Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

aro
    Pobyt: Luty 2017

• Zalety duża przestrzeń
    • Wady główny basen w remoncie

Hotel znakomity, jedzenie wspaniałe. Jak to zwykle poza sezonem, animatorzy dosyć ... powściągliwi. Sporo niemieckich emerytów i gości z Ukrainy. Trochę szkoda, że biuro zapomniało wspomnieć, że hotel jest w totalnym remoncie. Trwały prace budowlane w kilku obiektach, przebudowywane były alejki i co najgorsze główny basen (ten ze zdjęci, przy samej plaży). Otoczono go prowizorycznymi siatkami i chyba rozpoczęto budowę od podstaw. Remont potrwa pewnie jeszcze do końca marca, ale o tym można się dowiedzieć dopiero na miejscu. Poza tym wszystko było w porządku. Mało ludzi, dobre jedzenie, miła obsługa i co najważniejsze pogoda. Takie 23 stopnie w słońcu do idealne warunki do opalania, woda w morzu ma 24 stopnie i spokojnie można się kąpać. Jest też basen z podgrzewaną wodą (28 stopni) i czynne 2x po 2 godziny zjeżdżalnie. Po remoncie będzie to naprawdę wspaniałe miejsce

Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Duży obszar. Zatoka z małą rafką.
    • Wady Standard. Obsługa. Posiłki

Hotel na dużym obszarze z wydzieloną częścią plaży w Zatoce Makadi, jak też wydzielona część obszaru wodnego, oddzielonego sieciami od reszty morza. Niektóre sieci stare leżą na dnie i mogą stanowić problem jak się przesuną bliżej brzegu i ktoś się w nie zaplącze. Fajna część rafki wchodząca do części wydzielonej dla hotelu. Plaża strzeżona. Ratownik około 18.00 wywala z wody. To samo na basenach. Obsługa w restauracjach życzliwa po bakszyszu, wcześniej olewają. Jedzenie takie sobie. Dla niewymagających. Zupełnym nieporozumieniem są restauracje tematyczne gdzie właściwie podają to samo co w głównej. A steak house koszmar. Owoce krojone (nawet winogrona obierane z kulek). W lodówce tylko uzupełniana woda. Pepsi i Mirinda tylko na początku. Drinki rozwodnione. Plus wodą z kranu można płukać jamę ustną, nie trzeba używać z butelek. Dużo małych i większych niedogodności. Nie polecamy hotelu dla średnio wymagających.

Patrycja
    Pobyt: Kwiecień 2016

• Zalety -Aquapark -Piękne pokoje -Przyjazna atmosfera -Plaża przy hotelu
    • Wady .

Hotel dla rodzin z dziećmi, ze względu na świetny aquapark, jak i piękną plażę. Czyste i przestronne pokoje. Bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodne baseny. Przyjazna atmosfera. Możliwość skorzystania ze świetnych restauracji a la carte, po wcześniejszej rezerwacji. Zdecydowanie polecam!

Pobyt: Styczeń 2016

• Zalety Piękna zadbana zieleń na cały obiekcie,czyste baseny
    • Wady Brak porządnego baru na plaży.

Hotel a właściwie ogromny kompleks 2-3 piętrowych hoteli bardzo ładny-zadbana roślinność , czyściutkie baseny.Jedzenie?-każdy znajdzie coś dla siebie...Nie jest to miejsce dla ludzi którzy wszystko chcą mieć w jednym miejscu-tu trzeba się nachodzić co przy wakacjach all Inclusive jest wskazane.

