Opinie o hotelu Sultan Gardens Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Sultan Gardens Resort: basen

• Basen z podgrzewaną wodą
  • Plaża prywatna, piaszczysta bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy hotelu
  • 5 km od lotniska i 10 km od centrum kurortu - Naama Bay

Alicja

• Zalety Piękna Plaża
    • Wady Długo czekaliśmy na zakwaterowanie, 8 godzin

Cudowne miejsce, polecam pokój z widokiem na morze :) Bajkowy wschód słońca :) Plaża czysta, szeroka, dużo wolnych leżaczków. W restauracji jedzenie bardzo urozmaicone, wieczory tematyczne :) kelnerzy ubrani adekwatnie do tematu. Przemiła obsługa. Rewelacyjne rybki z grilla serwowane niedaleko plaży. Rafa koralowa , rybki kolorowe pływają obok nas ;) Po terenie hotelowym jeżdzi busik TAF-TAF , co 15 min, zawozi na plażę czy do lobby. Wsiadasz i jedziesz. Polaków mało, z nami 4 osoby łącznie. Reszta to Włosi, Ukraina i Arabowie. Alicja

Natalia

• Zalety - Dużo przepięknej zieleni -Łagodne zejście do morza -Wydzielone miejsce do pływania dla dzieci w morzu
    • Wady -Rozległy teren/ dużo schodów

Hotel jak najbardziej przeznaczony dla każdego. Mnóstwo miejsc bardziej zacisznych dla os. starszych lub os. ceniących spokój, ale też i baseny dla dzieci ze zjeżdżalniami. Przepiękne pokoje rodzinne z jacuzzi. Dużo miejsca w lounge barze,reprezentacyjne lobby.

• Zalety Sympatyczny, godny polecania, 5 basenów, 2 podgrzewane, pomost 100, rafa przy hotelu
    • Wady nie zauważyłam

Bardzo dobry hotel, pokoje czyste i dobrze sprzątane, przestronne, zadbany ogród i infrastruktura. Az przyjemnie się przebywa w tym hotelu. Niewielu Rosjan. Dobre miejsce dla dzieci i rodzin, basen podgrzewany z wydzielaną cześć dla dzieci,

Maciej

• Zalety Dosyć spora plaża Czystko i schludnie
    • Wady Brak atrakcji dla ludzi aktywnych

Położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, plaża prywatna tylko dla gości hotelowych, dużo miejsca na plaży nie trzeba specjalnie szukać miejsca. Przestronne pokoje elegancko urządzone i czyste.

• Zalety Kilka basenów w tym 2 podgrzewane, jeden z barem w basenie. Ładne pokoje, czyste, nic nie odpada i nie ma robali :) fajna obsługa, kultura i uprzejmość to tam norma.
    • Wady dla mnie brak

Kochani, byłem w tym hotelu już dobre 5/6 razy. za każdym razem jest na prawdę ok. czyste pokoje, dobra obsługa, czyste baseny, ładny kawałek plaży. Przy hotelu jest zejście do morza przez pomost. Mają tam bardzo ładną rafę. Animacje ciekawe i animatorzy też ok. W Hotelu około połowa gości to Ukraina, Kazachstan, Armenia, Gruzja itd., reszta to Anglicy, Włosi i Arabowie z całego świata. Do hotelu jest bardzo blisko z lotniska więc podróż nie jest uciążliwa (szczególnie dla małych dzieci). W pokojach zawsze woda mineralna, czajnik, kawa, herbata. w pobliżu dużo sklepów. zasadniczo bardzo polecam!! warto się tam wybrać jeśli ktoś chce mieć spokojne i pewne wakacje. Michał

KOCHAM EGIPT

• Zalety blisko lotniska , ładna rafa , centrum nurkowe w hotelu
    • Wady milion schodów , beznadziejna rezydentka z RT

Hotel miliona schodów , miliona dzieci , miliona ukraińców . Mimo to polecam w 100% , piękna plaża , piękna rafa , pyszne jedzenia . Polecam pokoje w widokiem na morze , przemiła obsługa . Przy plaży super centrum nurkowe , można nurkować z pomostu , nie marnując czasu na dojazdy. Wróce tam na pewno.

iwona
    Pobyt: Listopad 2016

• Zalety piękny ogród, wspaniałe animacje od rana do nocy, pyszne jedzenie, miła obsługa, ładna duża plaża wyznaczona strefa ciszy dla osób bez dzieci. Piękna rafa.

Wspaniale położony hotel na niewielkim klifie. Bardzo duży obiekt z pięknym ogrodem , sześcioma basenami, trzema restauracjami(włoska, indyjska,owoce morza). wspaniałe animacje od 10 rano do 23 wieczorem ,także nudy nie było. Są również wyznaczone miejsca ze strefą ciszy (na plaży i jeden basen) tam można spokojnie się zrelaksować czytając książkę lub ucinając sobie drzemkę. Jedzenie dobre każdy sobie może coś wybrać według swoich smaków, udostępnione dwie stołówki dla rodzin z dziećmi i bez dzieci. My korzystaliśmy z tej drugiej. Ogólnie hotel warty polecenia my na pewno jeszcze ta m wrócimy.

