Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Dość czysty, blisko plaży. Plaża wygląda jak grajdół otoczony pomostami i mariną
    • Wady Słabe pokoje i łazienki.

Ogólnie może być. Wcześniej opiniowałem Grecję i Turcję. W hotelu byłem na przełomie sierpnia i września 2014 roku. Czysto!!! Drinki słabe. Animacji nie oceniam bo nie lubię takich zabaw. Pzdr

Jola
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety Przy plaży, baseny, dużo różnorodnego jedzenia, uprzejma i miła obsługa. Dzięki pracującym dwóm polką można uzyskać każdą poradę i pomoc. Animatorzy sporo rozumieją po polsku, szczególnie starał się umilać nam czas animator Korreem ( mówiliśmy Karim). Spełniał wszystkie nasze potrzeby. Naszym rezydentem był Szerif, którego bardzo polecamy, zna bardzo dobrze polski i zabiega o interesy swoich podopiecznych.
    • Wady Kilka mebli i rzeczy w pokojach powinno być już wymienione, a przede wszystkim odnowione łazienki, fugi wymagają wymiany.

Hotel poleca dużo atrakcji takich jak masaże , fotografie w plenerze, pływanie łodzią z możliwością pływania i oglądania rafy. z których korzystaliśmy podczas pobytu . Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Polecamy

mk
    Pobyt: Listopad 2014

• Zalety Ładna plaża, dobre urozmaicone jedzenie, restauracje a la carte
    • Wady Hotel nosi slady użytkowania, widać, że nie jest świeżo wybudowany

Przyzwoita oferta za ta cene. Plusem jest bogata oferta dla dzieci oraz dostępność dużych pokoi rodzinnych.

Arkadiusz Ossowiecki
    Pobyt: Grudzień 2013

Było przyjemnie warunki b.dobre można wypocząć

malutka2212
    Pobyt: Listopad 2013

• Zalety miła obsługa, czysto, sprawna klimatyzacja, jedzenie dobre, ładna plaża, blisko rafa koralowa
    • Wady małe pokoje, woda którą podlewano trawniki miała nieprzyjemy zapach

Spodziewałam się większego luskusu. W porównaniu z Iberotel Aqmarine hotel wygląda słabo. Jednak dobre jedzenie, miła obsługa, bliskość plaży, przepiękna rafa obok w holelu sprawiły, że nasz pobyt był udany. Dzieci zachwycone. Polecam

Dara
    Pobyt: Kwiecień 2013

W hotelu byłam w kwietniu tego roku. Zdecydowałam się dodać opinię gdyż widze, ze hotel jest mocno przereklamowany. Nie wiem czy była to kwestia tego, że nie był to jeszcze sezon (sezon zaczyna się w maju), choć teraz byłam po sezonie w Turcji i nie było czegoś takiego jak w hotelu Sunrise. Z pozytywów - super infrastruktura, piękne otoczenie, zadbane, zielone wzgórza, drzewa owocowe, b.dobrze rozplanowane budynki. Czysta, piękna plaża - i tutaj: Przed sezonem - leżaki na plaży trzeba było rezerwować już o 6 rano, o godz. 8 nie było wolnego leżaka. W restauracji tłok, brud, brak sztućcy, nieponakrywane, nieposprzątane stoły. I to co zdarzyło mi się po raz pierwszy - to godz.9( rano, środek sniadania - i już brak podstawowych rzeczy typu: pomidory - wielka kolejka do miski,gdy potrawy się skończyły nie donoszono nic! gdy spytałam kelnera czy doniosą pomidory - to kazał mi poczekać i za kilka sek. ,, po kryjomu'' tak aby nikt nie widział, bokiem podał mi szybko talerz, z wyliczonymi 5 kawałkami pomidora - jakaś paranoja. Kolejny przykład jakiejś uważam paradoksalnej jak na 5* sytuacji - jeden z kucharzy ma rozłożone na tacy surowe pączki ( oponki, b.dobre)czekaja na smażenie (tak nam sie przynajmniej wydawało)jest środek śniadania - co chwila ktoś podchodzi po pączka, jednak kucharz nie wrzuca paczków na gorący olej - ludzie odchodzą, wreszcie po pół godz. podchodzę ja i dwie inne osoby i pytamy czy można skosztować tych pączków (bo śniadanie już pomału zaczyna dobiegać końca)więc kucharz wrzuca do wielkiego garnka, na olej wyliczone 3 pączki - jeden dla mnie, i dwa dla dwóch osób stojących za mną. Pisze to dlatego, że hotel uznawany jest za taki super, luxusowy 5* - powyższe praktyki nie są na miano hotelu 5*, ale 2*. Kolejna rzecz to zarozumiała, bardzo wyniosła obsługa, która na każdym kroku robiła łaskę - i w restauracji, i w barach kelnerzy ze skwaszonymi minami,dumni i obrażeni.SPA drogie, ok masaże kosztują,ale przy tym powinny być robione profesjonalnie,a były byle jak. Ani 5*,ani mocne 4*

