Opinie o hotelu Sunshine

Sunshine: basen

Paulina

• Zalety bliskie położenie plaży bar oraz leżaki na plaży duży i głęboki basen

Dzień dobry, spędziłam w tym hotelu tydzień wakacji, był to wrzesień, więc tłumów szalonych nie było co oczywiście można zaliczyć na plus. Ogólnie powiedzieć można tak - za te pieniądze standard adekwatny. W grupie polaczków cebulaczków, którzy wypoczywali wraz z nami ciągle było słychać głosy niezadowolenia, ale ale proszę Państwa, kiedy jedziesz na wakacje za "śmieszne" pieniądze to nie spodziewaj się luksusu jak w swoim mieszkaniu. Możliwe, że jeżeli ja sama byłabym tam w szczycie sezonu za dużo większą kasę mogłabym również czuć się pokrzywdzona przez los. Moim zdaniem hotel ten nadaje się dla osób, które stawiają na wypoczynek nad morzem, tudzież przy basenie, a nie lecą do Turcji po to, żeby mieszkać w hotelu i spędzać w pokoju piękne słoneczne dni. Najbardziej podczas pobytu przeszkadzały mi dobiegające zewsząd głosy moich rodaków, którzy narzekali na wszystko co sie dało - bo hotel stary - ale o tym pisze w ofercie i każdy kto umie czytać ze zrozumieniem o tym wie; skandal, bo nie ma bezpłatnego wifi - o tym również znajduje sie wzmianka w ofercie; bo łazienienka ma starą wanne - ciekawa jestem ile osób ma w swoich mieszkaniach w starych polskich blokach nowoczesne łazienki. Najlepsze jednak było to, że goście chodzili głodni, bo było takie beznadziejne jedzenie - ludzie, przecież tam nie podadzą schabowego z kapustą lub pasztetu z biedronki, jedziemy do kraju o innej kulturze i myślę, że lepiej zorientować się wcześniej na czym to polega, a nie płakać po kątach, że jest beznadzieje jedzenie, a w momencie kiedy zbliża się pora posiłku stać w kolejce do otwarcia jadalni :) Podsumowując - hotel do najnowszych nie należy, myślę, że cztery gwiazdki to co najmniej o jedną za dużo, ale generalnie z wyjazdu jestem zadowolona. Budynek stary, miejscami ruina, z czystością jest jak jest (jak w całym tym kraju), natomiast łóżko zawsze czyste, ręczniki i pościel wymieniane co drugi dzień. Jeżeli chodzi o posiłki w moim odczuciu to śniadania zdecydowanie monotonne, natomiast podczas lunch i kolacji codzień coś innego. Plaża bliziutko, leżaki stare, ale w pełni sprawne. Basen duży, spora ilość leżaków wokół. Do centrum oraz Alanyi często busy. Najbliższe sklepy nieopodal. Pogoda marzenie. Generalnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Polecam zwracać uwagę na lot, lotnisko w Gazipasa 45 min oddalone od hotelu co znacznie przyspiesza transfer.

Jan

• Zalety brak zalet
    • Wady nie polecam niomu tego hotelu

hotel w fatalnym stanie nie polecam nikomu tego hotelu.

Tojfel

• Zalety miła obsługa,blisko plaża,spokój
    • Wady ppkoje słabe,jedzenie monotonne, brak rozrywek

Mało atrakcji,jedzenie takie se pokoje bardzo ubogie wszystko zależy kto o chce 1 do 10 to 5 .

