Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

iwona gocek
    Pobyt: Marzec 2006

wspaniale miejsce na rodzinny wypoczynek

mj
    Pobyt: Kwiecień 2006

Hotel nowy, na wysokim poziomie, bardzo miła obsługa, ogromna ilość personelu życzliwie nastawionego, zwłaszcza do dzieci. Teren hotelu bardzo rozległy i pięknie zagospodarowany, super baseny, mini klub dla dzieci i wspaniałe wieczory tematyczne w hotelowym prawdziwym amfiteatrze. Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi, ale i dla ludzi młodych [ mozliwośc uprawiania sportów i nauki np. surfingu- mąż skorzystał i już b.dobrze radzi sobie na desce:)] Gorrrrrrrrąco polecamy!

Barth
    Pobyt: Kwiecień 2006

Polecam ten hotel. Czysty,zadbany,komfortowy. Byłem tam na jeden tydzien. Jedynie jedzenie mi nie bardzo tam pasowało,ale to pewnie przez to,że wcześniej byłem w Turcji z TUI w hotelu,który miał TOP AI, czyli najlepsze z najlepszych wyżywienie. Chociaż tutaj naprawde nie można też właściwie narzekać. Plaża czyta,piasek żółciutki,a woda czysta,przejrzysta. Radzę przed wyjazdem kupić sobie maskę z rurką,bo jest co do oglądania już nawet parę metrów od brzegu, a w hotelu taka maska to koszt ok. 60 euro. Chyba że ktoś planuje bardziej profesjonalne nurkowanie i zostać scuba diverem z certyfikatem PADI (polecam!). Dla jednych zaletą a drugich wadą może być to że hotel ten jest bardzo rozległy. zaleta- nie ma tłoku (chociaż może to przez to,że to był maj), wada - dla niektórych, mieszkających dalej od głównych bydynków,może być trochę daleko..zwłaszcze,że wybitny architekt tworzący ścieżki między domkami miał fantazję i zamiast 300m idzie się 1km,jeśli nie chce się deptać trawy. muszę również wspomnieć,że można trafić na pokój z widokiem na ulicę (wewnętrzną hotelową),płot,stertę cegieł,pustynie i kilka palm, tak jak to było w moim przypadku.jednak takich pokoi jest niewiele,a mi nie sprawiało to problemu.. Podsumowując, polecam ten hotel, nie ma właściwie żadnych poważniejszych wad,z zalet sporo. Jeśli szuka ktoś czegoś dobrego w Egipcie to tego hotelu..bo z tego co słyszałem,to najlepszy w makadi bay i jeden z najlepszych,o ile nie najlepszy w całym okręgu Hurgady