Magdalena
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety - położenie - podzielenie basenów na te dla dorosłych, dzieci i cichy basen
    • Wady - w hotelu bardzo dużo Arabów z całymi rodzinami, dziećmi robią hałas, krzyk, bałagan -obsługa - hotel dawno nieremontowany - pokoje bardzo skromne nie na 5 gwiazdek, wymagające odnowienia - niektóre w stanie TRAGICZNYM!

Zupełnie nie wiem czemu ten hotel ma takie wysokie opinie. Chyba tylko dlatego, że jedzenie jest rzeczywiście bardzo dobre. Hotel swoje lata świetności ma już za sobą. Na pewno nie jest to hotel zasługujący na 5*. Słyszeliśmy, że niektórzy są już 3-4 raz w tym hotelu, my nie chcielibyśmy tam wrócić nawet za darmo. To na pewno nie jest hotel luksusowy, dla kogoś wymagającego. Byliśmy już w Egipcie nie pierwszy raz, ale był to najgorszy hotel, w którym przyszło nam spędzić urlop. Pierwszą dużą wadą jest obsługa, która sama nie zainteresuje się gościem, jak gość płaci ma przynoszone do stolika napoje, jak nie to czeka przy barze. My płaciliśmy, ale pierwszy raz było odczuć taki stosunek obsługi do klienta. Mieliśmy wrażenie,że nie jesteśmy mile widziani, najgorzej było w lobby przy recepcji. Drugi poważny problem to klimatyzacja w lobby nad recepcją, pani z guest room tłumaczyła,że mało osób tam siedzi, więc ona nie działa. A co mnie to obchodzi? Hotel 5* nie powinien robić oszczędności na gościach. Baseny - podczas 14 dniowego pobytu nie zauważyłam wymiany wody w dużym basenie. Można się też przyczepić do czystości samych basenów. Fajna restauracja włoska - ale bez cudów. Przy zakupie butelki wina dostaliśmy rabat od menadżera - świetny gest :) na pewno nie wrócimy i nie polecamy wymagającym klientom.

Marek
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety położenie plaża rafa baseny ogród jedzenie obsługa
    • Wady nie znalazłem

Pięknie położony, fajny hotel z zadbanymi i ślicznymi ogrodami. Fajna rafa, piaszczysta plażą, fajne baseny. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Polecam omleta na śniadanie :) Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa super robi co może aby umilić pobyt. Jedynym małym mankamentem jest słaby internet w lobby ale kto myśli o necie mając piękna pogodę, plażę, rafę, baseny, dobre jedzenie i drinki :) Animacje fajne chociaż hotel nie jest dla tych co chcą tylko imprezować ale dla tych co tak jak ja chcą odpocząć i leżakować :)

dorota i tomek
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety -dobre jedzenie (polecam restauracje House of Spices) - ładna rafa przy hotelu - interesujące animacje wieczorem, młodzi animatorzy twarzący klimat \\\\\\\"na luzie\\\\\\\" - bardzo przyjazana obsługahotelu począwszy od pokojowego, przez kelnerów, kiucharzy, recepcje.
    • Wady - na pierwsze wrazenie lazienki sa zaniedbane, wymagaja remuntu a nie tylko doklelenia kolejnych warst fugi i kleju. - ocean wiew to raczej widok na ogród, dopiero za drzwami przedziera sie morze

z pewnościa jest to najlepszy hotel w jakim bylismy (a łacznie odwiedziliśmy Egipt już 6 razy). dobre jedzenie, szczególnie grilowane ryby na obiad i kolacje, miękka wołowina, dobre zupy ,duży wybór warzyw- kilka rodzai salat, fasolka, pomidory, ogórki, buraczki, rzodkiewki, oliwki, marchwki...oprócz tego wiece salatek już gotowych do wyboru. Naprawde jest w czym wybrac. bardz zyczliwa obsługa, widać że kelnerzy dbają o gości. cześto pytają czy wszytko ok, czy coś donieść. 4 baseny, z którzych polecamy ten podgrzewany z muzyką. wieczory można spedzać na drinkowaniu przy lobby koło fontann oraz na animacjach- głownie występy grup tanecznych i akrobatycznych. Polecam odwiedzić Naama Bay (taxi max 7 dolarów w jedna strone), Jest tam Cerffour jak ktoś potrzebuje zrobić zakupy w normalnych cenach. My mamy ulubiana restauracje w Naama na dachu: Camel Ruff, gdzie serwują tam dobra pizze i jes fajny klimat.