• Zalety Duży i głęboki do 3 metrów basen
    • Wady Brud, bardzo słaba obsługa hotelu

Właśnie wróciliśmy z wakacji więc ocena jest na bieżąco hotel tragedia pokoje brudne, firany czarne, problemy z klimatyzacją, w łazience wanna wytarta bez emalii goły beton. Restauracja brudna, naczynia brudne, koty biegające po stołówce kradnące jedzenie ze stołów. Krzesła uszkodzone z wystającymi gwoździami, obrusy na stołach brudne. W stołówkowych donicach koty załatwiają swoje potrzeby. Teraz bary z czterech w ofercie działają dwa jeden na basenie i jeden na plaży o ile te dwa miejsca można nazwać barami. Leżaki i parasole na plaży brudne, zniszczone i połamane dopuszczone do użytkowania. 80% w hotelu to Rosjanie. Nie polecam

Roman

• Zalety spokój,głęboki basen
    • Wady Wejście do morza do morza niebezpieczne same kamienie

Byliśmy w tym hotelu 10. 2018r hotel wymaga remontu a głównie łazienki.jedzenie takie sobie ale każdy coś znajdzie.pokoje sprzątane po łebkach na piątym piętrze nowe meble ale za 1200zł da się wytrzymać

Cezary

• Zalety Goście
    • Wady Łazienki

A poza tym to super. Śliczny krajobraz, fajni Turcy i wspaniały Grand Bazar. Polecam.

Doktorowa

• Zalety Duży i głęboki basen. Nic poza tym.
    • Wady Hotel jest brudny, stary i zaniedbany. W łazienkach wilgoć, stara pobazgrana jakąś farbą wanna i brudna kotara to norma w każdej łazience. Położony obok brzydkiej plaży, pełnej kamieni i skał. Bar na plaży to jakaś żenada. Leżaki i parasole zniszczone. Dodatkowo cała obsługa nastawiona jest na turystów z Rosji w związku z czym nikt tam nie mówi po angielsku tylko rosyjski do okoła słychać. Włącznie z muzyką na basenie. Beznadzieja totalna. My mieliśmy farta, że trafiliśmy na grupkę fajnych Polaków, to czas miło płynął. Przede wszystkim nie polecam korzystania z portalu wakacje.pl. Konsultanci nie mają pojęcia o tym, co sprzedają. Wciskają kity, żeby tylko sprzedać. A potem zamiast pięknego hotelu o wysokim standardzie położonego na cudownej plaży, człowiek ląduje w jakiejś ruskiej ruderze.

Konsultanci w wakacje.pl nie mają pojęcia o tym co sprzedają i wciskają kity.

I.P

• Zalety Ładny i zadbany basen.
    • Wady Obsluga która mowi wyłacznie po turecku i rosyjsku, średnie jedzenie, wyposazenie pokojów z poprzedniej epoki, chamski barman w barze przy basenie, all inclusive pozostawia wiele do zyczenia

Jestem malo wybredny dlatego nie narzekam za bardzo, ale spodziewalem sie czegos znacznie lepszego.

Jacek

• Zalety Dobre położenie hotelu, który jest oddalony od ścisłego centrum. Blisko położona plaża. Przyjazny personel.
    • Wady Stara infrastruktura. Zarówno pokoje jak i powierzchnie ogólnodostępne wymagają odnowienia.

Wypoczynek oceniam bardzo pozytywnie. Natomiast nie mogę w superlatywach odnieść się do infrastruktury hotelowej. Dla osób z moimi potrzebami (średni wiek) hotel ma dobre położenie, ponieważ jest oddalony od ścisłego centrum. Plaża natomiast jest położona blisko hotelu.

Roman

• Zalety Bardzo dobre posilki
    • Wady Same wady brak pozytywnych opini

Hotel wymaga kapitalnego rmontu, obsluga w recepcji bardzo nieuprzejma, klimatyzacja w pokojach zagrzybiona grzyb wychodzi nawet na zewnatrz, animacjew jezyku rosyjskim a animatorzy zatrudnieni z lapanki na niczym sie ne znaja,hałas samochodow z ulicy cala dobe, polamane parasole na plazy ogolnie lata 90 wiec odradzam pobyt w tym hotelu ktory powinien miec dwie gwiazdki.