Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

rembi
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety bardzo czysto, miła obsługa, smaczne różnorodne posiłki, trzy podgrzewane baseny, piaszczyste zejście do morza, promenada do spacerów, różne atrakcje dla dzieci, strefa ciszy dla dorosłych na plaży, siłownia

spędziliśmy tam bardzo przyjemny tydzień, szkoda, że tylko tydzień

Sławomir
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Dużo dodatkowych lokali na terenie hotelu 9 restauracji a?la carte pozwala nam spróbować kuchni całego świata. 4 podgrzewane baseny
    • Wady Płatny internet w lobby

Świetny kompleks hotelowy, z mnóstwem atrakcji. Dla dzieci przeznaczony jest duży plac zabaw i duży aquapark. Na terenie hotelu znajduje się 7 basenów, z czego 4 są podgrzewane, co pozwala nam korzystać z nich cały rok. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piaszczysta plaża z bezpłatnymi leżakami i łagodnym zejściem do turkusowego morza. Bogata oferta all inclusive. Na terenie hotelu znajduje się dodatkowo 9 restauracji a?la carte, 10 barów, wiele sklepików z pamiątkami, amfiteatr, bankomat i liczne boiska sportowe. Hotel jest niesamowity i zapewnia różnorodne rozrywki swoim gościom. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Elżbieta
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety same zalety

To mój trzeci pobyt w Egipcie. Wróciłam przed tygodniem. Zdecydowanie najlepszy hotel w jakim byłam. Wszystko super, pokoje, baseny, piaszczysta plaża, wyżywienie, a najlepiej oceniam obsługę, Wszyscy są bardzo mili i uczynni. Nie czekają na dolara, ale sam masz ochotę dodatkowo podziękować. Czystość niesamowita. Na mokro, szczotką szorowane są nawet chodniki na terenie całego kompleksu. Bezpiecznie można zostawić plecak, torbę na krześle czy leżaku i nic nie zginie. Przesympatyczni rezydenci mówiący łamaną polszczyzną, również bardzo pomocni z wielkim poczuciem humoru. Jeżeli chcesz wycieczkę inną niż oferowane, to ci zorganizują. Przemili animatorzy w tym 2 Polki, szczególnie Kamila. 7 restauracji ala carte w cenie - rezerwacja przy recepcji - polecam beduińską i azjatycką. Na zakupy pamiątek i prezentów dla rodziny radzę wybrać się do Hurghady, bo w sklepikach hotelowych ceny z kosmosu. Oczywiście trzeba się targować, ale jak u targujesz połowę, to i tak 2 razy za drogo. Snurkowanie na rafie przy sąsiednim hotelu, gdzie pasażem spacerowym można bez problemu się poruszać. Można też popłynąć łodzią - możliwości wiele. Trzy duże kompleksy basenowe. W dwóch część jest podgrzewana, trzeci rodzinny gdzie ląduje większość Polaków, bo trochę dalej od morza, cały podgrzewany. Chyba 10 barów, nawet we wszystkich nie byliśmy. Hotel ogromny. Powiedziano nam że ponad 90 procent obłożenia, a my nie odczuliśmy tłoku. Wszystko jest tak zorganizowane że nie brakuje miejsc w restauracji, w barach, przy basenach czy nad morzem. Jedzenie mi smakowało. Co dzień jakaś ryba w 2 postaciach. Prawie co dzień owoce morza, ciasta niezliczone. Na obiad i kolację 4 rodzaje zupy. Na śniadanie jest lepiej niż w innych hotelach. Mi smakowały białe sery - kilka rodzjów, omlety smażone na poczekaniu, sok pomarańczowy lub z melona świeżo wyciskany - jeszcze nie spotkałam żeby był za darmo, a tam jest. Kawa parzona roznoszona przez kelnerów na śniadaniu jest super. Ta w barach - z automatu gorsza. Można chwalić bez końca. Nie mam w zwyczaju wracać do tego samego hotelu ale tu chyba wrócimy. Polecam

Dagmara
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Czysty pieknie położony hotel duzo zieleni. Rafa przy plazy Bardzo smaczne jedzenie codzienny grill tematyczne wieczory np egipski lub sushi. Przekaski przy basenie smaczne np świeżo wypiekane pizze Napoje i alkohole zimne. Plaża duza bez kamieni buty do wody nie byly potrzebne. Obsluga mila animatorzy zabawni codzienne atrakcje. Aquapark i baseny zadbane. Pokoje sprzatane duze z balkonami bardzo wygodne. Polecam nasz pobyt 24 02-03 03. Jedyne czego można się czepiać to sam lot i samolot ale to juz kwestis biura. Bo linie egipskie ar cario stare i bardzo niewygodne samoloty.