BARBARA

Byliśmy z mężem w tym hotelu 3 razy w 2008, 2009, 2012 roku mam więc porównanie stwierdzam jednoznacznie, że wszystko jest jak najbardziej wporządku personel, plaża, hotel, wyżywienie ale turyści za wszhodniej granicy to koszmar jest ich w tym hotelu myślę, że sie nie mylę 80% leżaki na plaży zajmują już chyba o 6 rano także graniczy z cudem znalezienie miejsca na plaży pośniadaniu, na pasenach również jest ciasno. Polecam biuro podroży San Fun

Grzegorz Łopiński
    Pobyt: Maj 2012

Byliśmy w Egipcie wielokrotnie.Zaskoczeniem było oddzielne stanowisko opłaty za wizy,gdzie osoba obsługująca stanowisko (Egipcjanin) zarządała od nas za wizy po 20euro.Obok można było kupić wizę za 15$ ,co też uczyniliśmy.

Radek
    Pobyt: Marzec 2012

Byliśmy z żoną przez tydzień w marcu 2012. Bardzo duży kompleks hotelowy - 641 pokoi w budynkach 1-2 piętrowych połączonych ze sobą. 8 basenów (w tym 2 podgrzewane), 7 restauracji, nowo otwarty klub fitness. Dużo alejek, zieleni. Bardzo dobre jedzenie (nie znudziły mnie posiłki). Bardzo dużo leżaków, nigdy nie mieliśmy problemu, żeby znaleźć wolne. Hotel był zajęty podobno w 90% ale miało się wrażenie, że było znacznie mniej ludzi (mam na myśli, że nie było tłoku). W zatoce Makadi jest kilkanaście innych hoteli, między którymi jest deptak nadmorski. Można nim chodzić bez ograniczeń (czasem jakiś strażnik upomni sie o bakszysz ale można go zignorować ;-). Przywitał nas sympatyczny egipcjanin mówiący po polsku. Zapewniał, że dla Polaków ma "zawsze najlepsze pokoje". Oczywiście pierwszy pokój jaki dostaliśmy nie był tym "najlepszym" ;-). Ale poszliśmy na recepcję i po 10 minutach dostaliśmy znacznie lepszy. Najważniejsze - bez konieczności wkładania żadnych pieniędzy do paszportu! Do Hurghady jest jakieś pół godziny jazdy samochodem/autobusem tak więc hotel nie za bardzo nadaje się do conocnego imprezowania (choć w samym hotelu jest też dyskoteka). Generalnie - bardzo polecam ten hotel. Z pewnością chętnie bym się tam wybrał ponownie.

Magdalena
    Pobyt: Lipiec 2011

Spędziłam tam miły tydzień z przyjaciółkami. Ogromny plus za świetną kadrę, urozmaicone wieczory, dobre jedzenie. Piękna plaża, czyste baseny, dobre drinki. Jeżeli chodzi o turystów, to bardzo dużo Rosjan, Niemców i Anglików.