Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

Magdalena
    Pobyt: Lipiec 2011

Spędziłam tam miły tydzień z przyjaciółkami. Ogromny plus za świetną kadrę, urozmaicone wieczory, dobre jedzenie. Piękna plaża, czyste baseny, dobre drinki. Jeżeli chodzi o turystów, to bardzo dużo Rosjan, Niemców i Anglików.

Jolanta
    Pobyt: Listopad 2011

Darek
    Pobyt: Lipiec 2011

Byliśmy, tym razem z San i Fan, już raz nastepny raz w SUNRISE. Po 2 pobytach w innych hotelach Egiptu mogę stwierdzić, że to dobry wybór. Nawet nasz 2 letni wnuk miał co robić, choć pierwszego dnia upał był dla niego przytłaczający. W dalszym pełno atrakcji (animacyje, sport itp.) oraz 1 raz na pobyt, bezpłatnie, restauracja tematyczna A la card, za wcześniejszą rezerwacją. Woda mineralna do picia do woli. Menagerem holu El Abd Rahananem pomoże we wszystkim. Podpowiedź dla malkontentów - odrobina angileskiego lub niemieckiego, lub rosyjskiego i wszystko jest załątwione.

Damian
    Pobyt: Czerwiec 2011

Wiem, że dla wielu będę się wydawał malkontentem, kolejną marudą której cieżko dogodzić ... Powiem tak jechałem do tego hotelu z pełnym przekonaniem, szczególnie po ocenach na wakacje.pl Ale te peany są moim zdaniem oraz wielu osób, które z nami byli w tym Hotelu przesadzone. Wakacje były udane, a już taka jest ludzka natura, że zapamiętuje to co go najbardziej zgrzało. To co piszą tutaj ludzie to tak jest, ale warto aby ci co jadą mieli też drugą stronę medalu. Jak widzę pojawiają się już coraz liczniej opinie, które nie koloryzują tego hotelu i dobrze. Osobą która działa na korzyść tego hotelu to Rahman, ale o nim już większość pisała. Człowiek niezastąpiony.

patrycja
    Pobyt: Maj 2011

To już nasz drugi pobyt z dziećmi(3 i 8lat)w tym hotelu i ponownie bardzo udany!Hotel czysty,położony w spokojnej okolicy,na dużym obszarze.W hotelu są wydzielone miejsca gdzie dzieci mogły się bezpiecznie pobawić,ale dużą zaletą jest wydzielony obszar "bez dzieci" gdzie można się zrelaksować w ciszy.Przy plaży centrum wodne - można wprost z hotelu, bez dodatkowych transferów wybrać się na wycieczkę. Hotel ma kilka restauracji tematycznych, w restauracji głównej wydzielony kącik dla dzieci! Blisko hotelu rafa wystarczyło stać w wodzie i obserwować ryby - dzieci były zachwycone.jeśli ktoś potrzebuje informacji w języku polskim zapytajcie o Pana Abdelrahmana, przemiły pomocny człowiek, którego bardzo pozdrawiamy.Udanego urlopu!

Maria Gawrycka
    Pobyt: Kwiecień 2011

Spędziłam 2 tygodnie w pięknym i przyjaznym miejscu -żadnnych negatywnych uwag.W Egipcie byłam ponad 10razy,w Makadi 4,ale hotel Sunrise Royal bije na głowę wszystkie inne.Obsługa wspaniała, zwłaszcza polecam kontakt z duty menagerem El Abd Rahananem - mówi doskonale po polsku i we wszystkim pomaga - zawsze uśmiechnięty i potrafi rozwiązać każdy problem.

KaRoLa
    Pobyt: Wrzesień 2010

Super hotel pod każdym względem.Piękny,czysty,jedzenie urozmaicone i bardzo dobre(szczególnie pizza i lody):D Drinki bajka:)) duży wybór i bardzo smaczne(część drinków robiona z importowanych,orginalnych alkoholi w zwylłym all inclusivie). Byłam 3 raz w Egipcie(zawsze w 5gwiazdkowych hotelach) i w żadnym z hoteli nie spotkałam sie z taką obsługą,animacją, czystością i naprawde nie było sie do czego przyczepić polecam wszystkim bo każdy w tym hotelu znajdzie coś dla siebie warto zapłacić troszke więcej.......... POLECAM

Karolina i Konrad
    Pobyt: Październik 2010

Właśnie wróciliśmy z wakacji w tym uroczym hotelu!Kompleks jest bardzo duży,zadbany,piękna zieleń,kwiaty,architektura,5basenów z ratown.Plaża i woda czysta.Rybki i rafę można podziwiać przy plaży naszej i sąs.hoteli.Mimo dużej il.gości nie dawało się tego odczuć,nawet w restauracji.Jedzenie-wyśmienite-urozmaicone,pyszne i pięknie podane,dużo ow.morza(kalmary,kraby itp).Czyste pokoje z balkonem i łazienką.Obsł.hotelowa sympatyczna i pomocna.Możemy stwiedzić,że znaleźliśmy swój raj na ziemi,do którego wrócimy i to nie jeden raz! Ps.Hotel może się poszczycić wspaniałym pracownikiem jakim jest Ulla Piontek(polskie korzenie:))-bardzo miła,ciepła i naprawdę pomocna.Czujemy się zaszczyceni,że mogliśmy ją poznać.Takich ludzi właśnie tam potrzeba!

greg
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel godny polecenia, aczkolwiek mieliśmy pecha z pokojem, ponieważ pod koniec pobytu pogryzły nas pluskwy (bardzo nieprzejemna rzecz, budzić się rano z dziesiątkami swędzoncych bąbli!). Duży obiekt z dawką spokoju i zaciszy. Każdy znajdzie "swoje miejsce". Niezła plaża i czyste morze, choć nie przepadamy za zatokami. Jedzenie jak na warunki egispkie bardzo dobre co wraz z sympatyczną obsługą stawia duży plus. Generalnie hotel za rozsądne pieniądze do którego warto wrócić, jesli ktoś stawia na spokój i błogi relaks.

Byłem w hotelu na poczatku paździeraniak 2010, wszystko było ok, czystość, jedzenie . Jedyny mankament to spora odległość najtańszych pokoi od morza, ok 5 minut piechotą. Plaż piasczysta, w hotelu obok ( TIA ) rafa. Jedzenia dużo, jednak po tygodniu może sie znudzić, driniki dostępne w wielu miejscach od 10.00 do pólnocy. Barmani nie wydzielają alkoholu tak jak ma to miejsce winnych hotelach. Duży pozytyw za te pieniądze.