Opinie o hotelu Pegasos Beach
Grecja / Rodos

Pegasos Beach

• Tuż przy hotelu publiczna plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, basen ze zjeżdżalnią, plac zabaw, miniklub (2-12 lat), animacje.
  • Rozrywka: wieczorne show, raz w tygodniu wieczór grecki i muzyka na żywo.
  • Dla aktywnych: piłka wodna, joga, aerobik, sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

W hotelu byłam z córką na przełomie czerwca i lipca. Właśnie wróciłyśmy, więc wszystko na ciepło. Hotel bardzo ładny. Pokoje przestronne, łazienki duże. Pokój sprzątany codziennie, wraz z wymianą ręczników. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Leżaki na plaży i basenie w tym okresie bezpłatne. Dla tych co mają wrażliwe stopy, polecam buty do wody. Przed hotelem przystanek autobusowy. Łatwo dostać się do Rodos i Lindos. Obsługa przemiła. Uśmiechnięta i chętna do pomocy. Co wieczór animacje przy basenie. Jedynym drobnym minusem był czas przylotu. W hotelu byłyśmy o 8. 00,doba hotelowa zaczyna się o 14.00 . W prawdzie dostałyśmy od razu opaski uprawniające do posiłków, ale to jednak sześć godzin oczekiwania. Jesteśmy zadowolone z pobytu i gorąco polecamy ten hotel.

Jolanta

• Zalety Dobre posiłki i miła obsługa.
    • Wady Brak istotnych wad.

Spędziliśmy udany urlop we wrześniu. Przed hotelem przystanki autobusowe, które pozwalają sprawnie dotrzeć do Rodos czy Lindos. Dobrej jakości posiłki. Brakowało nam tylko kawy z ekspresu w ramach all inclusive. Bardzo dobra pizza zarówno przy basenie jak i w ramach kolacji. Dużo owoców przy posiłkach. Miła, pomocna obsługa. Czyste pokoje.

Zdzisława Formela- Śliwińska

• Zalety dobra lokalizacja, smaczne jedzenie i przemiła obsługa

cudownie spędzony czas, zostaliśmy dopieszczeni na maxa

ada

• Zalety Bliska odległość do morza, jednak spora odległość do samego centrum Faliraki.(moze być to wadą i zaletą to zależy).
    • Wady Pokoje umieszczone na parterze są straszne.Nad nimi znajduje się restahracja i taras z salą restauracyjną co powoduje ogromny hałas i szuranie krzeseł od 6rano do 24. 95%osób przebywających w hotelu pegasos to Niemcy w wieku 60+.

Ogólnie hotel jak na standard grecki ok.Jednak porównując z hotelami europejskimi zasługuje na 3 gwiazdki ze względu na liczne niedociągnięcia.

Hotel duży, pokoje spore, klimatyzowane, nowocześnie urządzone, codziennie sprzątane, przestronna łazienka. Otrzymałem pokój w przyziemiu - wady: widok praktycznie żaden, w porach posiłków dobiegający hałas ze stołówki nad pokojem, zalety: wszędzie blisko (basen, plaża, bary), brak odgłosów windy, brak uciążliwości ze strony sąsiadów na korytarzu, itp. Na początku chciałem zamienić pokój ze względu na to, że miejscem do spania dla 3 osoby (dziecko) miała być rozkładana sofa - jak się okazało było to zwykłe pojedyńcze łóżko czyli tzw.dostawka. Pan w recepcji stwierdził, że oferta polskich biur podróży źle opisuje pokój Superior, gdyż występują w nich zarówno sofy jak i zwykłe łóżka 1-osobowe, w zależności co mają wolne w chwili zameldowania. Zaoferowano mi pokój z sofą na 4 piętrze, widok od ulicy, ale trzeba było czekać jakieś 3h, bo właśnie był sprzątany. Odpuściłem...Generalnie wszystko było w najlepszym porządku: basen czyściutki, bez ścisku, blisko do plaży (żwirkowo-piaszczysta, buty do wody potrzebne), all inclusive bez zastrzeżeń (duży wybór), posiłki smaczne, fajne animacje dla dzieci i dorosłych (Alex the best!), do centrum Faliraki piechotą jakieś 20 min, w hotelu dużo obcokrajowców (Francuzi, Włosi, Czesi, Rosjanie, Szwedzi - o dziwo mało Anglików). Sama wyspa piękna (polecam Lindos i wejście na Akropol, stolicę Rodos ze średniowieczną starówką, oraz rejs szlakiem najpiękniejszych zatok). Reasumując bardzo udane i niezapomniane wakacje. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.

