Opinie o hotelu Tth Pegasos World

Tth Pegasos World

• Aquapark z 13 zjeżdżalniami.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje, brodziki, zjeżdżalnie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 500 m od centrum Titreyengol, ok. 6 km od centrum Side, ok. 70 km od lotniska w Antalyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kompleks basenowy o powierzchni 9600 m2, sala fitness, 3 korty tenisowe, mini football, łucznictwo.

• Zalety Mnóstwo atrakcji
    • Wady Nic

Jest super hotelem i niema wad jest tam mnóstwo atrakcji i rozrywek bardzo Ale to bardzo polecam.

Agatad

• Zalety blisko plaży, mnóstwo basenów, czystość, obsługa hotelowa, urozmaicone jedzenie
    • Wady W niektórych miejscach na terenie hotelu czuć szambo

To już nasz drugi pobyt w tym hotelu po 10-letniej przerwie, a to za sprawą aquparku, które nasze dzieci przez dwa tygodnie codziennie okupowały. Tak jak większość Polaków, zostaliśmy zakwaterowani w budynku nr 2 na I piętrze, skąd było blisko zarówno do zjeżdżalni jak i do restauracji. Widać, że wkładane są pieniądze w infrastrukturę hotelową - całkowicie odnowione pokoje, nowe leżaki i materace, krzesła w restauracjach. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Pokoje rodzinne, jeden z łożem małżeńskim, a drugi dla dzieci z dwoma łóżkami. Hotel ma doskonałe rozwiązanie logistyczne, gdyż można pomiędzy budynkami dojść i na siłownię, i do restauracji, czy na basen. Przechodząc przez wiszące mosty nad basenami można zahaczyć o bary. Na plaży też znajduje się bar. Obiad można zjeść w restauracji głównej lub restauracji przy basenach. Jest też bar przystosowany dla dzieci, z którego dorośli też korzystają. W tym miejscu są koty, które nie boją się ludzi i czują się jak u siebie. Obsługa hotelu b.miła. Mimo dużego obłożenia, szybko sprzątali stoliki, nigdy nie brakowało jedzenia czy sztućców. Jedzenie urozmaicone, ogromny wybór owoców, deserów i mięs. Do tego każdego dnia tematyczna kolacja. Można podczas pobytu wybrać jedną restaurację tematyczną (turecką, chińską lub włoską). Naprzeciwko hotelu przystanek autobusowy, którym za grosze można dotrzeć do Side lub Manavgat. Bujna roślinność, mnóstwo zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych. W drodze na plażę budka z darmowymi lodami. Wieczorem mini disco dla dzieci, a potem show dla dorosłych. Czas spędzony w tym hotelu mijał na leniuchowaniu, plażowaniu i ciężko było wracać do Polski. Na pewno tam wrócimy.

• Zalety Położenie,mila obsługa , blisko plaży,płyny do dezynfekcji rąk przed toaletami i stołówka. Możliwość wypożyczenia wózka dla dziecka za 5 euro .Blisko do przystanku autobusowwgo. Sklepiki w hotelu.Duzo atrakcji dla dzieci.
    • Wady Płatne Wi-Fi przy takiej cenie wycieczki moim zdaniem powinny być w cenie Internet.Brzydki zapach kanalizacji w pokoju .Nie wiem jak w innych pokojach. być może nasz był tylko taki.

Polecam jak najbardziej ten hotel.super położenie jeśli komuś się znudzi leżenie na plaży może przejść parę metrów i jest się już na basenach z aquaparkiem. Drinki dobre Ale wiadomo alkohol w barach jest rozwodniony. Wystarczy samemu sprawdzić wziąć samą wódkę albo whisky;)nie ma tyle procent co na etykiecie Ale może i lepiej bo gdyby były mocniejsze to wiele osób trzeba by było pomagać dojść do pokoju:)Myślę że ten hotel jest dla każdego. Każdy znajdzie coś dla siebie .A i nie opłaca się kupować ciuchow torebek czy biżuterii w hotelu w sklepach.Lepiej pojechac na wielki bazar do Manawgatu.koszulki w hotelu 15euro A na bazarze znalazłem po 6euro.

