Opinie o hotelu Sunshine

Sunshine: basen

Tojfel

• Zalety miła obsługa,blisko plaża,spokój
    • Wady ppkoje słabe,jedzenie monotonne, brak rozrywek

Mało atrakcji,jedzenie takie se pokoje bardzo ubogie wszystko zależy kto o chce 1 do 10 to 5 .

• Zalety Duży i głęboki do 3 metrów basen
    • Wady Brud, bardzo słaba obsługa hotelu

Właśnie wróciliśmy z wakacji więc ocena jest na bieżąco hotel tragedia pokoje brudne, firany czarne, problemy z klimatyzacją, w łazience wanna wytarta bez emalii goły beton. Restauracja brudna, naczynia brudne, koty biegające po stołówce kradnące jedzenie ze stołów. Krzesła uszkodzone z wystającymi gwoździami, obrusy na stołach brudne. W stołówkowych donicach koty załatwiają swoje potrzeby. Teraz bary z czterech w ofercie działają dwa jeden na basenie i jeden na plaży o ile te dwa miejsca można nazwać barami. Leżaki i parasole na plaży brudne, zniszczone i połamane dopuszczone do użytkowania. 80% w hotelu to Rosjanie. Nie polecam

Roman

• Zalety spokój,głęboki basen
    • Wady Wejście do morza do morza niebezpieczne same kamienie

Byliśmy w tym hotelu 10. 2018r hotel wymaga remontu a głównie łazienki.jedzenie takie sobie ale każdy coś znajdzie.pokoje sprzątane po łebkach na piątym piętrze nowe meble ale za 1200zł da się wytrzymać

Cezary

• Zalety Goście
    • Wady Łazienki

A poza tym to super. Śliczny krajobraz, fajni Turcy i wspaniały Grand Bazar. Polecam.

Doktorowa

• Zalety Duży i głęboki basen. Nic poza tym.
    • Wady Hotel jest brudny, stary i zaniedbany. W łazienkach wilgoć, stara pobazgrana jakąś farbą wanna i brudna kotara to norma w każdej łazience. Położony obok brzydkiej plaży, pełnej kamieni i skał. Bar na plaży to jakaś żenada. Leżaki i parasole zniszczone. Dodatkowo cała obsługa nastawiona jest na turystów z Rosji w związku z czym nikt tam nie mówi po angielsku tylko rosyjski do okoła słychać. Włącznie z muzyką na basenie. Beznadzieja totalna. My mieliśmy farta, że trafiliśmy na grupkę fajnych Polaków, to czas miło płynął. Przede wszystkim nie polecam korzystania z portalu wakacje.pl. Konsultanci nie mają pojęcia o tym, co sprzedają. Wciskają kity, żeby tylko sprzedać. A potem zamiast pięknego hotelu o wysokim standardzie położonego na cudownej plaży, człowiek ląduje w jakiejś ruskiej ruderze.

Konsultanci w wakacje.pl nie mają pojęcia o tym co sprzedają i wciskają kity.

I.P

• Zalety Ładny i zadbany basen.
    • Wady Obsluga która mowi wyłacznie po turecku i rosyjsku, średnie jedzenie, wyposazenie pokojów z poprzedniej epoki, chamski barman w barze przy basenie, all inclusive pozostawia wiele do zyczenia

Jestem malo wybredny dlatego nie narzekam za bardzo, ale spodziewalem sie czegos znacznie lepszego.

Jacek

• Zalety Dobre położenie hotelu, który jest oddalony od ścisłego centrum. Blisko położona plaża. Przyjazny personel.
    • Wady Stara infrastruktura. Zarówno pokoje jak i powierzchnie ogólnodostępne wymagają odnowienia.

Wypoczynek oceniam bardzo pozytywnie. Natomiast nie mogę w superlatywach odnieść się do infrastruktury hotelowej. Dla osób z moimi potrzebami (średni wiek) hotel ma dobre położenie, ponieważ jest oddalony od ścisłego centrum. Plaża natomiast jest położona blisko hotelu.