Małgorzata Kręglewska
    Pobyt: Grudzień 2015

• Zalety najlepsza obsługa super jedzenie
    • Wady brak opisów po polsku

dwa dni temu wróciliśmy z mężem z wakacji w tym hotelu buł to nasz 7 raz w Egipcie najlepszy hotel internet w pokoju za darmo 4 kolacje w restauracjach tematycznych podane jak w najlepszych restauracjach świata /polędwica wołowa,owoce morza,kaczka,gulasze i oczywiście wyśmienite desery/załoga animatorów 17 osób przez cały dzień umilała nam pobyt na każdym kroku ,pokoje duże wszystko sprawne codziennie sprzątane z wymianą ręczników bez bakszyszu barek z puszkami i wodą za darmo ,na plaży dużo możliwości skorzystania ze sportów wodnych za przystępną cenę przy brzegu kilka pięknych raf a dla ludzi ,którzy lubią spacerować to w lewo i prawo swobodnie i bezpiecznie można biegać lub jeżdzić na rowerze po 10 km na pewno wrócimy do tego hotelu i w razie pytań podaję meila labeo57@wp.pl

Jacek
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety Wszystko na miejscu: 1. Piaszczysta plaża 2. Przystań z której można popłynąć na wycieczkę 3. Bardzo bogata oferta animacyjna

Hotel bardzo dobry, oferujący wszystko dla chcących odpocząć w zakresie ( kąpieli morskich, basenowych, bardzo dobrego wyżywienia, zabaw tanecznych, bardzo miłej atmosfery)

Mariusz

• Zalety Plaża SUPER, duże baseny, restauracje

BARDZO dobry hotel. W Egipcie byliśmy już około 15 razy. Hotel połozony na bardzo dużym terenie, wszędzie bardzo ładnie zagospodarowanym roślinnością. Niestety, polskie biura mają wykupione pokoje daleko od plaży ale blisko basenów, więc jak ktoś jest bardziej "plażowy" niż "basenowy", to trzeba sie nastawic na spacery (nam to nie przeszkadzało. Plaża bardzo ładna, rafa tuz przy brzegu (kawałek rafy), jeśli komuś jest za mało, to dosłownie 50 metrów w lewo jest BARDZO ładana rafa!!! Ilość leżaków odpowiednia, animacje są nieprzeszkadzajace, nie dudni muzyka na plaży, więc można odpocząć. Jedzenie BARDZO DOBRE!!! Każdy ma możliwość zarezerwowania w restauracji temetycznej (o ile pamiętam 5 rodzajów restauracji - my byliśmy w azjatyckiej - bardzo smacznie), polecam od razu jak sie przyjedzie, bo są kolejki. Obsługa dyskretna. Na pewno wrócimy tam jeszcze nie jeden raz!!! Widać, że maja konkretnego managera.

Pobyt: Luty 2015

Hotel rozległy,ale dzieki temu nie odczuwało się ,że jest z tyloma pokojami.Wszystko było super. Od czystości,obsługi,animatorów do basenu z podgrzewana wodą.Bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu.Wrócimy do tego hotelu wkrótce.

Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Dość czysty, blisko plaży. Plaża wygląda jak grajdół otoczony pomostami i mariną
    • Wady Słabe pokoje i łazienki.

Ogólnie może być. Wcześniej opiniowałem Grecję i Turcję. W hotelu byłem na przełomie sierpnia i września 2014 roku. Czysto!!! Drinki słabe. Animacji nie oceniam bo nie lubię takich zabaw. Pzdr

Jola
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety Przy plaży, baseny, dużo różnorodnego jedzenia, uprzejma i miła obsługa. Dzięki pracującym dwóm polką można uzyskać każdą poradę i pomoc. Animatorzy sporo rozumieją po polsku, szczególnie starał się umilać nam czas animator Korreem ( mówiliśmy Karim). Spełniał wszystkie nasze potrzeby. Naszym rezydentem był Szerif, którego bardzo polecamy, zna bardzo dobrze polski i zabiega o interesy swoich podopiecznych.
    • Wady Kilka mebli i rzeczy w pokojach powinno być już wymienione, a przede wszystkim odnowione łazienki, fugi wymagają wymiany.

Hotel poleca dużo atrakcji takich jak masaże , fotografie w plenerze, pływanie łodzią z możliwością pływania i oglądania rafy. z których korzystaliśmy podczas pobytu . Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Polecamy