Opinie o hotelu
Turunc

6.9
Dobry
324 opinie

4.2

2434 opinie

Bardzo polecam ten hotel, wrócilam z majowki , wszystko czysciutkie, pachnace, swiezo po remoncie. Obsluga super, połozenie cudowne. We wrzesniu wybieram sie jeszcze raz. To byl urlop moich marzen;-))))

Naprawdę fajne miejsce. Moze za dluga droga z lotniska, ale widoki po drodze...hm...przepiękne. Wadą bylo to, że mielismy z dziecmi( 8 i 13 lat) pokoj razem i musialy one spac na łózku piętrowym. W poprzednich hotelach byly to 2 pokoje. Jedzonko bardzo fajne, nawet male niejadki zawsze cos dla siebie znalazly. Mysle, ze jedno z najladniejszych miejsc w jakim bylismy. W każdym razie: TURCJA KILKAKROTNIE BIJE GRECJĘ STANDARDEM I CENĄ. Grecja choć równie piękna, to jednak wiele im jeszcze brakuje do tego co oferują Turcy. Niedawno wróciłam z Rodos (Hotel Kiotari Bay - bałagan, organizator ECCO HOLIDAY - porażka - żadnej odpowiedzialnosci za błędy w ofercie, UWAGA - duża rozbieżność miedzy katalogiem a stanem rzeczywistym i to nie tylko w tym hotelu) i byłam zawiedzona. Bylam wlasnie w Turunc, a także w Alanyi (Hotel Orient Palace) i chętnie wrócę do Turcji jeszcze raz.

ODRADZAM SPEDZONE WAKACJE Z ITAKA W HTELU TURUNC TO PORAŻKA I SKANDAL

Hotel słaby w budowie oraz obsłudze , animacje nudne jedzenie monotonne , pokoje brudne plaza zanieczyszczona a okolica zabita dechami . Jak na hotel 5* to nieoferuje nic .Zgrozą jest przy płatności ok 4 tys za osobę aby były wyłanczane zjezdzalnie i brakowało wody w pokojach tej w kranie ( ciepłej ) jak i w lodówkach do picia . Niejesteśmy zadowoleni z wyboru

dno napewno nie 5 gwiazdek

arrow left
arrow right

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

2 480 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Opis hotelu
Standard hotelu
Kod hotelu HOT15446
Nazwa  Turunc
Miejsce  Turcja / Wybrzeże Egejskie / Turunc
Wyżywienie  All inclusive
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, aquapark, darmowe wifi, sporty wodne, nurkowanie

Nasi klienci docenili

check

Prywatna, piaszczysto-żwirowa plaża z łagodnym zejściem do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.

check

Dla dzieci: aquapark z 7 zjeżdżalniami, brodzik, plac zabaw, miniklub, maksiklub.

check

Hotel położony wśród zielonych wzgórz, przy własnej zatoce, w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w okolicach Marmaris.

check

Animacje dla dorosłych: zawody, skecze, pokazy taneczne, wieczorny show.

Ocena

Zablokowanych opinii: 13

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

6.9
Dobry
324 opinie

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
6.9
Hotel
7.0
Położenie
7.2
Pokoje
6.5
Wyżywienie
6.9
Atrakcje dla dzieci
7.3
Sport i rozrywka
7.3

Tripadvisor

4.2

Czystość

Jakość noclegu

Lokalizacja

Obsługa

Pokoje

Jakość do ceny

Opinie

Filtrowanie

Wyświetlono 324 wyników Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Średnia ocena dla przefiltrowanych opinii:
Wakacje.pl
6.9
9.7
Agnieszka

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Maj 2012
Para

Bardzo polecam ten hotel, wrócilam z majowki , wszystko czysciutkie, pachnace, swiezo po remoncie. Obsluga super, połozenie cudowne. We wrzesniu wybieram sie jeszcze raz. To byl urlop moich marzen;-))))