• Zalety ładny aquapark, super zjeżdżalnie, piaszczysta plaża, urozmaicone posiłki, sympatyczna obsługa, wszędzie sprzątane na bieżąco
    • Wady pokoje oraz łazienki wymagają odświeżenia, dodatkowo płatne niektóre drinki

Ogólnie pobyt udany, pogoda w połowie września przez cały tydz. 35C, zakwaterowani byliśmy w bloku nr. 2 który wymagałby odswieżenia - zwłaszcza łazienka, niby formuła all inclusive a za niektóre drinki z lokalnych alkoholi była dodatkowo płatna, podobnie z lodami które znajdowały się przy basenach a darmowe tylko na deptaku przy morzu, ogólnie hotel dla lubiących chodzić ponieważ jest położony na dużym terenie, o godz. 7 rano praktycznie wszystkie leżaki przy basenach zarezerwowane. Z hotelu blisko do antycznego Side i blisko do Managvat na bazary

Karol

• Zalety -fajny aquapark i kompleks basenów -położony przy plaży -przyzwoite jedzenie w potężnej ilości
    • Wady -standard pokoi hotelu robotniczego -pleśń -zacinające się windy -Niska jakość za wygórowaną cenę

Na wstępie napisze, że to nasza czwarta wizyta w Turcji (pierwsza i ostatnia z ITAKA). To była najdroższa i zarazem najgorsza wycieczka. Jeżeli chodzi o kompleks basenów i aquapark to nie ma za bardzo się do czego przyczepić. Dzieci mają co robić, jest bar dziecięcy z przekąskami- skromny, ale jest. Dla dorosłych tylko jeden bar na zewnątrz z drinkami- to trochę mało jak na tak duży obiekt składający się z kilku budynków, na plaży tylko piwo (całkiem smaczne). Pokoje w różnym standardzie w zależności od budynku. my mieliśmy te nieszczęście że zameldowano nas w najgorszej. Na korytarzu na suficie co 1-1,5 m plamy z pleśnią wielkości talerza cieknące na podłogę, a korytarz jest naprawdę bardzo długi. W pokoju wyciek z klimatyzacji przez spleśniałą ścianę leciał na już rozmokniętą szafę i lądował na podłodze pod postacią brązowej cieczy. O używaniu szafy nie było mowy. Standard wykończenia to przyzwoity hotel robotniczy, nawet jak na zaniżone wymogi Tureckie to max ***. Po zgłoszeniu powyższych uwag (wraz z innymi drobiazgami takimi jak niedziałający TV, wypadający ze ściany czytnik kart, zacinająca się winda , której codziennie ktoś się stawał zakładnikiem, odpadający tynk itp. )do rezydenta z ITAKA i prośbie o zmianę pokoju na budynek nie zapleśniały, dostaliśmy odpowiedz że powyższe usterki są "akceptowalne" i nie ma żadnych zmian. Więc spędziliśmy urlop z małymi dziećmi w co prawda dużych ale zapleśniałych pokojach i przez 7 dni nikt z hotelu nawet się niepokwapił do nas aby coś naprawić. Plus dla Pani sprzątaczki, która codziennie dzielnie sprzątała pokoje. Pozostaje niesmak biorąc pod uwagę fakt że wycieczkę wykupiliśmy 8 miesięcy wcześniej i za 11,5 tyś dostaliśmy zakwaterowanie w pokojach robotniczych. Dodam, że byliśmy na dwie rodziny i u znajomych była dokładnie identyczna sytuacja.

Beda29

• Zalety Świetne baseny, pyszne jedzenie
    • Wady Restauracja wymaga remontu.

Super hotel dla dzieci, pyszne jedzenie, dużo basenów i zjeżdżalni. Blisko do morza???? polecam w 100%.

Lidia

• Zalety Jedzenie mega dobre hotel ogromny czysty polecam
    • Wady Hotel nie ogarnia przydzielenie pokoju

Hotel Jedzenie super komunikacja recepcja słaba j.angielski problem z pokojami zjeżdżalnie super

• Zalety Ładne ogrody na terenie hotelu, bezpośredni dostęp do plaży, bardzo dobre jedzenie
    • Wady Animacje na niskim poziomie, restauracja włoska absolutnie porażka, słabe łazienki że z wadliwa wentylacja

Hotel fajnie położony z bardzo dobrym jedzeniem i zapleczem basenów

wiktoria

• Zalety idelny hotel dla rodzin z dziecmi, mnostwo rozrywek przez caly dzien, jeddzenie wyborne :) , hotel bardzo czysty i zadbany

