Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.

Łukasz

• Zalety Piękny wystrój, miła obsługa.
    • Wady Małą wadą jest położenie. Ciężko wybrać się na wycieczkę np. do Pamukkale, gdy trzeba zrobić kilkaset km w jedną stronę.

Hotel piękny zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Położony na wzniesieniu, przez co z balkonu rozciągał się widok na morze. Hotel sam w sobie zasługuje na najwyższą ocenę, szkoda jedynie, że tak daleko było z niego na różne wycieczki. Jedyne do czego można by się było jeszcze doczepić, to średnie animacje, szczególnie wieczorami.

• Zalety Piękny pałac, standard pokoi, duży basen,
    • Wady Dosyć monotonne jedzenie

Piszę tę opinię na balkonie jednego z pokoi tego hotelu aby na świeżo móc przekazać odczucia. Zacznę od plusów : Hotel jest jak pałac, przepiękny z ogromnym przepychem w środku. Można poczuć się jak rodzina królewska. Obsługa elegancko ubrana i bardzo sympatyczna. Basen jest duży z idealną głębokością 140cm (da się popływać i da się stanąć w każdej chwili). Zjeżdżalnie też dosyć fajne a leżaków jest bardzo dużo. Do plaży jeździ prywatny hotelowy bus co parę minut co ułatwia funkcjonowanie. Na plaży oczywiście bar ze wszystkim co potrzeba. Pokoje są na bardzo wysokim poziomie (jak na pałac przystało), na wyposażeniu w standardzie jest sejf za darmo, oraz codziennie dają butelkę wody aby nie trzeba było pluskać ust w ich wodzie. Dodatkowo można bezpłatnie wypożyczyć ręcznik na plażę i później dać go do prania aby następnego dnia był znowu do użycia :) Jeśli chodzi o jedzenie to tutaj mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony super przekąski przy basenie w postaci gyrosu, hamburgerow oraz tureckich przekąsek a z drugiej dosyć specyficzne jedzenie na obiedzie i kolacji. Ogólnie nikt nigdy głodny nie będzie chodzić gdyż wybór jest przeogromny lecz wiele razy natrafiłem na jedzenie które tylko ładnie wyglądało a na obiad wolałem iść na przekąski niż na standardowy obiad. Duży plus za wieczór meksykański gdzie jedzenie było pyszne. Aa i pepsi i fanta smakuje jak oryginalna! Myślę jednak że zdecydowana większość ludzi będzie bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu :) Zasługuje na 5 gwiazdek i wizyta w tym hotelu to żadne ryzyko a raczej recepta na udany urlop w ciepłej Turcji :) P. S. Na bazarach wcale tu nie jest tak tanio i radzę uważać aby nie dać się naciągnąć, bo naród turecki bardzo specyficzny jest i nie każdemu się spodoba ich sposób bycia i rozmowy z turystami/klientami.

• Zalety wysoki standard pokoii
    • Wady daleko do plaży

Hotel o wyższym standardzie, pokoje przestronne, miła obsługa, Minusiem jest dalekie położenie od plaży trzeba dojechać busem kursuje co 10 min

Kazimierz

• Zalety Hotel bardzo ładny i nowoczesny..Jest w nim bardzo czysto.Obsługa jest miła.
    • Wady Drinki i napoje są podawane w malutkich,cieniutkich plastikowych kubeczkach.Alkohole są rozcieńczane 50:50 z wodą.Zamiast 40% mają tylko 20%. W hotelu jest bardzo dużo dzieci.Przez co jest duży hałas.Nie można spać przy otwartym oknie,gdyż wrzaski dzieci budzą ok godz 6.00.W barze przy lobby trzeba stać w kolejce za drinkiem ok 15 minut.Nie polecam tego hotelu osobom ceniącym ciszę.

