Opinie o hotelu Sunshine

Sunshine: basen

Pobyt: Wrzesień 2012

Byłem od 12 września, pogoda super (nawet trochę za cieplo od 31 do 40 stopni) woda w morzu ok.25 stopni w basenie bardzo ciepła.Hotel duży widać że czas tam zatrzymał się w latach 90.Potrzebny remoncik i wymiana wystroju( łazienki najgorszy punkt hotelu !!!) Kuchnia jak wszędzie w Turcji dużo warzyw pod każdą postacią, z mięs tylko kurczak i raz na pobyt kebap oraz czasami rybka.Brak wieczornego grilowania przez szefa kuchni dania wieczorne wydaje szef kuchni i najstarsi kucharze i są bardzo skąpi (czułem się czasami jak intruz) taki skromny all.Basen spory i głęboki od 1,6 do 2,9 metra głębokości, dla dzieci brodzik z małą zjeżdżalnia.All w barze obowiazuje od 10 do 23,30 alkohole marnej jakości, ale bez ograniczeń.Piwo, cola,sprite i fanta z tzw.kija.Między posiłkami podaja przekąski (pizza,frytki,spagethi) po 17 ciasto i ciastka.Na plaży bar bezpłatny i podaja piwo i napoje chlodzące.Plaża z leżakami darmowymi, kamienista.Ogólnie pobyt uważam za udany, bardzo fajne towarzystwo, stworzyliśmy sobie miła atmosferę.Hotel polecam ludziom o nie dużych wymaganiach i tylko za niska cenę(ok.1300zł) za wyższą cenę są o wiele lepsze.

Mirek Warszawa
    Pobyt: Wrzesień 2012

Witam, byliśmy w tym hotelu we wrzesniu 2012, ogólne wrażenie bardzo pozytywne,jedzenia bardzo dużo, napoje zimne i ciepłe ogólnie dostępne bez ograniczeń,bar mysle że bardzo przyzwoity,wódka swaroski,piwo nie chrzczone, dzin ok, kolejek za bardzo nie było po 3 -4 osoby, basen piekny czysty mało ludzi, plarza przejscie przez tunel o kolo 50 m. piaszczysto rzwirowa jak wiekszosc w Turcji, polecam obówie ochronne do wody, woda przewspaniała,czysta i ciepła.Bylismy też na plarzy kleopatra w centrum ale tam tłumy ludzi,podobno piaszczysta ale to nie piasek tylko drobniutki rzwirek, jednak plaża hotelowa ma swoje plusy...W hotelu nic mi nie zginęło, na plaży też rzadnych kradzierzy,bar miałbyć czynny do 23.00 ale tam jest miła niespodzianka bo open do 23.30 to taka ciekawostka.Minusem może być podróż z lotniska o kolo 3 h po wielu hotelah zanim dotrze na miejsce, troche drogo wycieczki i pamiątki,polecam pośrednika wycieczek w centrum wzdłuż głównej ulicy to Polka swietnie znająca ceny naszych rezydentów, mają 50 procent taniej i przewodnik tez polak, autokar zabiera spod hotelu,polecak tez koniecznie odwiedzic port, wiele fajnych wycieczek statkiem wraz z posiłkiem i zwiedzaniem dosc tanio, autobus 1 za o kolo 1,5 lira lub 1 dolara.Byliśmy z firmy Wezyr było ok,bez zastrzeżeń!!!!Polecam.Niedaleko fajna dyscoteka RED BUL wsrodku naprawde luxus wejscie za darmo ale drinki juz nie np piwo o koło 25 zł na polskie,po lewej stronie hotelu jak sie wyjdzie sa małe sklepiki ceny mają ok, taniej raczej sie w centrum alani nie kupi,napiwków nie trzeba dawać przy zakwaterowaniu, wszystkie pokoje sa podobne, klima spoko,pokoje sprzatane jak sie zostawi 1 lira to wode podaruje pani sprzatająca, chyba tam wrocimy za rok,to tyle Zycze miłych wrarzeń.

Jakub Stępnik

Słaba obsługa, miny kelnerów i barmanów jakby pracowali za karę. Bardzo słaby standard wykończenia łazienek. Dobry serwis sprzątający.

