Średnia ocena
Malta / wyspa Malta

The St. George's Park: teren hotelu, basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Nie dajcie się oszukać Dramat!!!
    • Wady Nie dajcie się oszukać Dramat!!!

Nie dajcie się oszukać Dramat!!! Nie dajcie się oszukać Dramat!!! Nie dajcie się oszukać Dramat!!! Nie dajcie się oszukać Dramat!!!

• Wady brud, karaluchy

Witam Byliśmy z mężem w tym hotelu na wycieczce organizowanej przez exim tours . Zdecydowanie nie polecam: w pokoju zabiliśmy kilka karaluchów - naprawdę dużych! Rzeczy trzymaliśmy w walizce zamkniętej na wszystkie zamki aby nic nie powchodziło nam do ciuchów. Nie jestem osobą wymagąjcą dużo od hotelu, raczej cały dzień poświęcamy na zwiedzanie, ale musi być czysto, robactwo jest niedopuszczalne. Jeżeli chodzi o hałas z ulicy, to nam nie doskwierał, mieliśmy pokój z oknem nad basen, hałasliwi byli raczej goście trzaskajacy drzwiami i biegającymi po holu w nocy, hotel niestety nie ma wpływu na kulturę gości. Zdecydowanie nie polecam, warto dołożyć parę złotych i wyspać się bez obawy ze jakiś robal właśnie wchodzi Ci pod kołdrę. Pozdrawiam

Paś

• Zalety Atrakcyjna cena, blisko do barów, galerii handlowej, czy tez niezbyt ładnej plaży.
    • Wady obsługa w większości z wyjątkami niemiła. Dziwne zasady typu oddawanie kluczy przy wyjściu. Sprzątanie budziło nas codziennie kolo 8, nieuzupelniany żel do mycia. W pokoju tak zimno, że spalismy pod 3 warstwami w ubraniach i swetrach ( grudzień),ostatecznie informujac w recepcji o temperaturze dano nam farelke. Przez ściany słychać wszystko, zero prywatności i spokoju. Drzwi od balkonu mozliwe do zamkniecia po 30 próbach. Wyposazenie stare i niezadbane. W pokoju plastikowe krzeselka i podziurawione koce. O ile w recepcji wyglada to dobrze, to sam korytarz wyglada jakby byl to jakis szpital. Dopiero na miejscu poinformowano nas rowniez ze basen kryty jest zamkniety w zime. Śniadania zrobione po najtańszej linii. Nie wiem czy jajecznica na 100 gosci miała chociaż 1 jajko zamiast tony mąki, a czy czekolada na gorąco miala cokolwiek do czynienia z czekoladą. To samo z sokiem. Sama woda, zero smaku. Pranie w hotelu za 12 euro. Hotel z zewnatrz wyglada jakby kazdy balkon wymiotował pleśnią. Lokalizacja hotelu przy ulicy imprezowej, codziennie tłumy bawiących się pół golych nastolatek i muzyka przez całą noc.

Zdecydowanie odradzam ten hotel! Cena atrakcyjna, ale obsługa w większości z wyjątkami niemiła. Dziwne zasady typu oddawanie kluczy przy wyjściu. Sprzątanie budziło nas codziennie kolo 8, nieuzupelniany żel do mycia. W pokoju tak zimno, że spalismy pod 3 warstwami w ubraniach i swetrach ( grudzień),ostatecznie informujac w recepcji o temperaturze dano nam farelke. Przez ściany słychać wszystko, zero prywatności i spokoju. Drzwi od balkonu mozliwe do zamkniecia po 30 próbach. Wyposazenie stare i niezadbane. W pokoju plastikowe krzeselka i podziurawione koce. O ile w recepcji wyglada to dobrze, to sam korytarz wyglada jakby byl to jakis szpital. Dopiero na miejscu poinformowano nas rowniez ze basen kryty jest zamkniety w zime. Śniadania zrobione po najtańszej linii. Nie wiem czy jajecznica na 100 gosci miała chociaż 1 jajko zamiast tony mąki, a czy czekolada na gorąco miala cokolwiek do czynienia z czekoladą. To samo z sokiem. Sama woda, zero smaku. Pranie w hotelu za 12 euro. Hotel z zewnatrz wyglada jakby kazdy balkon wymiotował pleśnią. Lokalizacja hotelu przy ulicy imprezowej, codziennie tłumy bawiących się pół golych nastolatek i muzyka przez całą noc.

Jacek

• Wady niesprawna klimatyzacja robactwo w łazienkach

Hotel nie nadaje się do wypoczynku, można go traktować jako miejsce na nocleg w trakcie wycieczki objazdowej lub młodzieżową balangę. Sprzedano mi 11 dniowy pobyt jako miejsce gdzie mogę wypoczywać z dzieckiem. Czuję się oszukany, w tym hotelu nic się nie dzieje, Przez 11 dni na stołówce (cerata na stołach) podawano co dziennie to samo byle jakie jedzenie, ostatecznie żywiliśmy się na mieście.

Aga

• Zalety Jedyną zaletą tego hotelu jest fakt, że można się przespać i rano ruszyć na zwiedzanie wyspy. * Obsługa sprzątająca z Indii była bardzo miła, zmieniała codziennie ręczniki i pościel.
    • Wady 1) Hotel położony niedaleko klubów min Havana- nie da się spać do godziny 3-4 nad ranem (głośne imprezy, muzyka, awantury i tłuczone szkło). Korki do uszu również nie pomagają. 2) Pleśń na ścianach w łazience. Wanna z żółtymi zaciekami. Kotarka do połowy wanny z folii. 3) Pojawiają się karaluchy- u nas wyszły dzień przed wylotem. 4) Kuchnia- kucharz pracuje dwa dni, potem następny (również dwa dni) itd. W przypadku pierwszego- jajecznica z proszku, jedzenie bez smaku, o przyprawach można zapomnień. Drugi kucharz robi jajka sadzone, ale potrawy są przesolone. 5) Państwo pracujący na recepcji- zdecydowanie zmiana popołudniowa jest milsza i bardziej pomocna. 6) O elewacji hotelu i braku kompetencji rezydentki, nawet nie chcę już wspominać.

Pobyt na wyspie będziemy dobrze wspominać- tylko i wyłącznie dlatego, że między godziną 9-20 nie było nas w hotelu, ponieważ zwiedzaliśmy. Pobyt w tym hotelu należy brać pod uwagę tylko w powyższym przypadku.

Wojtek
    Pobyt: Kwiecień 2017

Hotel otoczony klubami nocnymi, świetna baza wypadowa dla młodych.

Alicja
    Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety Dobre położenie .
    • Wady Hotel przed remontem , okropne jedzenie, brak ciszy nocnej (wrzeszcząca młodzież -istne wyrzutki z piekła )

Piękna okolica , cudowne widoki,niesamowita architektura,ciekawa historia MALTY. Hotel olbrzymi zniszczony, jedzenie marne i obsługa pasuje do całości - lata siedemdziesiąte minionego stulecia.