Hotel bardzo ładny zadbany i czysty.Posiłki dobre i bardzo duży wybór.Obsługa miła i życzliwa.Moim zdaniem hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek,gdyż napoje i drinki są podawane w plastikowych cieniutkich i małych kubeczkach.Psuje to prestiż hotelu.Jest w nim ogromny hałas ze względu na dużą ilość małych dzieci.W barze głównym są kolejki 15 minutowe.Sporo trzeba się naczekać,żeby coś wypić.Alkohole są rozcieńczane i mają 20% zamiast 40%..Hotel nadrabia swoim wystrojem,miłą obsługą oraz przystępną ceną.Dlatego osobiście polecam ten hotel.Byłem w nim na przełomie maja a czerwca 2019roku.

Marta Slaby

• Zalety - Przemiła obsługa - Ogromny wybór jedzenia - Czystość
    • Wady - Hotel nastawiony na rosyjskich turystow (zabawy po rusku i duzo rosyjskiej muzyki) - Dojście na plaże

Hotel jest piękny, niezniszczony, wysprzątany na błysk. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i ciągle uśmiechnięta, z każdym barmanem można sobie pożartowac, z kelnerami również. Bardzo się starają żeby nikomu niczego nie brakowało. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybor, wieczory tematyczne. Polecam nie iść na kolacje odrazu o 19 tylko 30-40min później. Jedzenie jest dokładane cały czas a o 19 niestety rosjanie rzucają się na jedzenie tak, jakby nie jedli tydzień. Minusem jest niestety 80% rosyjskiej muzyki i każde zabawy prowadzone są po rosyjsku. Dojscie na plaże jest dosyć strome wiec na pieszo isc ciezko. Busik hotelowy jezdzi co 10min.

SYLWIA

• Zalety Czystość , w-f w całym hoteli

Polecam , czysto ,miło i smacznie ,jedyny mały minusik to żwirowa plaża

SYLWIA

Polecam , nowy hotel ,czyściutko , obsługa miła ,jedzenie bardzo dobre ,blisko plaża niestety żwirowa

Patryk Sało

• Zalety Kuchnia, animacje, czyste pokoje, wygląd hotelu, restauracje, obsługa
    • Wady Plaża oddalona około 10 min spacerem

Świetny hotel, godny polecenia znajomym, animatorzy na 6+. Pojechalibyśmy tam jeszcze raz !!!

tomasz anna

• Zalety wszystko

polecam wszystkim hotel ,jeszcze nie zniszczony jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie lody ciasto owoce nocna zupa najlepsza obsługa super drinki super pokoje super ogólne wrażenie super polecam!!!!!!

Pawel

• Zalety nowy hotel, dobre jedzenie, wi fi w calym holetlu
    • Wady brak !

Hotel naprawde spoko bylismy 20 pazdziernika 7 dni. co tu wiele pisac nowy obiekt wiec jeszcze nie zniszczony z wyjatkiem sof w lobby nie bylo duzo ludzi wiec mi nic nie przeszkadzalo widok na baseny mieslimy z okna 2 pietro jednak 3-4 to najlepsze moim zdaniem i wyzej. troche glosno jesli ktos z dziecmi od strony basenow ale da sie przezyc. minus sa ale jak w kazdym cos sie znajdzie np. mini bar tylko woda . ktos kto byl juz w lepszych hotelach przyzwyczjony jest do piwa cola itp. nastepnie plaza zwirowa bez obuwia lipa. herbata turecka z torebek. no i drinki ktore ciezko tym nazwac . plusow duzo wiecej jedzonko smaczne nikt nie chorowal 4 osoby z nami byly. sauna siłownia wszystko czyne od rana obok bazar Alara jak juz ktos wspomial drogi dosc ale kazdy cos w dobrej cenie wyrwie. polecam wyjazd do Alanya duzo taniej niz na bazarze i obok fajna piasczysta plaza kleopatry busem lub taki bus okolo 10 lira taxi 22-25 euro w jedna strone jakies 35 km od hotelu hoetl polecam wart swojej ceny okolo 1950zl nas kosztował