Opinie o hotelu Sun Island Resort & Spa
Malediwy / Atol Ari

Sun Island Resort & Spa: plaża

• W hotelu działa renomowane centrum nurkowe i ekskluzywne SPA w tropikalnym ogrodzie z sauną, jacuzzi i gabinetami zabiegowymi.
  • Nietuzinkowe animacje: rejsy o zachodzie słońca, wycieczki łodzią motorową na pobliską wyspę.
  • Atrakcje dla amatorów aktywnego wypoczynku: korty tenisowe, sala do squasha, pole golfowe, windsurfing, narty wodne, katamaran.

Iwona
    Pobyt: Czerwiec 2010

Wyspa jest cudowna, duza (jezdzi sie rowerkami) na kazdym koncu troche inna plaza ale co jedna to ladniejsza :) Mnostwo rybek w wodzie! Plaszczki, male rekinki... Jak w bajce :) jedynie pokoje nie porazaja luksusem ale sa w porzadku. POLECAM BARDZO

Polak
    Pobyt: Kwiecień 2010

Byliśmy w maju 2010. Hotel - bajka. Polecam opcję z trzema posiłkami ponieważ moim zdaniem jest to lepsza oferta cenowa w porównaniu do ALL a na śniadaniach i tak jest duży wybór soków za darmo. Co to dużo pisac raj na ziemi. Wiele atrakcji np. karmienie rekinów w nocy, skutery i łowienie ryb. Obsługa fantastyczna i jak dla mnie największy plus - Prawie nie ma Polaków, sami Rosjanie i Niemcy. Uwaga !! Transfer z lotniska "MALE" na wyspę zajmuje ok 3 godziny (w 1 stronę) tłuczenia się łódką przez ocean. Nie mówiąc o tym że łódka czeka aż zbierze się wszystkich turystów z lotniska co też trwa b. długo. Doradzam transfer powietrzny.

hanna
    Pobyt: Styczeń 2010

hotel bardzo przyjemny,wszystkie pokoje przy samej plaży oczywiście codzienne odpływy i przypływy. Ważną rzeczą jest to że w hotelu jest bardzo drogo i zdecydowanie lepiej wybrać all jednak nie jest to typowe all jak np. na karaibach gdzie można kożystać wszędzie ze wszystkiego . w głównej restauracji są śniadania obiady i kolacje natomiast skromne przekąski kawa i herbata znajdują się przy plarzy nieopodal głównej jadalni . Drinki również okrojone do kilku aczkolwiek jest to wystarczające . Sama wysepka jest przepiękna ocean i woda jak z bajki . Obsługa niezwykle uprzejma . Na terenie hotelu jest kilka sklepików w tym jeden z upominkami wszystkie transakcje bezgotówkowe ,rozliczenie na końcu pobytu.

Anna Pietras-Pluta

Wojciech cc

Uwazamy ze nawet zatwardziali rozrywkowicze poddadzą sie urokowi plazy i turkusowej wody. Przynajmniej w moim wypadku tak bylo. Nawet bagazu nie dano mi samemu wniesc do pokoju. Wersja w allinclusive w zupełnosci wystarczyla, choc pare kaski ubylo tu i owdzie na drobne upominki lub napiwki dla przemilej obslugi. Najslabsze w hotelu byly animacje, ale to zalezy kto czego po nich oczekuje. Jedzenie różnorodne. Pod molo czy pomost jak kto woli to nazwac podplywaly plaszczki, nikt nie bronil ich troche podkarmic. Pokoj czystosc wszystko to bez zastrzezen.

Kordian cc

Wstyd się przyznać ale 90% mojego wyjazdu to leżenie na plaży lub siedzenie w wodzie. Koniecznie trzeba tu ponurkować. Wspaniałe rafy i podwodny świat. Jedzenie jest bardzo dobre, kapitalny smak i różnorodność. Doskonała wprost kuchnia. Drobny napiwek zjednuje jeszcze większą sympatię obsługi. Pokoje o wysokim standardzie. W pełni wyposażone i komfortowe. W cenie mieliśmy dwie dowolne wycieczki. Najlepsza zdecydowanie wyprawa na spotkanie z delfinami.

Błażej cc

To miejsce dla typowych leniuchów w rajskim otoczeniu. Nocne połowy ryb, błękitna laguna. Plaża którą możemy obejść praktycznie całą wyspę. Jedzenie "niebo w gębie". Za atrakcje trzeba płacić ale jak kogoś stać na to żeby tu przyjechać to nie widzę problemu. Basen otoczony jest palmami, zresztą jak cały hotel. Poranny śpiew ptaków umilał poranne wstawanie :))) Wyspa ma tez swoje zakątki nietknięte przez człowieka. Można naprawdę napawać się pięknem przyrody. W wodzie należy uważać na małe płaszczki. Bardzo gorąco polecam Błażej

Bartek
    Pobyt: Marzec 2008

Zaczne od najgorszego czyli podrozy. Lot z Warszawy do Zurychu, Kataru i na Male to z przesiadkami lekko 20godzin. Potem jednak juz same mile rzeczy. Malym samolotem za 100USD lecimy na nasza wyspe po drodze ogladajac rozne atole z lotu ptaka. Na wyspie poprostu idziemy, a bagaze ida za nami. Na dzien dobry drink, formularz i za chwile wioza nas do pokoju. A wyspa poprostu cudowna. Dla ludzi, ktorzy chca odpoczac to idealne miejsce. Jedzenie bardzo dobre, bardzo duzy wybor wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Wycieczki troche malo urozmaicone. Ogolnie animacje slabe. To miejsce dla ludzi, ktorzy chca odpoczac lub ponurkowac pozdrawiam

magoo
    Pobyt: Grudzień 2007

Polecam ten hotel :) mieliśmy opcje all incl, a mimo to i tak wydaliśmy ok. 1200$ na drobne zakupy i napiwki (za 5$ na wieczór kelner non stop latał przy nas uśmiechnięty) naprawdę super, warto sie wybrać do SPA, na blue lagoon, wieczorne łowienie ryb, pogoda super, czyste powietrze.... Żal było wyjeżdżać i zdecydowanie tam powrócimy.

Pobyt: Maj 2007

Rewelacyjne wakacje. My byliśmy w czerwcu ale mieliśmy przez cały czas super pogodę mimo, ze tam było pora deszczowa. W hotelu nie sposób się nudzić. Warto wsiąść sobie opcje All- ( w ceną wliczone są dwie dowolne wycieczki) my skorzystaliśmy z wieczornego łowienia ryb ( rewelacja ryby łowi sie na samą żyłkę z haczykiem- świetna zabawa)oraz z wycieczki na wyspę z tubylcami ( tego nie polecam. Jest też wyprawa na delfiny, a także snurkowanie. Na wyspie jest centrum nurkowe. Polecam też skorzystanie z SPA - jest rewelacyjne. Jest tam czysto i dyskretnie. Zdecydowanie polecam!!!!