Opinie o hotelu Sunrise Select Royal Makadi

Sunrise Select Royal Makadi: basen, wakacjepl

• Hotel położony jest w sercu malowniczej zatoki Makadi, 30 km od centrum Hurghady.
  • Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i wydzieloną strefą dla dzieci.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 7 basenów i aquapark z 18 zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci.
  • Na terenie hotelu znajduje się aż 9 restauracji oraz 10 barów.

• Zalety praktycznie same zalety
    • Wady brak poważnych wad

Witam serdecznie. Ponieważ przed wyborem imprezy biorę pod uwagę opinie (rzetelne) postanowiłem podzielić się swoimi po bardzo udanym urlopie w tym hotelu, a tak naprawdę trzeba powiedzieć, że w hotelowym miasteczku :) Sunrice jest kompleksem jednopiętrowych budynków hotelowych rozsianych po całym terenie. My otrzymaliśmy budynek nr 23, lekko oddalony od basenów więc była idealna cisza w nocy. Pokoje - tu będę miał jedyną w całej mojej opinii uwagę. Ponieważ hotel sklasyfikowany jest jako 5 gwiazdkowy to śpieszę z informacją, że w pokoju ich nie dostrzegłem. Nie oznacza to, że było źle. Po prostu w mojej ocenie to czyste, codziennie sprzątane 3-gwiazdkowe pokoje ale dobrze wyposażone: lodówka z codziennie dokładanymi napojami (woda) i za dolarka dla sprzątacza coca cola, fanta , sprite, działająca bez zarzutu klima, tv z dwoma polskimi kanałami, łazienka, suszarka do włosów, czajnik, herbatka, kawka itd. Jedyna organizacyjna wtopa to 3 łóżka w pokoju a nas czwórka - ale Karim (z obsługi) szybciutko przyniósł czwarte i już było ok. Obsługa hotelu - na najwyższym poziomie. Organizacja pracy, w tym pomoc dla gości - na najwyższym poziomie. Super baseny i zjeżdżalnie (otwarte w godzinach 10 - 17) oraz uwaga! kąpiel w morzu dozwolona do zmroku. Straszą gości, że coś tam przypływa straszliwego i nie można się kąpać. Lecz prawda jest taka, że ze względów bezpieczeństwa, bo nie ma już rzecz jasna sensu zatrudniania ratowników, bo nic by nie widzieli. Plaża śliczna, czyściutka. Bez problemu z darmowymi leżakami i ręcznikami. Zawsze jakieś było wolne. Baseny prześliczne z pool barami i miłą obsługą. Dolar załatwia wszystko. Posługując sie tym niewielkim nominałem otwierasz sobie drogę do serca wszystkich barmanów :) Jedzenie boskie i bardzo urozmaicone. Jakość jedzenia: bardzo wysoka. Smacznie. Polecamy animacje dla dzieci i naszych animatorów: szczególne pozdrowienia dla Mikołaja i Gieni (jest Ukrainką) ale taka jak nasza :) Super wakacje. Przyjechaliśmy bardzo zadowoleni. Polecam hotel dla wszystkich, szczególnie rodzinom z dziećmi w każdym wieku.

Radosław

• Zalety wysoki poziom wszystkich świadczonych usług
    • Wady mam tylko jedną i to opcjonalne zabrakło w menu arbuza !!!!

Pobyt od samego początku do końca w cudownym klimacie super miejsce dla rodzin z dziećmi poleca z całego serca.

Iza

• Zalety plaża, baseny, zjeżdżalnie
    • Wady -

Zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, piękna plaża. Jedzenie różnorodne i smaczne. Internet we wszystkich miejscach.

Grzesiek

• Zalety Bardzo czysty hotel. Pokoje duże, wygodne i dobrze wyposażone. Jedzenie smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Wady Aquapark - otwarty jedynie 4 godziny dziennie w godzinach 10-12 i 15-17. Baseny czynne od 8-18 w tym w połowie basenów ma przerwy w godzinach 13-15. Plaża mało urokliwa czynna do godziny 18. Brak rafy.

