dojscie na plaże jest dosyć strome wiec na pieszo isc ciezko. Busik hotelowy jezdzi co 10min.