8.8
Anna

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2011

Naprawdę fajne miejsce. Moze za dluga droga z lotniska, ale widoki po drodze...hm...przepiękne. Wadą bylo to, że mielismy z dziecmi( 8 i 13 lat) pokoj razem i musialy one spac na łózku piętrowym. W poprzednich hotelach byly to 2 pokoje. Jedzonko bardzo fajne, nawet male niejadki zawsze cos dla siebie znalazly. Mysle, ze jedno z najladniejszych miejsc w jakim bylismy. W każdym razie: TURCJA KILKAKROTNIE BIJE GRECJĘ STANDARDEM I CENĄ. Grecja choć równie piękna, to jednak wiele im jeszcze brakuje do tego co oferują Turcy. Niedawno wróciłam z Rodos (Hotel Kiotari Bay - bałagan, organizator ECCO HOLIDAY - porażka - żadnej odpowiedzialnosci za błędy w ofercie, UWAGA - duża rozbieżność miedzy katalogiem a stanem rzeczywistym i to nie tylko w tym hotelu) i byłam zawiedzona. Bylam wlasnie w Turunc, a także w Alanyi (Hotel Orient Palace) i chętnie wrócę do Turcji jeszcze raz.


2.0
Marta

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2011
Rodzina z dziećmi

ODRADZAM SPEDZONE WAKACJE Z ITAKA W HTELU TURUNC TO PORAŻKA I SKANDAL


2.6
Marek

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2011
Rodzina z dziećmi

Hotel słaby w budowie oraz obsłudze , animacje nudne jedzenie monotonne , pokoje brudne plaza zanieczyszczona a okolica zabita dechami . Jak na hotel 5* to nieoferuje nic .Zgrozą jest przy płatności ok 4 tys za osobę aby były wyłanczane zjezdzalnie i brakowało wody w pokojach tej w kranie ( ciepłej ) jak i w lodówkach do picia . Niejesteśmy zadowoleni z wyboru


2.4
ABER

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2011
Rodzina z dziećmi

dno napewno nie 5 gwiazdek


9.0
OKO

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Para

Witam. Polecam hotel wszystkim pod względem wypoczynku. Piękny hotel i cała jego otoczka. Przed zakupem wycieczki sprawdzić należy godziny wylotu i wykwaterowanie z hotelu. Nie polecam ITAKI. Doba hotelowa kończy się o 12 a wyjazd z Hotelu był o 22.30. Było pomieszczenie na walizki ale gość jest skazany tylko na siebie. Rezydent radzi dokupić sobie pół doby hotelowej za 100 dolarow i 25 euro za opaskę bo nic innego nie da się zrobić. Tragedia. Mieszkaliśmy w budynku nr 1 polecam budynek nr 3 tam może jest 5 gwiazdek. Hotel jeszcze nie posiada 5 gwiazdek . W recepcji dowiecie się że dopiero wystąpiono o podniesienie standartu. Ale chyba się to nie uda. Mimo to polecam hotel. Animacje super.dla mnie hotel i wszystko poza Itaką na 4 .


9.4
roma

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Para

Położenie hotelu - rewelacyjne! Sam hotel na prawdę OK. Obsługa miła, uśmiechnięta - druga połowa września a nie wyczuwało się końca sezonu, jak to bywało w innych hotelach. Polecamy!!!!!


2.4
Rafał

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Rodzina z dziećmi

porażka a nie miejsce wypoczynku hotel powinien przejść kapitalny remont wszystkiego .naszczęście wykupiliśmy tylko tydzień wyjazdu ale za tak duże pieniadze (2.450) to uważam że powinno się już coś wymagać od obsługi jak i hotelu


10
jola

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Rodzina z dziećmi

to jakaś kpina wypisywać negatywne komentarze ,dlaczego moderatorzy ich nie usuwaja!!! hotej jest naprawde ok polecam z czystym sercem baseny piekne i czyste .jedzenie smaczne budynek 3 po remoncie jest super!! napoje nie są rozwodnione to kłamstwo! napewno tam wróce


9.4
Ania

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Para

Te bzdury, które wypisują ludzie to porażka.Hotel czyściutki,obsługa bez zarzutu.Mieszkaliśmy w budynku 3 przy recepcji.pokój mieliśmy codziennie wysprzątany, ręczniki zmieniane.Łazienka czysta,na wysokim poziomie.Ludzie którzy tam pracują zasuwają 12 godz.na dobę.Żadnych szczurów przy basenie nie widziałam!!!na basenie podawano w plastikowych kubkach napoje,ale jak się poprosiło to dawał w szklanych,bez problemu, Jedzenie super,jak ktoś pisze że śniadanie monotonne to nie wiem co je w domu(szynkę pełną konserwantów) bo wybór naprawdę był duży.Dla dzieci też są atrakcje.Okolica przepiękna,tylko do hotelu dojeżdża się busami,ponieważ droga przez góry jest wąska i autokar się nie mieści.Byliśmy z Itaką, -ok.Bardzo polecam hotel