W kwestii pokoju, czystości oraz jedzenia nie mogę się do niczego przyczepić - wszystko na wysokim poziomie. W kwestii tego hotelu który jest na bardzo dużym obszarze znaczenie ma lokalizacja pokoju który otrzymamy. Ogólnie zawiodłem się aquaparkiem i plażą.

Mariusz

• Zalety czystość na terenie obiektu, mimo wielkości, do 8 można było znaleźć leżak nad basenem, a na plaży zawsze.
    • Wady hotel moloch

Pierwszy pobyt w Egipcie, hotel to małe, samodzielne miasteczko, oddalone o około 40 km od Hurgady. Olbrzymi, zadbany teren z kilkoma basenami,z własnym dostępem do piaszczystej plaży. Na miejscu sklepy z pamiątkami, apteka z kompetentnymi sprzedawcami( wiem bo korzystaliśmy ). Jedzenie ok. jak zawsze to kwestia gustu i oczekiwań ( nie liczcie na schabowe )Warto skorzystać z restauracji ala carte polecam - azjatycką i meksykańską, beduińska z ciekawości, w innych nie byłem. Pokoje, umieszczone w kilkudziesięciu budynkach, sprzątane codziennie, codzienna wymiana ręczników. Jak wyjdziesz z samolotu, to wszędzie otacza cię - daj dolara daj dolara, a w hotelu miłe rozczarowanie, napiwki mile widziane, ale to ty możesz decydować, komu i ile, nic na siłę. Hotel można polecić. Trzeba wziąć poprawkę na temperaturę, najwyższą w cieniu wyłapałem 48,9 stopnia

Beata Jakubska

• Zalety Piękna zieleń, czystość, bardzo dobra obsługa, ciekawe i urozmaicone animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady Podlewanie zieleni wodą jeszcze niezbyt dobrze przefiltrowaną, dlatego wieczorami odczuwalne zapach szamba. W Egipcie to chyba jednak standard.

Byliśmy w hotelu początkiem czerwca 2019, ogólne wrażenia bardzo dobre. Smaczne i różnorodne jedzenie, bardzo dobre drinki, alkohole, obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Na terenie obiektu czysto, dużo zieleni. Animacje dla dzieci i dorosłych. Polecam!

Grzegorz

Byliśmy w tym hotelu dwa tygodnie na początku czerwca. Sam hotel położony na odludziu. Do Hurgady 30 km za taxi trzeba zapłacić okolo 35 dolarow w dwie strony. Wieczorami w hotelu nie ma co robić animacje ogólnie slabe a od ciągłego sluchania makareny moze zemdlic. Pokoj czysty, lazienka ok ręczniki wymieniane codziennie. Klimatyzacja bardzo słabo chlodziła w naszym pokoju zglaszalismy problem kilka razy i naprawili ja w... ostatni dzień. Spędzanie nocy praktycznie bez klimatyzacji było meczarnią. Obiekt bardzo zadbany wszędzie czysto, baseny ładne najglebszy ma 180cm. Wyżywienie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie choć owoców mało np arbuzy wydzielanie przez personel. Słodkości trochę monotonne. Nie wszystkie alkohole są darmowe trzeba uważać bo nikt Ci nie powie jak nie zapytasz które są płatne. Będą Ci z usmiechem donosic drinki a na końcu wystawią rachunek. Sami tego doświadczyliśmy. Naszym zdaniem najsłabszym punktem jest plaża. Przy plaży wypływają, wpływają jachty wycieczkowe non stop startują motorówki z bananem pontonem itp. związku z tym jest głośno jeśli myślisz że posluchasz szumu morza to się zawiedziesz. Często śmierdzi paliwem od tych łodzi. Na plaży mnóstwo dzieci ciągłe wrzaski. To wszystko sprawia że na plaży trudno wypocząć. My już tam nie wrócimy.

