Fantastyczny

Susesi Deluxe Resort & Spa: obiekt, basen

• Różnorodne menu

Aśka
    Pobyt: Czerwiec 2008

Byliśmy z rodziną i znajomymi w lipcu 2008.Zapłaciliśmy za wille na wodzie,tak że mieliśmy własne zejścia do basenu.Powiem krótko ,bo szkoda słodzić:chcesz zasmakować luksusu jedż do SuSeSi! Spotkaliśmy jedną rodzinę z Rzeszowa która mieszkała w "standardowej"dwójce i też byli zadowolemi.Polecam!

waldemar reszczyński
    Pobyt: Wrzesień 2008

nie potraficie wyegzekwować aby wśród 50 programów TV był choćby jeden polski . taka sama sytuacja miała miejsce w hotelu LETOONIA w czasie naszego pobytu w m-cu maju br. Jest to poprostu skandal.

darex
    Pobyt: Czerwiec 2008

Najbardziej luksusowy hotel jaki miałem okazję odwiedzić. Nie żałuję ani grosza wydanego na ten hotel, oraz ani sekundy spędzonej w nim. Tak profesjonalnej obsługi jeszcze nie spotkałem (animatorzy i obsługa hotelowa). Zdjęcia w pełni oddają urok tego obiektu. W części pokoi jakuzzi w łazience. Częśc pokoi z własnym basenem. Nie trzeba brać żadnych kosmetyków z domu. Dają wszystko, łącznie z szczoteczką i pastą do zębów, piankę do golenia, maszynkę, a nawet grzebień !!! O innych rzeczach nie wspomnę. Dostalińmy "pokój" , a właściwie 2 pokojowe studio z własnym zejściem do basenu z każdego pokoju osobne, wyposażone w 2 TV plasmy po 32", 2 łazienki w tym 1 z jakuzzi. Mini bar codziennie pełny. W barkach ABSOLUT, SMIRNOFF, BALANTINES, BACARDI i mnóstwo innych alkoholi w ramach all. Posiłki nigdy w ciągu tygodnia nie powtórzyły się. Jak chcesz zniknąć i odpocząć to na pewno nikt Cię nie znajdzie w tym kompleksie. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel.

Magdalena

Luksus , Luksus i jeszcze raz Luksus. nie wątpliwe że ma 5 *! Jedzenie bardzo dobra, obsługa pomocna i bardzo miła. poporsu cudacznie!