Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.
  • Wylot z Katowic All Inclusive Ultra
  • Wylot z Warszawy - Chopin All Inclusive Ultra

Renata

• Zalety Basen, plaża, jedzenie, morze, pokoje
    • Wady Czasami w lobby hotelu brakowało dobrej klimatyzacji aby móc odetchnąć od upału i

Polecam hotel, naprawdę wart 5 gwiazdek, byłam w kilku hotelach w Egipcie - ten zdecydowanie był najlepszy.

Iza

• Zalety Czysty, przy plaży z rafa i rybkami, dbają o klienta

Hotel jak dla mnie moloh a wbrew pozorom czysty i zadbany, łącznie z toaletami przy basenach-sucho, pachnąco. Przy hotelu rafa, polecam snurkowanie, maski można kupić w sklepiku a nawet aparaty podwodne czy etui wodoszczelne na telefon. Nie ma bitwy o leżaki, ręczniki kąpielowe darmowe, WiFi darmowe na całym obiekcie, w pokoju lodówka z napojami i wodą uzupełniane, kawa, herbata i czajnik również w pokoju. Animacje fajne-dyskoteka w basenie wieczorem, impreza w pianie na plaży. Zero minusów. Pobyt 24-31 maj. Na terenie kilka sklepów, apteka, wypożyczalnia sprzętu do nurkowania. Jedzenie nie do przejedzenia, w smaku... Kwestia gustu, dla mnie dobre ale ciut powtarzalne.

Irka

• Zalety Kompleks hotelowy rozmieszczony jest na bardzo rozległym terenie. Zachwyca starannie utrzymana zieleń. Jest możliwość zarezerwowanie pobytu w najdogodniejszym miejscu wg. indywidualnych potrzeb.
    • Wady Nie zauważyliśmy wad.

W kompleksie hotelowym Sanrise Royal Makadi byłam z mężem w drugiej dekadzie maja. Zachwycił nas starannie utrzymany teren. Mnóstwo kwiatów. Nie ma żadnych owadów. Doskonała temperatura powietrza. Sprawnie działająca klimatyzacja w pokoju oraz w innych pomieszczeniach.Doskonały zasięg wi-fi. Radzę korzystać z sejfu, bowiem okazało się, że funty egipskie pozostawione w szufladzie "gdzieś się zawieruszyły" - dobrze że niewielka kwota. Świetną atrakcją dla nas obojga była możliwość zarezerwowania kolacji w restauracjach tematycznych w ramach opłaconego All inclusive ultra. Korzystałam z zajęć jogi, z gimnastyki w wodzie oraz doskonale klimatyzowanej siłowni.Świetnie bawiliśmy się na foam party, chociaż w niektóre dni trzeba było porozglądać się za animatorami sportowymi. Okazało się też, że polskojęzyczny rezydent zlekceważył naszą informację, że jesteśmy początkującymi nurkami i bez szkolenia wstępnego, niby zagwarantowanego w ofercie puszczono nas na głęboką, dosłownie, wodę. Dzięki fachowości bezpośrednich opiekunów podczas nurkowania mamy niezapomniane wrażenia z tej przygody. Myślę, że pojedziemy tam jeszcze. Może nawet w szerszym gronie.

Irka

• Zalety Bardzo rozległy teren. Starannie utrzymana zieleń. Możliwość rezerwacji kolacji w 7 restauracjach tematycznych w cenie pobytu.
    • Wady Nie zauważyliśmy wad.

Komfortowe warunki. Bardzo czysto. Miła obsługa. Przyjaźni animatorzy. Poczucie bezpieczeństwa.

Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Hotel godny polecenia,woda uzupełniana codziennie. Wi -Fi bezpłatne - dostępne na terenie całego hotelu.Duży teren,fajna plaża w prawo i lewo do spacerów.Jest też siłownia.
    • Wady Jak dla mnie nie było...