Dominika

• Zalety PLAŻA, przepyszne jedzenie, infrastruktura, dużo zieleni, aquapark
    • Wady chyba brak :)

W sierpniu 2018 przebywaliśmy w tym hotelu a w lipcu tego roku wybieramy się po raz kolejny :D, to był nasz 7 wyjazd do Egiptu i zdecydowanie najlepszy zarówno pod względem jedzenia, atrakcji, pięknego kompleksu i przede wszystkim przepięknej PLAŻY !!!! prawie piaszczysta, łagodne zejście do morza, bez odpływów z wodą po kolana a rafa przynależna do kawałka hotelowego, wystarczająca i nie trzeba płynąć łódką aby zobaczyć życie podwodne, w hotelu obok ( Fort Arabesque) jest podobno większa i bardziej urozmaicona więc w tym roku odwiedzimy i zdamy relację :) Jedzenie wyśmienite jak na egipskie warunki, różnorodne, dobrze doprawione. Bardzo dobrze przygotowane restauracje na obecność natłoku turystów, kawa i soki podawane przez kelnerów do śniadania zszokowały nas :) bardzo pozytywnie, przekąski i reszta dodatkowych gastronomicznych usług także na 5+, restauracje a'la carte rezerwowane bez limitu, jednak radzę zrobić to od razu po przylocie aby uniknąć braku wolnych terminów, restauracja przy plaży (dodatkowo płatna) zaskoczyła nas profesjonalizmem i doskonałym menu Jedyne co czego mogę się przyczepić to pokoje, my akurat mieliśmy w stylu nubijskim a przyzwyczajeni do standardowych byliśmy nieco zawiedzeni ale to tylko miejsce do spania i tak większość czasu spędzamy poza nim, sprzątane codziennie z różnym skutkiem :) kilkukrotnie dzwoniliśmy na recepcję w sprawie ręczników ale także i to nie zniechęciło nas do powrotu do tego magicznego miejsca

Dominika

• Zalety Cicha okolica Pyszne jedzenie Świetny zespół animatorów Czyste pokoje Personel bardzo pomocny i miły

Jestem zachwycona pobytem w tym hotelu! To nasz pierwszy raz w Egipcie. Hotel bardzo zadbany, ogrodnicy codziennie doglądają i pielęgnują ogromny teren wokół hotelu, dbając o najmniejszy szczegół. Jedzenie pyszne! Dużo świeżych owoców, wielki wybór dań i dodatków. :-) Kelnerzy szukają wolnego miejsca jak tylko przekroczysz próg restauracji, później krzątają się dolewając kawę/herbatę/sok ze świeżych owoców. Dużo restauracji alacarte, wszystkie darmowe oprócz jedynej przy plaży. Bar przy basenie rewelacja! Wieczorna obsługa zasługuje na dużą pochwałę. Bez przerwy dbają o gości. Polecam kelnera który obsługiwał gości od strony amfiteatru, robił na prawdę świetną robotę! :-) zespół animatorów zasługuje na medal!!! Świetna ekipa. Cały dzień jakieś zajęcia/animacje/aktywności. Nie można się z nimi nudzić. Co wieczór show! Codziennie coś innego. Pokoje czyste i zadbane, codziennie sprzątane. Baseny rewelka! A plaża cudo! Piasek, czysta woda. Sama plaża jak i teren wokół badzo zadbany. Myślę że jeszcze wrócimy do tego hotelu. Żal było wyjeżdżać. Animator z którymi się zaprzyjaźniliśmy przyszedł w dniu wyjazdu do recepcji pożegnać się z nami, co było na prawdę miłym akcentem na koniec.

Grzegorz i Barbara

• Zalety Jest to nasz 6 wyjazd do Egiptu stwierdzamy zdecydowanie że jest to najlepszy hotel . Same zalety.
    • Wady Brak.

Jest to piękny kompleks .Każdy będzie zadowolony z pobytu w tym hotelu. Zaleta to codziennie muzyka na żywo tylko nikt nie tańczy, tylko my.Super dostęp do morza piękna rafa w hotelu obok Polecamy !!!! Para Pobyt 5-16 Maj 2019