Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, zjeżdżalnia

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

mob-os
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel na bardzo wysokim poziomie polecam wszystkim.

Grażyna Kowalska

Doskonaly hotel dla wymagających turystów.wysoki standard usług powoduje że urlop jest naprawdę udany.

wiola
    Pobyt: Sierpień 2010

Wróciliśmy z urlpou we wrzesniu 2010 bardzo zadowoleni. Świetny hotel, rozmieszczony na dużym obszarze. Pokoje przestronne i czyste. Na terenie hotelu są 3 baseny i nie ma walki o leżaki bez względu na porę dnia. Podobnie z leżakami nad morzem, zawsze można było znaleźć wolny parasol. Nie ma opasek na rękę więc goście nie czują się skrępowani. Wyżywienie urozmaicone i bardzo smaczne, każdy spokojnie może znależć dla siebie odpowiednie menu. Osobny kącik gastronomiczny dla dzieci. Nie było żadnych kolejek do rezerwacji stolików przy kolacji. Mała rafa przy hotelu, za to 200 m na lewo od plaży super rafa przy sąsiednim hotelu. Polecam gorąco wycieczkę Paradise z biura Aqua Centrum przy plaży. Super animacje dla dzieci i dorosłych.

mob-os
    Pobyt: Sierpień 2010

Super hotel dla wymagających w Egipcie .nie można było się do czego przyczepić głowny menager hotelu był obecny codziennie i pytał się czy wszystko w porządku.Swietna obsługa.Kuchnia rewelacja sushi,kraby i ryby w codziennym menu.Dla rodzin z dziećmi świetne miejsce.świetna rafa ok .200 m w lewo na terenie hotelu Fort Arabesqa plaża i wejście do morza jak nad naszym Bałtykiem co dla plaż Hurghady jest niebywałym komplementem .Jeśli jakiś wpływ na działalnośc tego obiektu ma Pani Danuta Piontek Asystent Głownego menagera to moZemy być dumni z kwalifikacji naszych rodaków.

Piotrek
    Pobyt: Lipiec 2010

Nie warto dawać kasy w paszport gdyż pokoje są z góry przydzielone. Obsługa ogląda się za napiwkami na dzień dobry za zawiezienie bagażu i zawiezienie turystów. Za odwiezienie bagazu to samo. Sam hotel jest ładny i zadbany tu nie mozna mieć zastrzeżeń. Baseny bardzo duże. Kolejnym minusem hotelu jest kuchania. Potrawy były niedogotowane bez smaku i codziennie to samo. Plusem są wszystkie drinki w cenie. Sport - siłownia bardzo duża i sprzęt ok 4 korty tenisowe rezerwacja na dzień 1,5godziny. Siatkówka o 11 i 16, piłka wodna o 11,30 i 15,30, pingpong o 11,15, rzutki o 15,30. Animacji można powiedzieć że brak - te co są to żenada. Jest tylko jedna opcja all inclusive i nie ma opasek.

max.mar
    Pobyt: Maj 2010

Hotel bardzo dobry jak na warunki egipskie, duży teren,wielka ilość basenów i oczywiście plaża powodują że o każdej porze dnia nie było problemów z leżakami (oczywiście poza I linią na brzegu morza).Subiektywne moje uwagi dotyczą tylko zbyt małego obszaru do pływania w morzu- raczej do schładzania niż pływania, oraz tego że hotel ma stanowczo zbyt małą główną restaurację (tę z klimatyzacją) co widoczne jest szczególnie w trakcie kolacji w godz.19.30 do 21.00 na stoliki wręcz się poluje,a także jeśli ma się pokój na "początku" hotelu lub w budynkach 30... to trochę do wszystkiego jest daleko,ale to kwestia osobistego podejścia do spacerów. Pobyt z dzieckiem, bez problemów i kłopotów. Na pytania chętnie odpowiem.

Kociak
    Pobyt: Kwiecień 2010

Super hotel, przyjemnie , czysto, miło.:) Spędziłam w tym hotelu super tydzień z mężam i córką(5lat)aż nie chciało sie wracać.Jedzenia mnóstwo i pięknie podane, super obsługa.Pokoje piękne i duże.Baseny czyściutkie tylko jeden minus to nie podgrzewane, a woda w maju miała 22C.Ale mimo wszystko pojechałabym raz jeszcze.Polecam hotel dla rodzin z dziećmi, rewelacja.Słodkie lenistwo i raj na ziemi.;)Pozdrawiam wszystkich czytających opinię

kriss77
    Pobyt: Kwiecień 2010

Bardzo fajny i ekskluzywny hotel położony na dużym obszarze. Takie małe miasteczko z mnóstwem różnorakich atrakcji. Animatorzy i obsługa miła i nienachalna. Goście to mieszanka wielonarodowościowa. Pokoje duże, czyste i w wiekszości z fajnymi widokami. Mnóstwo restauracji, barów i basenów. Jedzenie urozmaicone i dobre. Fajna piaszczysta choć nie za duża plaża. Obok w Tia tylko ładniejsza. Sklepy w hotelu, ale trzeba się bardzo targować aby dostać dobrą cenę, która i tak nie będzie mniejsza niż na przykład na lotnisku. Podsumowując: spędziłem w tym hotelu bardzo udane wakacje, generalnie wszystko na wysokim poziomie - POLECAM !!!

Gosia
    Pobyt: Kwiecień 2010

Pobyt w tym hotelu zdecydowanie polecam rodzinom z dziećmi bądź osobom starszym.

Pobyt: Kwiecień 2010

Hotel bez zarzutu, pełny komfort. Tydzień na całkowitym luzie. Był nawet pan, który czyścił okulary przeciwsłoneczne na plaży.