Hotel naprawde wart polecenia, bylysmy na majowke 2018, pogoda super. Sam hotel to duzy kompleks, wlasiwie to wszytkie pokoje sa dobrze usytuowane, zalezy kto czego oczekuje, niektore budyki blizej restauracji, inne glownego basenu a jeszcze inne blizej aqua parku... Mysle ze poziom zadowolenia zalezy od preferencji... My bylismy w budynku z pokojami zaczynajacymi sie na 4... Czyli najblizej aquaparku, co nam akurat bardzo odpowiadalo. Podpowiem tylko ze w tym budynku przyste na pokoi to te z widokiem na morze, nieprzyste z widokiem na ogrod. Widok coprawda boczny, ale i tak piekny :). Pokojue wlascie nowe, lazienka nowoczesna , nowiutka i czysta. Sam pokoj skladal sie z dwoch malych pomieszczen, w jednym glowne duze lozko, w drugim male lozko dla dziecka i kanapa rozkladana dla drugiego dziecka. Kanapy nie ma sie coobawiac bo jest naprawde wygodna. Pokoje sprzatane codziennie, reczniki wymieniane codziennie, nawet jesli nie kladlismy ich na podlodze. Mini bar skromny, ale to nie ma znacczenia bo w samym hotelu mozna do poznych godzin zamowic co sie chce. Jesli naprawde mam sie czegos przyczepic to , ale to tak naprawde na sile, to w budynku byly tylko dwie windy. My bylismy w maju wiec hotel byl w niewielkiej czesci oblozony, ale podejrzewam ze w sezonie to moze byc utrudnienie, nie problem, ale utrudnienie :). Zwlaszcza dla rodzin z wozkami. Aqua parki super. Jest zabawa i dla maluchow i dla starszych dzieci, tatusiowie tez chetnie korzystali ze zjezzalni :) na niektore zjezdzalnie wpuszczaaja tylko parami,nie mozna bylo zjechac w jedna osobe. No chyba ze ktos mial naprawde duza wage , to zdarzaly sie przypadki ze jechal pojedynczo. Chodzi o to ze jak jest za mala waga to moze kogos wyrzucic. Ale tak bylo tylko w przypadku dwoch zjezdzalni. reszty mozna korzystac jak sie chce. Hotel powala czystoscia. Nie widzialam nawet zapelnionego kosza na smieci. Mialam wrazenie ze jak tylko wrzuce kubeczek do kosza to odrazu ktos go oproznia. W restauracji tez bardzo dbali o czystosc. Wymieniaj talerze non stop, na stole nigdy nie ma niedojedzonych rzeczy czy pustych talerzy. Poza tym kelnerzy wlasciwie niezauwazalni. Nie ma sie wrazenia ze wszyscy czekaja na napiwek. Polecam restauracje ala carte turecka i wloska. Chinska najslabsza, ale jak ktos ma ochote to tez warto skorzystac. Przy recepcji stoi taka maszyna z komputerem gdzie mozna zarezerowac kolacje. Wybiera sie date i godzine, podaje ilosc osob. Polecam sprobowac wszystkiego. Tam zaznacz sie rowniez dania ktore bedzie sie jadlo. My zaznaczylismy wszystko, troche sie martwilam ze to jest nie do przejedzenia, ale oni przynosza po troche wszystkiego, wiec warto. Panowie w restauracji wloskiej bardzo mili. Internet w lobby bezplatny, mozna wykupic opcje na caly hotel. jak dobrze pamietam to za 30euro na trzy urzaadzenia a za 15 na jedno, ale moge sie mylic z cena. Wtedy internet diala alkiem niezle, oprocz plazy. Tam nie lapie wifi. W barach obsluga uwija sie jak moze, nie bylo kolejek, ale moze dlatego ze to jeszcze nie bgyl sezon. Wieczorami drinki w szklankach, w ciagu dnia, w plastikowyh kubkach wielokrotnego uzytku. Poza tym na terenie hotelu jest kilka lodowek gdzie mozna wziasc sobie wode w malyh 0,5l butelkach. Wygodna opcja :) Piwko troche slabe ale calkiem niezle w smaku. Poczatkowo nie moglam sie z nimi dogadac ze hce kolorowego drinka bezplatnego. Tlumaczyli mi ze drinki sa poza all inc. Ale wkoncu dogadalismy sie ze ma byc coctail , wtedy robia bezplatne, czyli z lokalnego alkoholu, ale ladne warstwoe kolorowe drinki. Kawa z automatow, poustawianych w kilku miejscach , gdzie mozna sobie samego zrobic to na co ma sie ochote. W smaku troche slaba, poniewaz mleko jest z proszku. Lepiej do sniadania wziasc sobie sama czarna i dolac mleka z dzbanka. Natomiast przepyszna herbata. Jest zaparzona w dzbankach, wystarczy dolac wrzatku.... Polecam sprobowac . Wyborna :) O jedzeniu nie bede sie rozpisywac bo nie starczy miejsca. Pierwszy raz bylismy w hotelu gdzie ani razu nie poszlismy na obiad, poniewaz tzw przekaski przy bsenach byly tak dobre ze nie chcialo nam sie schodzic z basenu czy plazy zeby marnowacc czas na restauracje. W snac barach przepyszny kebab :), smazona rybka, frytki, ziemniaczki, ryz, pizza, spagetii, nugetsy, ciasta. Naprawde najlepsze basenowe przekski jakie jadlam. Kolacje to juz wypas, codzienie jadlam cos innego a i tak zaluje ze wzystkiego nie sprobowalam. Przy brodziku specjalna restauracja z obiadami dla najmlodszych. Niski bar, tak zeby dzieci mogly sie same obsluzyc. Male stoliki i krzeselka. Wszystko pod zadaszeniem. Moja szesciolatka zachwycona , biegala tam caly czas , to po pomarancza, to po frytki, to hot doga.... Rozrywki w hotelu nastawione sa raaczej na dzieci. W ciagu dnia ciagle sie cos dzialo, to impreza w basenie z piana, to cyrk przy plazy, to szukanie skarbow z animatorami, to grupa zaglujaca , dmuchane zamki, nauka tanca, itd Wieczorami oczywiscie mini disco, pozniej animacje dla doroslych SUPER

