Opinie o hotelu Tropitel Sahl Hasheesh

Tropitel Sahl Hasheesh: obiekt, basen

• Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i rafą koralową.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac i pokój zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 2 korty tenisowe, siłownia, siatkówka plażowa, boccia, aqua aerobik, gimnastyka, animacje.
  • Rozbudowana infrastruktura: 2 restauracje a la carte (kuchnia meksykańska i włoska), sklep z pamiątkami i biżuterią, butiki.

Mariola

• Zalety Czystość uprzejmość pracowników b dobre jedzenie widoki baseny nie ma się do czego doczepić naprawdę super

Polecam każdemu kto lubi wygody i dobre jedzenie i zabawę.

Stanisława

• Zalety czystość, dobre jedzenie
    • Wady bardzo głośno, duży rodzin z dziećmi głównie pochodzenia arabskiego które robią co chcą,wrzeszczą, śmiecą i nikt im nie zwraca uwagi, przy basenie bardzo ciasno, przy zjeżdżalniach jeszcze większy ścisk, woda w morzu po kostki bardzo daleko od brzegu, na plaży żwirek , babki nie da się ulepić, Polacy mają pokoje z widokiem na płot

Hotel może i nie zły ale chyba poza sezonem -byliśmy w sierpniu 2019- tłok, ścisk, leżak na leżaku,bardzo głośno przy basenie i w czasie posiłków.

Krystyna

• Zalety nie mam
    • Wady nie ma

Wróciłam z Egiptu byłam W hotelu jestem bardzo zadowolona jedzenie bardzo dobre pokoje świetne sprzatane kazdego dnia kelnerzy przemili cudowne animacje i fajni ludzie którzy to prowadzili Pani Ewa super babka dowiadywała się czy wszystko w porządku przewodnicy fajnie nas oprowadzali i ciekawie wszystko opowiedzieli jestem pod ogromnym wrażeniem i jeszcze tam wrócę a byłam po raz pierwszy

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Byłem w Azji, Europie ich stolicach ale to czego doznałem w hotelu tropitel ????, jesteśmy z moją żoną szczerze zadowoleni hotel super , obsługa super, jedzenie bardzo dobre, żadnej nachalności ze strony pracowników, żadnej zemsty Faraona , czystość 5,
    • Wady Hotel Tropitel - brak wad, Przepraszam hotel, wadą dla mnie było biuro z którym lecieliśmy Coral Travel zero zainteresowania Polakami podwójna wizyta przedstawicieli biura spaliła na panewce, nie latacie z ty. Biurem my już takiego błędu nie popełnimy.

Oprócz biura podróży coral travel zlewającego swoich klientów , hotel super, obsługa. Bez Zarzutu 6 a i jeszcze super osoba z polski Ewa blondyna inteligentna mądra kobitka z polski rezydentka hotelu, jak będą problemy walcie do niej miłej super kobiety.

Pobyt: Kwiecień 2019

Dominika

• Zalety Położenie w cichej i spokojnej okolicy, urozmaicone jedzenie, duże pokoje,

Byliśmy w tym hotelu w styczniu 2019 roku i po pobycie w nim cały czas zastanawiam się dlaczego ma takie nie najlepsze opinie. My byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni. Hotel położony w prywatnej, strzeżonej dzielnicy Hurgady. Pokoje duże, nowoczesne, łazienka z wanną i prysznicem. Codzienne sprzatanie. Jedzenie bardzo urozmaicone, dużo owoców morza, przepyszne drinki. Byliśmy w Egipcie trzeci raz i to był najlepszy pobyt. Jedzenia i alkoholu nawet nie mogę porównywać z wcześniejszymi hotelami. Przy hotelu plaża z lezakami, łózkami i wielkimi pufami do odpoczynku oraz pomost do rafy. Warunki do odpoczynku idealne. Obsługa przemiła i bardzo pomocna zupełnie nie jak w Egipcie. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić

Sylwia

hotel bardzo elegancki i zadbany, piękna plaża i roslinność, smaczne jedzenie, duża ilość barów i bardzo miła obsługa,był to nasz 4 pobyt w Egipcie i hotel spełnił nasze oczekiwania w 100 % a jesteśmy bardzo wymagający i z pewnością tam wrócimy!!!

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Promenada 8km idealna na spacery z ukochaną osobą, sporty, itp

Piękny hotel. Przemiła obsługa. Pokoje ładne i czyste. Promenada rozciągająca się na 8 km. Możliwość wypożyczenia roweru czy też melexa. Polecam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobyt: Maj 2016

• Zalety przy promenadzie; można poruszać się melexami; bankomat i apteka na terenie hotelu; wi-fi bezpłatnie; bezpłatny sejf; pierwszy minibar bezpłatnie
    • Wady słaba obsługa, nie sprzątali w restauracji na bieżąco;

Bardzo ładne, przestronne lobby. Hotel ma teren z dużą ilością zieleni. Po 10 wizytach sadzą drzewko dla gości. Ładne, przestronne pokoje. Tarasowo ułożone baseny. Hotel ogólnie ładny i zadbany, ale jest trochę niedociągnięć u obsługi.

Pobyt: Maj 2016

• Wady słaba obsługa, nie sprzątali w restauracji na bieżąco;