Opinie o hotelu Tergui Club
Tunezja / Sousse

Tergui Club: basen, obiekt

• Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu

MONIKA
    Pobyt: Czerwiec 2014

Tak naprawdę ten obiekt nie powinien nosić miana ani jednej gwiazdki,wszechobecny bród smród , biegające po stołach koty , karaluchy wielkości kciuka , bardzo skromne menu, opcja all minimalna ; wino,kawa ,herbata,i napoje gazowane typu mirinda. Ludzie omijajcie ten obiekt szerokim łukiem jak chcecie mieć udane wakacje

D&P
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety *pogoda w Tunezji, *Super kafejka przed hotelem - pyszna kawa,soki i WiFi, *Bliskość szerokiej i w miarę czystej plaży, *Brak więcej zalet mimo szczerych chęci !!!
    • Wady -Mały , stary , brudny i głośny obiekt, -Klimatyzatory nie sprawne - pokój zmieniałem 3 razy, -All inclusive poniżej przeciętnej - Marne lokalne winko, pseudo Cola i Fanta, SERIO tylko wino, -Piwo -płatne, whisky- BRAK, -Jedzenie b.mało urozmaicone -przewaga kuraka, używają jednej przyprawy do wszystkiego,bez przekąsek między posiłkami !!! -Animacje marne i tylko wieczorem- Rosjanom się podobało :) -Świerszcze i karaluchy wielkości aut osobowych , no i komary też, -płatne leżaki na plaży 2,5 DT os/dzień !!!

Odradzam wszystkim rodakom :) Jesteśmy stosunkowo tolerancyjni, mimo wszystko minusy górują nad plusami. Niska, kusząca cena nie adekwatna do jakości !!! Proponuję dopłacić kilka złotych i wybrać inny hotel z lepszą opinią ! Jedyny duży PLUS to Kafejka "JUNE" ale to już poza ośrodkiem :)

klauditta
    Pobyt: Czerwiec 2012

• Zalety piękna plaża, mili ludzie okolicy, blisko do Port El Kantoui
    • Wady za deaeko do Sousse, średnie jedzenie.

Ogólnie nawet mi się podobało... mogę dać około 6/10 :) piękna plaża, w okolicy obiektu mnóstwo przystojnych arabów, fajne sklepy :)

Klaudia niepowiem

Hotel sredni 2+ :) miłe wspomnienia lepsze niż z 5 * hotelu... poznałam mnówstwo przystojnych arabów i leżałam na pieknej plaży... super

Justyna
    Pobyt: Maj 2012

Spedzilam w tym hotelu 2 tygodnie. Wiedzialam, ze jedziemy na zadupie, ale za to bedzie spokoj. Plaza bardzo ladna, duza i czysta (poza hotelowym rewirem brud). Basen w hotelu - dobry, ale w hotelu bylo malo gosci wiec starczalo na 16 osob jakie byly akurat w tym terminie. Basen kryty od wilelu lat NIE ISTNIEJE. Zdjecia i info o nim sa przestarzale. KOmumikacja dobra, mozna pojechac busem do Sousse, hergli, niedaleko jest slone jezioro i czasem sa flamingi (wybralam ten hotel z tego wlasnie powodu). Sam hotel - w miare, nie jade na wakacje siedziec w pokoju, lata swietnosci (o ile je mial) ma dawno za soba, obskurny ale dla mnie do przjscia. Natomiast trzy rzeczy sa nie do zaakceptowania. Po pierwsze jedzenie. Owszem hotel nie jest drogi ale bylam juz kilka razy w Tunezji za podobne pieniadze i wiem, ze mozna podac cos dobrego i w dobrym gatunku do jedzenia. Nie objadam sie ale tutaj po tygodniu zauwazylam u siebie i u mamy, ze przytylysmy, bialy chleb, kiepskiej jakosci tluszcz itd robia swoje, brak owocow. Nie bylysmy glodne ale jedzenie bardzo kiepskie, tluste, zapychajace i monotonne. Druga rzecz to obsluga... a moze raczej goscie... rosyjskie panny prawie uprawiajace sex na plazy 10 metrow ode mnie, ich lovelasy z pitbulami tresujacy psy do agresjii, sorry - to ie sa wakacje. Trzecia rzecz - w weekendy do hotelu przyjezdzali tubylcy na odpoczynek. KOszmar!!! Na jadalni SYF i dzicz, krzyki, rozrzucone jedzenie, potem do poznych godzin dyskoteka arabska dla rodzicow a dzieci.... takiej dziczy dawno nie widzialam. Myslalam, ze porozwalaja pokoje, dwa razy robilam awanture w recepcji, ze chcemy spac, niestety pan nie mowil w zadnym europejskim jezyku. |Rano hotel wygladal jak pobojowisko. Wlasciciel dba tylko o nabijanie kasy i wcale go nie obchodzi jaki standart daje. Jest polniemcem, i niestety jego arogancja jest wyczuwalna wszedzie... Jesli ktos trafi na bardzo tania oferte to polecam, ale za wiecej nic 1400 absolutnie nie. Mozna trafic na cos lepszego.

Mariusz
    Pobyt: Lipiec 2011

Dla osób nie wymagających jest nieźle ale szału nie ma. Byliśmy w nowej części hotelu i było całkiem przyjemnie. Najgorzej jest z wyżywieniem moja młodzież była totalnie zdegustowana. Obiektywnie patrząc Jaka cena takie warunki. Najfajniejsza była plaża i słoneczko i oto chyba chodziło :)

smerfetka
    Pobyt: Sierpień 2012

kruczek anna
    Pobyt: Sierpień 2012

mazia
    Pobyt: Czerwiec 2012

Byłam w tym hotelu 3 lata temu razem z mężem. Nie jestesmy wymagający, ale jeśli chodzi o pokoje w hotelach to tragedia !! spalismy na śmierdzących materacach, pełno bylo pajęczyn i nie bylo nocy, żeby jakis karaluch nas nie odwiedził ( az mi ciary przeszły...) Juz na samym początku kiedy to pan zaprowadził nas do pokoju chciał od nas pieniądze i to euro papierkowe !!!! Jedzienie codziennie to samo. Najbardziej podobały nam sie wieczory, codziennie inne animacje i skecze. W ciagu dnia także byly tańce przy basenie i plaży. Natomiast nie działała zjezdzalnia i mały basen dla dzieci. Wtedy nie mielismy dziecka wiec nam to nie przeszkadzało. Ogólnie polecam dla młodych ludzi, co nie mają kasy a chcą smedzić wakacje za granicą.

misia
    Pobyt: Wrzesień 2012

pokoje bardzo skromne zaniedbane ,łazienki również hotel przy plaży fajna atmosfera jestesmy zadowoleni czas spędzaliśmy poza budynkiem