Opinie o hotelu Summertime
Grecja / Korfu

Summertime

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Justyna

• Zalety położenie blisko centrum, blisko pięknych miejsc, blisko komunikacji autobusowej
    • Wady Czystość, zapach, zaniedbany

Wszędzie jest odczuwalny i zauważalny brud, smród, zagrzybiała klimatyzacja, zagrzybiona łazienka, robaki w pokoju, restauracja podobnie do hotelu - brud, smród, wiele do życzenia pozostawia przestrzeganie zasad BHP przez pracowników i kelnerów. Wokół hotelu unosi się smród do którego po tygodniu można się przyzwyczaić. Jedzenie i napoje najniższej jakości a nawet poniżej jakiejkolwiek jakości. Płakałam jak przyjechałam w to miejsce a nie należę do osób w wygórowanymi oczekiwaniami. Leżaki basenowe strach dotknąć, brudne i porwane. Jestem w szoku ze Pani z biura turystycznego mogła polecić to miejsce. Odradzam i jeszcze raz odradzam!!

Igor

• Zalety Blisko atrakcji
    • Wady Średnie śniadania prysznic bez kabiny

Polecam dla osób które niekoniecznie chcą całe dnie siedzieć na leżaku, jest tyle pięknych plaż na Korfu ;)

kasia

• Zalety położenie, atmosfera,brak rosjan
    • Wady czystość stolików na zewnątrz,wilgoć

ogólnie może być, trochę brudno przy stolikach na zewnątrz, co do zwierząt to się dziwie ludziom którzy dokarmiają pieski a pózniej piszą o nich w opiniach, mnie jeden pies który przychodził wieczór nie przeszkadzał. pokoje nie są luksusowe, jest wilgoć ale to jest spowodowane klimatem,.ogólnie pobyt udany.

Aneta

• Zalety bliskość fajnych miejsc
    • Wady Bród i brak higieny

Hotel nauczył mnie, że trzeba czytać opinie. Przede wszystkim trzy gwiazdki to kłamstwo - hotel ma dwie gwiazdki! Opłata 0,5 euro / noc - czyli 1 lub gwie gwiazdki max. Panie zamiataja posadzkę w trakcie posiłku, kurz unosi sie więc nad talerzami. Zwierzątka z brudnymi odbytami zagladaja do talerzy. Kelnerzy to Albańczycy, którzy chyba mozno imprezuja nocami, bo w dzień sa mocno zmęczeni. "Sprzatajac" talerze układaja jeden na drugim, co powoduje, resztki posiłku wycisniete ciężarem, wyciekają także na gości (była tego świadkiem).

Jolanta

Standard niski na 3 gwiazdki. Obsługa miła ale niezbyt czysto. Posiłki mogą być ,dosyć urozmaicone.

Magdalena

• Zalety + dobra lokalizacja wzgledem plazy i tawern + przestronny basen
    • Wady - nie dokonca przyprawione i lekko przesmazone jedzeni

Hotel dla mlodych osob, nastawionych na zwiedzanie. W poblizu hotelu jest ladna piaszczysta plaza oraz Calan D?Amour oraz pelno tawern i sklepow. Rodzinom z dziecmy czy seniorom raczej polecam.

Julia

• Zalety miła i pomocna obsługa, czysty basen
    • Wady jedzenie monotonne, mało leżaków przy basenie, bardzo słabo działające wifi w recepcji (nigdzie indziej nie działa)

Obsługa hotelowa miła i pomocna chociaż nie do końca potrafiąca mówić po angielsku. Pokoje niby odnowione- my dostaliśmy ten nie odnowiony- natomiast był zadbany i czysty z działającą klimatyzacją i TV (co prawda 3 kanały w języku niemieckim, ale nie przyjechaliśmy oglądać TV w hotelu). Woda w łazienkach jest ogrzewana dzięki panelom słonecznym więc może się zdarzyć że jest zimna. Jedzenie zjadliwe i jest odpowiednie dla ludzi którzy nie mają problemu by jeść dosłownie to samo przez cały tydzień (na śniadania: omlet, jajko na twardo, sałatka grecka, jajko sadzone, szynka, ser, parówki, jogurt grecki i płatki; Obiad i kolacja: makarony z mięsem, makaron z sosem i frytki- codziennie to samo Przekąski: tylko bułka z serem i szynką - nie dało się tego jeść i pomarańcze- kto pierwszy ten lepszy) codziennie była kolejka do kolacji na 15 min czekania. Bar otwarty - samemu leje się alkohole i napoje do plastikowych kubków. Basen czysty i zadbany jednak mało leżaków. Bardzo blisko do morza i restauracji. Polecam wziąć więcej pieniędzy by zjeść coś na mieście. Można wypożyczyć samochód w recepcji hotelowej za ok. 30- 40 euro na dzień i zwiedzić wyspę. Wycieczki organizowane przez rezydenta drogie i z tego co opowiadali ludzie, którzy na nich byli- nie warte swojej ceny. W czasie naszego turnusu hotel zorganizował 2 wieczorki z muzyką na żywo i jeden wieczorek grecki - na którym była grecka muzyka i pokazy taneczne. Na obiekcie znajduje się bilard który kosztuje 2 euro za grę. Reasumując jeśli chodzi o jedzenie to było bardzo słabe i polecamy jeść na mieście, jeśli chodzi o atmosferę, czystość i pogodę było super :)

• Zalety Dobre położenie- niedaleko kanału miłości, plaży i centrum (500 m), ale w spokojnym miejscu Miejsce przyjemne dla oka, zadbane- spore pokoje z balkonami, na dole tarasy, duży basen, dużo leżaków Miła, pomocna obsługa, codzienne sprzątanie pokoju,posiłki zgodnie z rozpisem godzinowym, nieograniczony dostęp do piwa, wina, Ouzo i mocnych trunkow- dostęp do nalewaków przy basenie W część dni muzyka na żywo i pokazy tańców greckich Jedzenie smaczne, różnorodne obiady i koljacje- każdy mógł znaleźć coś dla siebie
    • Wady Nieduże urozmaicenie śniadań-podobne produkty codziennie

Przyjemny hotel z miłą obsługą, w świetnym miejscu, z dobrym jedzeniem, czysty- bardzo dobry stosunek jakości do ceny (hotel dla osób rozważnych, które nie oczekują pięciogwiazdkowego luksusu w hotelu w trzygwiazdkowym)

Magdalena

• Zalety Blisko pięknej plaży
    • Wady Brud, smród i ogólny bałagan. Wałęsające się psy przy basenie i pani, która ich sierść itp spłukiwała do basenu. Brudne lepiące się stoły na stołówce, sztucće, szklanki. Woda gazowana czy też nie śmierdziała chlorem. W pokojach zamalowany grzyb i wypadające ze ścian baterie.

Wady hotelu rekompensują przepiękne widoki na wyspie Korfu.

Klaudia

• Zalety Blisko piaszczystej plaży choć bardzo małej
    • Wady Monotonne jedzenie, sztućce śmierdzące octem, szklanki do napojów tłuste,pokoje PRL,alkohol mocno rozcieńczony,wi-fi wyłącznie przy recepcji.

Ogólnie odradzam. Zapłaciliśmy 2 tys. Za osobę. Cena nie adekwatna do warunków. Hotel ma 2 gwiazdki A nie 3 tak jak nam zapewniano.Zostaliśmy oszukani przez firmę Grecos.