15.03.2018 To był nasz 9 wyjazd do Egiptu.Super Hotel,choć cena nie była Last ...biura się wycwaniły i by zbytnio nie obniżać cen łączą lotniska,np.my z Wrocławia lecieliśmy do Poznania i w drodze powrotnej lądowanie we Wrocławiu a następnie w Poznaniu..to minus dla Biur.. Sam hotel bardzo nam się podobał,duży teren,fajna plaża,piasek na zejściu do morza-leżaki na plaży niestety ale trzeba zajmować przed śniadaniem,jeśli chce się mieć 1 rząd,bardzo fajne zjeżdżalnie,dzieciaki mają gdzie przebywać,teren duży i bardzo zadbany,ogrodnicy naprawdę dbają o zieleń.Nasz pobyt był w połowie marca,naładowaliśmy nasze baterie słonkiem.Jedzenie dla nas było b.smaczne,raz trafiła się ryba która nie była za ciekawa-chyba nie pierwszej świeżości,ale po za tym nie mieliśmy powodów do narzekania,rano i wieczorem tyle słodkości że nie da się wszystkiego skosztować za cały tydzień,dokładnie wychodzi tam 6 dni,bo wylot jest póznym popołudniem więc tam jest się po kolacji,może teraz w sezonie zmienią się godziny wylotów.Z czystym sumieniem powiem że chętnie mogę do tego hotelu wrócić.Nie oczekujmy że fugi będą zrobione jak u nas,co do czystości pokoi też musimy oko przymknąć,ale po za tym polecam hotel :):):)

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Jesteśmy w tym hotelu drugi raz jest jeszcze lepiej dwie restauracje doszły ale we wszystkich wyśmienite jedzenie otoczenia to piękna zieleń i kwiaty o wszystko dbają przed w nocy jak tylko podniesiesz dłoń ktoś z obsługi jest przy tobie promenada w lewo i prawo ok 10 km można swobodnie spacerować święta i Sylwester to niezapomniane przepiekne wspomnienia

Wszystko mnie urzekło tylko trochę za mało wiadomości po polsku

Ela i Marek
    Pobyt: Październik 2017

Pobyt na początku października 2017 roku. Kolejny pobyt w Egipcie. Jak dotąd najlepszy. Niesamowitym atutem jest duża przestrzeń. Nie można się nudzić. Kilka kompleksów z basenami i dostępem do barów . Aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami zarówno dla małych dzieci jak i dla dorosłych. Miła, uczciwa i nienachalna obsługa. Wi -Fi bezpłatne - dostępne na terenie całego hotelu, na plaży i basenach Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Plaża piękna - wejście do morza piaszczyste i łagodne (bez konieczności obuwia ochronnego); rafa koralowa zaczyna się około 50 m od brzegu. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - nawet zjazd do morza. Dużo pięknej, codziennie pielęgnowanej zieleni. Możliwość swobodnego przemieszczania się do innych hoteli wzdłuż całej zatoki od godz. 6 do godz.18 Czyste toalety - wszystkie, nieustannie sprzątane niesamowita czystość w restauracjach i basenach. Nie ma problemu z miejscem na leżaku czy to przy basenie czy to na plaży. Fantastyczna grupa animacyjna - 20 wspaniałych młodych ludzi zajmujących się turystami od 10.00 do 24.00. Wieczorne występy codziennie od godz. 20 i nie powtarzają się przez dwa tygodnie .7 restauracji a-la carte w tym 6 za darmo po wcześniejszej rezerwacji - proponuję zarezerwować zaraz po przyjeździe. Pokoje czyste, zadbane. Telewizor LCD . Woda w lodówce codziennie uzupełniana i raz w tygodniu, coca cola, mirynda i tonic. W pokoju sejf oraz kącik kawowy : czajnik, kawa, herbata, cukier. Łazienka duża i czysta - suszarka + codziennie wymieniane ręczniki. Rezydent bardzo uprzejmy i punktualny, mówi po Polsku. Zdjęcia i opis tego hotelu zamieszczone na tym portalu jaki w innych nie oddają uroku tego hotelu. W rzeczywistości jest lepiej niż w opisie i na tych STARYCH zdjęciach hotelu.Miły barman w basenie głównym - Mohamed Jedyny minus to 3 Polskie programy tv ( Tele 5, jakiś religijny i rządowa TV Polonia) ale pełno programów niemieckich, angielskich czy włoskich. Jeśli wrócimy kiedyś do Egiptu to tylko do tego hotelu.