2.0
ADELA

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Rodzina z dziećmi

NĘDZNE WARUNKI TYPOWE TYLKO DLA TYCH KTÓRZY NIGDZIE NIEBYLI I NIEPOSIADAJĄ PORÓWNANIA .MONOTONNE JEDZENIE OKLICA ZABITA DECHAMI , ANIMACJE PORAŻKA A BASENY ORAZ ZJEZDZALNIE CZYNNE JAK ZECHCE Z KAPRYSEM WŁĄCZYĆ POZAL SIĘ BOŻE OBSŁUGA-ODRADZAM WYJAZD


7.6
iwcia50

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011
Para

Zacznę od jedzenia codziennie to samo,nie dokładają-dobre potrawy szybko się kończą. Jak jest obiad do godz. 14 to o 14 sprzątają i „gaszą światło. Kolacja o 19,30 to już o 19 prawie wszystkie stoliki są zajęte i ludzie o 19.30 ruszają do boju,kolejki jak za czasów komuny.Leżaki zajmowane już ok.5-6 rano.Po śniadaniu nie ma co liczyć na leżakna dolnym basenie. Na górnym jeszcze są wolne,ale w tym okresie co ja byłam Dosłownie”patelnia„ i zero wiatru.Na dolnym basenie są animacje więc ludzi tłum. Plaża jest lekko kamienista,ale miejsca nie za dużó.Bywałam w różnych hotelach,ale ten hotel nie zasługuje na 5*może 3 ,4*.Nie ma ręczników plażowych.


10
Gosia

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011

Super !!!!


9.6
Piotr

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2011

Hotel fajny w bajecznym miejscu - polecam !!! Tylko nie z ITAKI


3.0
BOZENA

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2011
Rodzina z dziećmi

hotel niespełnijący 5* totalne nieporozumienie , brud aż przyciąga oczy baseny z brudna woda nieczyszczon , monotonne jedzenie a co najgorsze rozrabiane napoje z wod -oradzam hotel nieudane nasze wakacje


3.4
KRZYSZTOF

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2011
Rodzina z dziećmi

hotel zadrogi i nieosiąga 5* fajne baseny widok i zjezdzalnie reszta to dno


9.8
aaaqqq111222333

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2011
Para

Hotel TURUNC istny raj i marzenie, bawilismy sie świetnie a dowodem na to jest ponizszy link do krótkiego filmiku podsumowującego nasz pobyt w tym rewelacyjnym miejscu!!! :):) miłego ogladania komentarze też mile widziane:) http://www.youtube.com/watch?v=PSTFqZuSyKg


2.2
tomek

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2011
Para

wrucilem 2 sierpni syf i jeszczer raz syf .poleciło nam biuro itaka i najgorszy wypoczynek nuda w hotelu a dotego ciagle klopoty zo.ładkowe .odradzam juz sie wiecej niedam nabrac


3.0
MARIOLA

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2011
Rodzina z dziećmi

koszmar hotel niema 5 * to jakies bzdury w katlogach wszystko odmienne niepolecam


10
Kasia K

Opinia niezweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2011
Para

dopiero co wróciłam z tego hotelu. pisanie negatywnych opinii o hotelu Turunc to jedo wielkie kłamstwo. Jestem zachwycona tym hotelem. Pokoje: o wysokim standardzie, bardzo czyta łazienka, codzienna wymiana ręczników, donoszenie szamponów. Baseny: duży dylemat przy którym leżeć:P Aqua park: szaleństwo dla dzieci i dorosłych. Posiłki: bardzo urozmaicone, nigdy niczego nie brakuje. Obsługa hotelowa: Polskie recepcjonistki- bardzo pomocne i miłe. Kelnerzy i barmani: zawsze uśmiechnięci, czasem powiedzą coś po polsku:) dbają o gości hotelowych. Animatorzy: otwarci na ludzi, umilający czas, pomocni, zabawni, świetni aktorzy (wieczorne show). Panie sprzątające: uśmiechnięte. WSZYSTKO POZYTYWNE! Wrócę tam w przyszłym roku!


Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

Turunc

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.