LESZEK
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Hotel położony w zatoce,piaszczysta plaża,rafa ok.10m od brzegu.Bardzo dobre jedzenie-7 restauracji tematycznych,urozmaicone animacje w ciagu dnia-w tym 2 Polki Marlena i Kamila uśmiechnięte i zawsze służące pomocą.Wifi działające wszędzie.

26 pobyt w Egipcie-jeden z najlepszych.Polecam.Na pewno wrócimy.

justica
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Obsługa hotelu, czystość, dobre jedzenie i duży wybór, przestrzeń na terenie hotelu
    • Wady brak wad

To nasz 4 pobyt w Egipcie i najlepszy hotel. Bardzo dobre jedzenie i duży wybór, super obsługa hotelowa - wszyscy zaangażowani i bardzo się starają. Pokoje czyste. Widać, że na bieżąco hotel jest odświeżany. Teren hotelu rozległy i przestrzenny. Baseny i zjeżdżalnie super. Przyjazny klimat i życzliwość panująca w hotelu. Pobyt w hotelu naprawdę rewelacyjny

• Zalety Położenie, atrakcje, komfort

Pobyt przebiegał w świetnej atmosferze. Świetne położenie: baseny zaraz obok piaszczystej plaży! Rewelacja!

Łukasz

Wszystko od samego początku według opisu i opinii wczesniej wizytujących tam gości. Wspaniale miejsce do wypoczynku, obsługa bardzo przyjazna i miła, na każdym kroku uśmiech i serdeczność, pokoje czyste, obiekt bardzo zadbany, jedzenie smaczne i baardzo urozmaicone. Można śmiało jeść i pić wszystko bez obaw na klątwe - pobyt z niespełna 2 letnim dzieckiem. Polecam

Halina

• Zalety Bardzo rozległy teren hotelu. Bardzo zadbany ogród - ile tam wody jest zużywane, by nawodnić rośliny. Ogromne baseny. Czyste cieplutkie morze. Wszędzie widać dbałość o czystość. Pyszne jedzenie. Rafa koralowa, może niewielka, ale wrażenie robi. 7 czy 8 restauracji tematycznych - super urozmaicenie. Jeden z lepszych hoteli, w którym byliśmy.
    • Wady Nie było znaczących wad.

Byliśmy na przełomie września i października 2018 r. Zakwaterowani byliśmy dość daleko od basenów dla dzieci, co było dla nas ważne. Trzeba mieć świadomość, że poza hotelem jest tylko pustynia. Odpoczęliśmy znakomicie, nie nudziliśmy się - głównie na plaży. Obsługa hotelu bardzo przyjazna, poza jednym wyjątkiem - barman na tzw. wyspie basenowej głównie dbał o Brytyjczyków, ale dostał ode mnie reprymendę i zaczął obsługiwać mnie jak tamtych. Animacje, jak animacje - mnie nie zachwyciły, ale dość rzadko można trafić na rzeczywiście dobre. Pozytywne opinie jak najbardziej zasłużone. Hotel polecam - wszyscy wyjeżdżali na prawdę zadowoleni.

Tomas

• Zalety - idealny dla rodzin z dzieczmi - smaczne jedzenie - pokoje czyste - mily personel - plaza piekna

Bardzo piekny hotel z milym personelem, super jedzeniem, piekna plaza. Chemy szie podziekowacz biuru podrozy z Nowego Sacza (wakacje.pl w Auchanie) za super wybor, najlepsze biuro przez jakie szmy kupowali wyczieczki.