• Zalety Aquapark, animacje, jedzenie, ilość basenów , ogrony ogród.
    • Wady Brak. Jeśli bym się miał do czegoś przyczepić to może do ladów za free które smakiem nie powalały, ale może trafiłem na gorszą budkę :)

Przeczytałem opnie niżej zamieszczone przez Anete i Pawła i sory ale mnie poniosło. Byłem w tym hotelu i mogę coś na jego temat powiedzieć. Ludzie . Czy wy na głowę upadliście, czy za długo leżeliście na słońcu ? Przecież czyta to ktoś, kto szuka super hotelu na wakacje z dzieciakami, a Pegasos World do takich właśnie należy. Robicie wodę z mózgu ludziom tak durnymi opiniami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością. Mega pozytywne opnie na zagranicznych portalach sięgające 95% zadowolonych klientów i mówią same za siebie, a szukającym wiarygodnych opini radze tam zajrzeć przed wyborem hotelu . Szczere wyrazy współczucia dla właścicieli hotelu, że musieli znosić takich gości. Hotel fantastyczny z super jedzeniem w ogromnym wyborze, że nie chciało się szukać restauracji a la carte, bo to co serwowali było nie do przejedzenia ? My nie skorzystaliśmy i było takich rodzin więcej. Hotel bardzo czysty i zadbany z fantastycznym ogrodem. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tym by czystość po wcześniej sprzątniętych pokojach sprawdzana była przez inną osobę z obsługi hotelowej . Animacje wieczorne dla dzieci bardzi fajne, dla dorosłych rewelacyjne. Ten hotel to był strzał w 10-tkę i można tam spokojnie lecieć z gwarancją udanych wczasów. Jak wyglądają pokoje można zobaczyć na Youtube gdzie jest bardzo dużo filmów z tego hotelu. Ilość basenów ogromna, fantastyczny aquapark , sporo basenów dla dzieci ze zjeżdżalniami i statkiem pirackim. Zabawy w hotelu do późnych godzin z dyskoteką w pianie, na plaży z pokazami laserów. Dzieciaki wróciły mega zadowolone jak nigdy, z ogromną chęcią powrotu i o to chodzi. Jak się czyta takie opinie jak przytoczyłem wyżej, to chciałoby się powiedzieć?.Boże broń mnie od Polaków na wczasach za granicą.