Opinie o hotelu Sunshine

Sunshine: basen

• Wylot z Rzeszowa All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Jakub Stępnik

Słaba obsługa, miny kelnerów i barmanów jakby pracowali za karę. Bardzo słaby standard wykończenia łazienek. Dobry serwis sprzątający.

Patryk Kaminski

Hotel czysty, 5 pietro odnowione czyli nowa lazienka z nowymi fugami, myśmy mieli pokój na 1 pietrze 128, lepiej bo nie trzeba bylo czekac na winde . Kazdy niejadek znajdzie cos dla siebie , kolega nie moze jeść papryki czy 90 potraw odpada i przeżył 7 dni . Duzy basen . na plazy bar z piwem i sokami. Przy basenie piwo drinki soki , kawa , mozna brac do 3 albo 4 drinki żeby nie chodzic 2 razy. Angielski u nich słabo a z polskim to nici . Nauczyliśmy Turczynka z obsługi polskiego wiec mieliśmy polski srwis . Muzyka przy basenie dyskotekowa calu dzien . Animacje przy basenie przez caly dzien . Wieczorem zabawy na antresoli do 23.30 a potem jak kto chce to wyjazd na dyskoteke za 10 dolarów z animatorami i powrót do hotelu w cenie . Szukac sklepów dla zwyklych ludzi gdyz tam sa ceny normalne czy za duży recznik plazowy 16 lirów a nie 25 . Za 6 kostek mydelka 2 dolary a 8 . za perfumy targować sie nie wiecej niz 10 dolarów . Wziac probiotyki i prebiotyki bo ja mialem problemy z żołądkiem , wychodziło góra i dołem . Ogólnie jestem zadowolony bardzo z pobytu i nie ma co oczekiwac za 1700zł ze beda owoce moza na obiad przez siedem dni .

PAWEŁ SKROBAŁA

lobster
    Pobyt: Sierpień 2012

Średniak wśród średniaków.Basen spory ( w samej Alanyi są z reguły koszmarnie małe) ale (UWAGA) głęboki.Ja mam 176 cm i najpłytszym miejscu stojąc na palcach miałem wodę do warg.Krótkie dojście na plażę tunelem tuż za hotelowym szlabanem.Spod hotelu kursuje autobus miejski (linia nr 1) do Alanyi za 1,25 liry lub 0,75 EUR.Szara plaża żwirowo-piaszczysta.Tam gdzie stoją bezpłatne leżaki jest sam piasek.W pobliżu leżaków kąpiel w morzu na możliwa na wąskim odcinku (kilkanaście metrów) bo obok w wodzie leżą "łamacze fal" czyli betonowo-żwirowe płyty. Reszta bez nadmiernych plusów czy minusów.Jak kupiłem w last minute i relacja jakość/cena była wysoka.Biuro Wezyr : OK,polecam.Zakupy na bazarze i w prywatnych sklepach: odrażający hardcore dla pasjonatów

Kacperek
    Pobyt: Sierpień 2012

hotel czysty ale gorący, brak lub niedostatecznie działająca klimatyzacja, basen cały głeboki 2,85 czyli dla dobrze pływajacych, hałasliwa ulica dzieląca hotel od plaży, plaża nie za ładna, kamienista, potrzebne buty do pływania. Generalnie hotel na odludziu, brak jakiejkolwiek rozrywki wieczornej.

master_dragon
    Pobyt: Maj 2012

Hotel polecamy wszystkim szukającym ciszy i spokoju oraz rodzinom z dziećmi - hotel położony z dala od zgiełku i hałasu Alanyi w małej wiosce na przedmieściach miasta między Alanyą i Mahmutlarem. Czysty, kameralny. Bardzo miła, życzliwa i uśmiechnięta obsługa. Pokoje sprzątane codziennie, codziennie zmieniane ręczniki. Bardzo dobre i urozmaicone posiłki - owoce, ciasta, desery. Jak dla nas czerwone wino nieco zbyt wytrawne, ale białe było całkiem dobre :-). Dostęp do plaży tunelem pod austostradą. Na plaży i na basenie łóżka i parasole. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu - udało nam sie odpocząć i zrelaksować w ciszy i w spokoju. Polecamy wszystkim odpoczynek w pięknej Turcji.

podróżniczka
    Pobyt: Maj 2011

Położenie hotelu miedzy polami bananowymi, w okolicy nie ma gdzie zjeść wybawić się trzeba jechać do alany.W hotelu miała być dyskoteka ale ślad po niej zaginął proponują w zamian wyjazdy do innych miejscowości ale dosyć drogo-a miała byś do dyspozycji klientów!!!!!na plażę trzeba przejść tunelem pod bardzo ruchliwą drogą a na plaży przyjemnie lecz parasole i leżaki pozostawiają wiele do życzenia.Pokoje niby sprzątane ale tego nie widać.Łazienki bardzo nie przyjemne. W pokojach słychać wszystko co się dzieje na korytarzu oraz w kuchni i jadalni bo znajdują się w holu na parterze. Animacje tylko w języku rosyjskim bo ich tam najwięcej.Zero fajnych atrakcji w ciągu dnia. Aqua aerobik-kilka ćwiczeń i to na brzegu basenu. Basen ładny.

md
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel Sunshine daleko od centrum (6km), busik jedzie ok 20 minut. Obsługa w hotelu bardzo miła. Zdarzają się krótkie przerwy w dostawie, prądu. Zepsuła się klima w całym hotelu i nie działała przez 1 dzień. Klimatyzowany są pokoju, reszta hotelu nie. Od "święta" na kolacje na stołówce włączą klimę. Jedzenia sporo i w miarę wybór. Dania mięsne (różne postacie kury i mielonki) mało ciepłe, frytki zimne, warzyw bardzo dużo. Plaża średnio brudna, piasek tylko pod leżakami, reszta plaży to kamienie,żwir oraz platformy skalne. Basen spory i całkiem fajny. Jedyny plus to leżaki na plaży bezpłatne oraz mini barek. 90% klientów hotelu to rosjanie. Ogólne wrażenie średnie.

B.Z.G.
    Pobyt: Maj 2010

Zdecydowanie nie polecam.No chyba, ze ze przez cale 2 tygodnie lubisz "kure" pod kazda postacia i zimne frytki!!! Hotel 4-gwiazdkowy powinien miec lepszy standard. 90% wczasowiczow to Rosjanie. Obsluga mowi plynnie tylko w tym jezyku. Angielski bardzo slabo, a jezyk francuski- zapomnij.