Roman

• Zalety Bardzo dobre posilki
    • Wady Same wady brak pozytywnych opini

Hotel wymaga kapitalnego rmontu, obsluga w recepcji bardzo nieuprzejma, klimatyzacja w pokojach zagrzybiona grzyb wychodzi nawet na zewnatrz, animacjew jezyku rosyjskim a animatorzy zatrudnieni z lapanki na niczym sie ne znaja,hałas samochodow z ulicy cala dobe, polamane parasole na plazy ogolnie lata 90 wiec odradzam pobyt w tym hotelu ktory powinien miec dwie gwiazdki.

jola
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety za te pieniadze mozna pobyć w lepszym hotelu,nauczka dla mnie-nigdy nie zaufam pani z biura podróży,
    • Wady drzwi z łazienki sie nie domykały w ogóle,półka w szafie nie zamykała sie i tym samym nie otwierała przez co drzwi z szafy sie nie zamykały,na korytarzu wykładzina przesiąknięta woda z basenu i rozchodził się zapaszek nieświerzości,

nie należe do osób wymagających a tym samym krytykujących,dla mnie szklanka zawsze do połowy jest pełna;-))ale chodzi o to,że jesli odkładam pieniądze przez rok na wyjazd i zapłaciłam naprawdę grubą kasę na wyjazd trzyosobowej rodziny,to po raz pierwszy mam ochote skrytykować i przede wszystkim przestrzec innych przed podjęciem decyzji o hotelu sunshine,w okolicy jest naprawde duzo ładniejszych i atrakcyjniejszych hoteli,i rada wybierajcie co się tyczy Turcji hotele pięciogwiazdkowe,to standart,poza tym jedzenie fatalne,to co zostaje z śniadania w porze obiadu ląduje w zapiekance(tak tak łącznie z pokrojonymi FRYTKAMI z pomidarami zalanymi sosem pomidorowym i zapieczone)dwa razy w ciągu całego naszego pobytu był podany w miare zjadliwy obiad,było to duszone mieso z kurczaka,ale porcję wydzielał kucharz,wędliny niezjadliwe w ogóle,dwa rodzaje wędlin-polski odpowiednik mortadeli,owoce świerze,pyszne soczyste pomarańcze i arbuzy,co do napoji,to soki z dystrybutora które można było samemu serwować nie do picia-wrażenie perfumowanej słodkiej kolorowej wody,drinki to rakija,bazooka,wódka i gin,i piwo efes,wino białe i czerwone,ale do kolacji juz nie było mozna nalać sobie wina,kelnerzy to chłopcy którzy naprawde bardzo ciężko pracuja,ale dlaczego podczas posiłku manewruja między stolikami z wielkim wózkiem i sprzątają stoły z wielkim wrzaskiem?!wystarczył moment,że odeszłam na chwile po widelec i juz zniknął z mojego stolika napoczęty kielisze z winem?!w pobliżu jest wiele piękniejszych hoteli,ale Turcja jest piękna i już planuje wyjazd na drugi rok,pozdrawiam;-)))

Renata
    Pobyt: Lipiec 2014

Hotel starszy, ale odnowiony. Standard pokoi wystarczający, łazienki również. Wyżywienie bardzo dobre, obsługa szybka, sprawna, miła. Basen duży, bez tłumów. Do morza naprawdę parę kroków (tunelem). Jedyna praktyczna rada: leżaki zajmujemy rano - 7 RANO! Czysto, schludnie, za te pieniądze polecam. Jedyny duży minus to animacja. Animator do zwolnienia, dla Polaków naprawdę mało atrakcji, nawet najzwyklejszej polskiej muzyki brak. Prym wiedli Rosjanie i animacja kręciła się wokół nich! Mimo wszystko polecam.