Patryk Kaminski

Hotel czysty, 5 pietro odnowione czyli nowa lazienka z nowymi fugami, myśmy mieli pokój na 1 pietrze 128, lepiej bo nie trzeba bylo czekac na winde . Kazdy niejadek znajdzie cos dla siebie , kolega nie moze jeść papryki czy 90 potraw odpada i przeżył 7 dni . Duzy basen . na plazy bar z piwem i sokami. Przy basenie piwo drinki soki , kawa , mozna brac do 3 albo 4 drinki żeby nie chodzic 2 razy. Angielski u nich słabo a z polskim to nici . Nauczyliśmy Turczynka z obsługi polskiego wiec mieliśmy polski srwis . Muzyka przy basenie dyskotekowa calu dzien . Animacje przy basenie przez caly dzien . Wieczorem zabawy na antresoli do 23.30 a potem jak kto chce to wyjazd na dyskoteke za 10 dolarów z animatorami i powrót do hotelu w cenie . Szukac sklepów dla zwyklych ludzi gdyz tam sa ceny normalne czy za duży recznik plazowy 16 lirów a nie 25 . Za 6 kostek mydelka 2 dolary a 8 . za perfumy targować sie nie wiecej niz 10 dolarów . Wziac probiotyki i prebiotyki bo ja mialem problemy z żołądkiem , wychodziło góra i dołem . Ogólnie jestem zadowolony bardzo z pobytu i nie ma co oczekiwac za 1700zł ze beda owoce moza na obiad przez siedem dni .

PAWEŁ SKROBAŁA

lobster
    Pobyt: Sierpień 2012

Średniak wśród średniaków.Basen spory ( w samej Alanyi są z reguły koszmarnie małe) ale (UWAGA) głęboki.Ja mam 176 cm i najpłytszym miejscu stojąc na palcach miałem wodę do warg.Krótkie dojście na plażę tunelem tuż za hotelowym szlabanem.Spod hotelu kursuje autobus miejski (linia nr 1) do Alanyi za 1,25 liry lub 0,75 EUR.Szara plaża żwirowo-piaszczysta.Tam gdzie stoją bezpłatne leżaki jest sam piasek.W pobliżu leżaków kąpiel w morzu na możliwa na wąskim odcinku (kilkanaście metrów) bo obok w wodzie leżą "łamacze fal" czyli betonowo-żwirowe płyty. Reszta bez nadmiernych plusów czy minusów.Jak kupiłem w last minute i relacja jakość/cena była wysoka.Biuro Wezyr : OK,polecam.Zakupy na bazarze i w prywatnych sklepach: odrażający hardcore dla pasjonatów

Kacperek
    Pobyt: Sierpień 2012

hotel czysty ale gorący, brak lub niedostatecznie działająca klimatyzacja, basen cały głeboki 2,85 czyli dla dobrze pływajacych, hałasliwa ulica dzieląca hotel od plaży, plaża nie za ładna, kamienista, potrzebne buty do pływania. Generalnie hotel na odludziu, brak jakiejkolwiek rozrywki wieczornej.

master_dragon
    Pobyt: Maj 2012

Hotel polecamy wszystkim szukającym ciszy i spokoju oraz rodzinom z dziećmi - hotel położony z dala od zgiełku i hałasu Alanyi w małej wiosce na przedmieściach miasta między Alanyą i Mahmutlarem. Czysty, kameralny. Bardzo miła, życzliwa i uśmiechnięta obsługa. Pokoje sprzątane codziennie, codziennie zmieniane ręczniki. Bardzo dobre i urozmaicone posiłki - owoce, ciasta, desery. Jak dla nas czerwone wino nieco zbyt wytrawne, ale białe było całkiem dobre :-). Dostęp do plaży tunelem pod austostradą. Na plaży i na basenie łóżka i parasole. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu - udało nam sie odpocząć i zrelaksować w ciszy i w spokoju. Polecamy wszystkim odpoczynek w pięknej Turcji.

podróżniczka
    Pobyt: Maj 2011

Położenie hotelu miedzy polami bananowymi, w okolicy nie ma gdzie zjeść wybawić się trzeba jechać do alany.W hotelu miała być dyskoteka ale ślad po niej zaginął proponują w zamian wyjazdy do innych miejscowości ale dosyć drogo-a miała byś do dyspozycji klientów!!!!!na plażę trzeba przejść tunelem pod bardzo ruchliwą drogą a na plaży przyjemnie lecz parasole i leżaki pozostawiają wiele do życzenia.Pokoje niby sprzątane ale tego nie widać.Łazienki bardzo nie przyjemne. W pokojach słychać wszystko co się dzieje na korytarzu oraz w kuchni i jadalni bo znajdują się w holu na parterze. Animacje tylko w języku rosyjskim bo ich tam najwięcej.Zero fajnych atrakcji w ciągu dnia. Aqua aerobik-kilka ćwiczeń i to na brzegu basenu. Basen ładny.