Opinie o hotelu Sultan Of Side

Sultan Of Side: basen, zjeżdżalnia

R Zaborski
    Pobyt: Maj 2011

Witam, pomijając perypetie przy zakwaterowaniu w pierwszy dzień (a właściwie noc) były to udane wakacje. Hotel polecam jak najbardziej. Wprawdzie obsługa w recepcji jest średnia ale trzeba się twardo domagać swoich praw i będzie dobrze. Bardzo dobra plaża, duża i szeroka z łagodnym płytkim zejściem do morza. Na zjeżdżalniach ratownik pilnował porządku więc też oki. W lobby jest wifi, laptopy działaja dobrze ale mój tel. niestety gubił sygnał. Przy głównej ulicy jest "pasaż" ze sklepami, gdzie mozna zrobic zakupy w dobrej cenie. w Samym Side jest już raczej drogo i negocjacji cenowych praktycznie nie ma. W hotelu duzo Polaków, trochę Niemców i Rosjan. Ogólnie polecam

R Z
    Pobyt: Maj 2011

Witam, Jeśli chodzi o hotel to po "atrakcjach" w dniu przyjazdu potem już było wszystko ok, Hotel wart polecenia, do plaży blisko a wzdłuż plaży jest piękny deptak z placami zabaw dla dzieci, siłowniami. My byliśmy od 15 do 29 czerwca więc nie był to szczyt sezonu. Na plaże czy baseny schodziliśmy około 11 i z leżakami problemu nie było. Na zjeżdżalniach jest cały czas ratownik, który pilnuje porządku. Obsługa w restauracji, barach ok, w recepcji dramat ale trzeba się twardo domagać swoich praw, żeby było jasne kto jest klientem. WiFi w lobby, laptopy działaj oki, telefony różnie

rafal zaborski
    Pobyt: Maj 2011

witam o samymym hotelu nie moge powiedzie zbyt duzo bo biuro beefree tak nas zalatwilo, ze zona z 5 letnia corka spi u znajomych w pokoju a jaa z walizkami spie na fotelach w recepcji, bo nie ma dla nas pokoju, jak sie rozwinie sytuacja bede informowal

Nick
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel,plaża ok. Odległość 400 m, ale nie trzeba wracać na obiad, ponieważ hotelowa gastronomia jest nawet na plaży ( czyli mamy lepiej niż na słynnej plaży Kleopatra. Jedyne minusy to b.słaba klimatyzacja w windach ( ale przecież to tylko minut dziennie)i animacja ponieważ jest nastawiona prawie wyłącznie pod dzieci.

Magdalena
    Pobyt: Sierpień 2010

Witam, Byłam w tym hotelu dwa razy w tym roku i nie ma żadnych oporów go polecić, w kwietniu jest więcej starszych osób, głównie Niemcy w sierpniu natomiast młodzież i masa dzieci, więc nie wiem co lepsze :) Jeśli chodzi o hotel polecam :) nie ma żadnych karaluchów ! Pokoje posprzątane wszędzie czysto, jedzenie dobre więc czego więcej chcieć? Ale Polacy wymyślają i należy pamiętać, że każdy podchodzi do wakacji inaczej -jeden z radością :) drugi za kare poleciał na urlop :P Obsługa w hotelu miła w restauracji kelnerzy wszystkich obsługują tak samo i nikt od nikogo nie żąda napiwków, kto ma ten daje kto nie ma nic nie - każdego indywidualna sprawa ...

jola kropiwnicka

Bardzo dobry hotel w którym gosciłam po raz drugi.Doskonała kuchnia all inclusive.W tym roku bardzo dobre animacje na wysokim poziomie prowadzone w języku:niemieckim,angielskim i francuskim przez zespół animatorów Neckermana.Swietne wieczorne przedstawienia ..chakalaka..i inne.Na pochwałę zasługuje Centrum Spa z doskonałą oferta masazy i kosmetyki.Zespół Spa posługuje sie j.niemieckim,angielskim,rosyjskim,francuskim.Doskonali masazysci ,pozdrowienia dla Hasana i Rany. Polecam kazdemu.

Elżbieta i Mariusz
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel zasługuje na max. 3 gwiazdki. Brak klimatyzacji na piętrach Hotelu; klimatyzacja, w restauracji i na poziomie recepcji była ustawiana na minimum wydajności; brak wentylacji w windach; problem z ciśnieniem wody; animacje (tylko w języku niemieckim) i dyskoteki do późnych godzin nocnych - dla chcących wypocząć to istny koszmar, gdyż odbywają się w amfiteatrze lub przy basenie. W restauracji obrusy brudne, stoliki nie sprzątane przez kelnerów, brak sztućców i brudne naczynia. Cała obsługa hamska i bezczelna, nastawiona na napiwki. Nagła zmiana nastwienia podczas obecności Dyrektora. Karaluchy biegające po hotelu, najwięcej na poziomie -2. Do plaży ok. 400m. Morze i plaża super. Sprzątanie na 5 piętrze bardzo dobre.

adam
    Pobyt: Czerwiec 2010

ogólnie jestem zadowolony, lecz trzeba dodać, że hotel jest przeznaczony dla turystów niemieckich. Pomimo dużej liczby Polaków: wszelkie animacje, komunikacja, napisy tylko w jezyku niemieckim. Można też odnieść wrażenie że turyści z niemiec sa gloryfikowani. Obsługa bardzo miła. Napiwki wskazane, lecz nie zmieniaja podejścia do gości (duży plus). Na minus trzeba dodać mała ilość wind, niewydolna klimatyzacja lub jej brak w:holu,jadalni,winda. Kłamstwem jest odległość do morza - nie jak podają w opisie 200m. lecz około 400m.Duży plus za jedzenie, dekoracja i sposób podawania świetny (osobą odpowiedzialną jest Adam - Turek z korzeniami w Polsce). Pozdrowienia dla wspaniałych ludzi poznanych w hotelu.

Maciek
    Pobyt: Czerwiec 2010

POLECAM :)

gosia2510
    Pobyt: Lipiec 2009

Hotel w miarę OK, choc trzeba uważac na problemy żołądkowe. Nie polecam jednak wyjazdu do tego hotelu z ITAKĄ - rezydenci jakby ich nie było