Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

bebabe
    Pobyt: Lipiec 2007

bardzo dobry hotel z fachową uprzejmą obsługą, pokój hotelowy sprzątany był codziennie wraz z wymianą pościeli i ręczników, smaczne posiłki - często serwowane owoce morza. - Naszym zdaniem hotel zasługuje w pełni na 5*- byliśmy kilkakrotnie w Egipcie, zawsze w 5* hotelach, jednak do tego hotelu na pewno wrócimy. Jedynym mankamentem jest szczątkowa rafa. Dla zainteresowanych plan hotelu na stronie www.holidaycheck.de

Ewa Kawalko

Sławek
    Pobyt: Maj 2007

najlepsze wakacje w moim zyciu jak dotychczas

Pobyt: Maj 2007

Byłem w tym hotelu na poczatku czerwca 2007 (zachecony równiez opiniami z tego forum). Hotel bardzo rozległy. Moim zdaniem jedyny plus tego hotelu to pokoje,które sa przestronne ,ładnie urządzone i czyste oraz dobrze zadbane.
    Plaża ciasna były chwile zwłaszcza rano kiedy nie mozna było znależc miejsc na lezakach. Tylko jeden czynny bar na plazy z napojami(chociaz w drugiej części plazy byl kolejny bar ale przez cały czas pobytu nieczynny,mimo dużej liczby turystów w hotelu.. Obsługa w barze bardzo nieuprzejma iscie z PRL-u. Pokrzykiwanie na turystów ustawianie ich w kolejkach raz z tej strony to z innej.wprowadzanie zasady ad hock mozliwosci tylko jednego zamówenia na osobe-to tylko kilka przykładów fatalnej obsługi w tym barze.
    Lobby-ciasne.kelnerzy bardzo wolni kompletnie nie reagujacy na klientów .zdarzyło mi sie czekać na kelnera 40 min zanim przyszedł(nie było pełnej sali) i przyjął zamówienie,patrząc morderczym spojrzeniem z wymownym "hmmmm" co mozna było zrozumieć -CZEGO?!,
    Głowna restautacja SHECHEREZADA bardzo ładnie zaprojektowana ale obsługa na zenujaco niskim poziomie,, od 19 czyli pory poczatku kolacji do ok 21.30 polowanie na stoliki,jeżeli udało sie jakis złapać po kims kelnerzy nie zmieniali brudnych obrusów a oczekiwanie na zamówienie czegos do picia to horendalnie długi czas.
    Bardzo mały wybór potraw,które były niesmaczne ,czasem przesolkone a czasem kurczak smakował jak wołowina i odwrotnie. Wybór potraw jak na wczasach FWP kurczak ,wołowina i baranina ktore smakowały tak samo.
    Posiłki radzę spozywać w restauracji przy plazy (PERGOLA-ładna i smacznie) oraz przy basenie robia dobra pizze.,a dzieciaki moga dostac tam frytki,
    Jeżeli ktos chciałby popływać oglądając rafy na plazy hotelowej jest obumarła i tuz przy miniporcie sąsiedniego Le Meridien wiec smród benzyny i hałassilników stateczków murowany. Na rafe najlepiej udać sie na lewo w kierunku sąsiedniego hotelu ARABESQUA i RoYAL Macadi-ładna czysta woda i przepiekne rafy.

Ogólnie pełne rozczarowanie,mimo iz nie był to jeszcze sezon. Hotel jako budynek i zkwaterowanie oceniam dobrze na europejskie 3 gwiazdki.
    Obsługa i serwis ponizej krytyki(zadnej gwiazdki)
    Ocene głownej restauracji trudno jest mi okreslić ,moja robocza opinia to "Śmierdziel"
    Nie jest to hotel 5 gwiazdkowy w zadnym z elementów - nie polecam szkoda pieniedzy

leszek
    Pobyt: Kwiecień 2007

Oceniam hotel na całkiem dobry. Mozna milo spędzić 7 dni . Tylko ta tzw. klimatyzacja- to nawiew. Kilka rad praktycznych .Należy wziąć ze sobą dość dużo drobnych dolarów Na każdym kroku , wszędzie ,za każdą czynność żądają bakszyszu nawet na lotnisku -kontrolerzy. Nie warto nic zamawiać w hotelu / np. taksówki/ ,bo wystarczy wyjść poza niego i ceny są dwukrotnie niższe za tę samą uslugę. Np .poprzez hotel taksówka kosztuje 10 USD od osoby do Hurgady a normalnie jest to 10 USD za 4 osoby. Uwaga na panów z wielbłądami - zdzierają okrutnie. Nie zapomnijcie zabrać środków przecibiegunkowych . Nie zmarnuje sie butelka z polskim alkoholem.

Daro 67
    Pobyt: Czerwiec 2005

Polecam dla wszystkich szukających bardzo dobrych , a nie luksusowych warunków. Najsłabsza strona hotelu to jego obsługa w całej rozciągłości z wyłączeniem osób sprzątających. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Będąc 2 tygodnie nie odczuliśmy znużenia pobytem. Największa frajda i zaskoczenie to przepiękna rafa koralowa na plaży przy hotelu, można obserwować i nurkować godzinami.

wrocławianin
    Pobyt: Luty 2007

wróciłem wczoraj - i tak jak wskazałem ogólne wrażenie rewelacja. byłem już w kilku hotelach egipskich 5gwiazdkowych, ale ten wypada przy nich zdecydowanie najlepiej, wręcz miażdzy konkurencję. jeśli doszukiwać się minusów (bo jest ich zdecydowanie mniej niż zalet) to można wspoomnieć o porywistym wietrze, który dokuczał przez kilka dni, przy czym nie wiem czy to norma - obsługa oczywiście twierdziła, że to ewenement. co do położenia - to małe odludzie, ale dla osób z małym dzieckiem (jak ja) to nie miało najmniejszego znaczenia - pobyt w hotelu gwarantował wystarczające atrakcje. POLECAM!

Aisha

Coś wspaniałego dla niedowartościowanych kobiet :) nie da się przejść niezauważoną.Nadmiar zainteresowania sprawia jednak ,że w końcu czujesz się jak Alf z planety Melmak:).Wybaczam początkowy brak kontaktu z Rezydentem,wszystko nadrobił urokiem osobistym.Pozdrawiam i polecam!

gp

Polecam z całego serca !!!! To taki raj na ziemi. Zawiedzeni mogą być Ci , którzy lubią mieszkać gdzieś w centrum miasta , dla ceniących spokój i komfort to miejsce idealne . I wszystko , wszystko wliczone w cenę ! ( no, oprócz fryzjera itp :))Przy pobycie z dziećmi to bardzo wygodne . Polecam.