Radas

• Zalety - strefa przy plaży dla dorosłych; - WiFi na terenie całego hotelu i na plaży; - fantastyczna grupa animacyjna; - smaczne i urozmaicone posiłki; - 8 restauracji do wyboru na kolację a la carte - system rezerwacji w ramach all-a; - rafa przy plaży; - udogodnienia dla niepełnosprawnych - nawet zjazd do morza.
    • Wady -brak Polaków w Hotelu.

Termin pobytu 8-14.09.2017r. Hotel godny polecenia. Cały kompleks hotelowy duży i ładny. Jedzenie super (jak na zdjęciach)!. Możliwość skorzystania ze świetnych restauracji a la carte, po wcześniejszej rezerwacji w systemie komputerowym - obok Recepcji (warto to zrobić zaraz po przylocie - później może być brak miejsc). Aquapark zarówno dla dorosłych jak i dzieci czynny o określonych godzinach. Obsługa naprawdę dba o bezpieczeństwo. Codziennie uzupełniana bezpłatna woda w pokojach. Pokoje OK (ja miałem promo więc nie wypowiadam się co do wielkości), ale w porządku. Był to Nasz 20 raz w Egipcie (różne hotele od 3* do 5*), więc mam porównanie, ale ten pobija wszystkie dotychczasowe. W hotelu 80% Egipcjan (przerwa w szkołach Egipskich do 15 września), ale nie stanowiło to problemu. Plaża super - piaszczyste, łagodne zejście do wody, przystosowane dla osób niepełnosprawnych, ok. 20 m od brzegu rafa. Wydzielona jest też część tylko dla dorosłych z basenem i barem. Na terenie całego kompleksu bezpłatne WiFi - dobrze funkcjonujące - można prowadzić rozmowy po Messengerze. Położenie na pustyni, to nie problem ponieważ można zamówić w hotelu taxi tam i z powrotem do centrum handlowego SENZO - 30$ lub do Hurghady - 35$ , można również skorzystać z Busa hotelowego 2 x na dobę w cenie 12$ od osoby w obie strony. Centrum nurkowe i dobrze wyposażona siłownia. W pobliżu Recepcji maszyna do wymiany i wypłacania walut. Mankamentem pobytu była temperatura na zewnątrz w okolicach 40 stop., a wody 28 stop., ale z tego zdawałem sobie sprawę. W hotelu pracuje na stanowisku Guest Serwis - Klaudia, która służy chętnie pomocą Polakom. W razie pytań podaję emalia radekbanaszak@o2.pl. Zdecydowanie polecam!

artur

• Zalety Rafa przy plaży i aquapark
    • Wady Duża ilości gości Egipcjan

PO PROSTU WARTO TAM POJECHAĆ! DLA RAFY KORALOWEJ ZNAJDUJĄCEJ SIĘ PRZY HOTELU. DLA AQUAPARKU . DLA ANIMACJI NIE TYLKO WIECZORNYCH .

Klaudia

• Zalety -miła i uczciwa obsługa -ładny aquapark -ładna plaża
    • Wady -monotonne jedzenie -dużo arabskich turystów

Cały kompleks hotelowy bardzo duży i bardzo ładny. Pokoje duże i przestronne z wanną lub prysznicem, codziennie uzupełniana woda w lodówce. Aquapark czynny o określonych godzinach. Ogólnie hotel godny polecenia!