Jarek z żoną

• Zalety hotel położony nad morzem, z prywatną plażą, swietna obsługa i jedzenie
    • Wady nie stwierdzono

Byliśmy w tym hotelu w pierwszej dekadzie czerwca w opcjii HB. Hotel jest świetnie polożony. Plaża prywatna. Pokoje codziennie sprzątane. Jakieś 5 metrów od brzegu przez 3-5 metrów glebokość wody do 2 metrów. Później jest przez 30 - 40 metrów około 1,6 -1,7 metra. Jedzenie bardzo dobre, kawa też, dużo owoców, warzyw, serów, róznego rodzaju mięsa oraz przepyszna pizza. Nie zdarzyło mi się żebym jadł to samo, Zawsze coś nowego można było sobie skomponować. Obsługa na najwyzszym poziomie, uśmiechnięta i chętna do pomocy, Wyporzyczalnia samochodów w hotelu oraz SPA. Mozna też korzystać z autobusów lokalnych. Odjazdy do Rodos co około 20 minut, cena biletu 2,60 euro.

• Zalety - blisko do plaży, plaża ok - rewelacyjne pizze i gofry między posiłkami, posiłki też smaczne - animacje ok i wiele wiele innych
    • Wady - łazienka trochę mała, nie można było się obrócić. Ale to nie wada hotelu tyko naszego pokoju. znajomi mieli inny pokój i większą łazienkę.

HOTEL POLECAM W 100 % To nie był nasz pierwszy wyjazd na wakacje za granicę. Byliśmy 2 razy w Egipcie, w Turcji, na Krecie i na Korfu więc mamy trochę porównanie. Jeśli ktoś się waha czy wybrać ten hotel to niech się nie zastanawia, bo nie ma nad czym. Byliśmy z synem (11 lat) a znajomi z córką (14 lat). Wszystkim się podobało. Leżaków dużo, w słońcu i w cieniu, na trawie i przy basenie. Hotel położony przy plaży, można spacerować brzegiem morza, chłodzić się w czystym morzu lub uprawiać sporty wodne. Jedzenie super, drinki też. Można wieczorami posiedzieć przy barze lub wybrać się do Faliraki (mogło być bliżej). Codzienne była joga, aqua aerobic i wieczorne animacje. Animacje bardziej dla Czechów, ale był piękny pokaz z ogniem. W życiu nie zjadłam tyle pizzy, była robiona codziennie, miedzy posiłkami. Wypożyczyliśmy samochód i objechaliśmy całą wyspę ( miasto Rodos, dolina motyli (bardziej ćmy niż motyle), przylądek Prasonisi, Lindos, plaża Tsambika). Autobus koło hotelu więc wybraliśmy się na Rodos wieczorem. Warto wybrać się również na wyspę Simi.

Dorota

• Zalety Czysto w pokojach, podłoga z paneli, nie ma wykładziny. Ręczniki na plaży zmieniane co drugi dzień. Internet w pokojach.
    • Wady Wanna ze szklanym parawanem w łazience w pokoju standard.

Czysto w pokojach, ręczniki codziennie zmieniane, gorące, prosto z pralni. Klimatyzacja w lobby, restauracji i w windzie. Powitalny gratis do spa, świetny masaż. Jedzenie średnie, ale bardzo dużo różnych owoców, surowych, w syropie i suszonych. Można się pocieszyć, że się nie przytyje. Drinki fajne, piwo też. Leżaki na plaży płatne, ale nowe i lekkie. Plaża czysta, woda krystaliczna, nie ma fal, nie ma kamieni. Poręcze przy wejściu do wody. Woda we wrześniu 26*C. Rewelacyjna pizza, naleśniki i gofry na plaży. Animacja bardzo sympatyczna, aqua aerobik, joga, taniec i wieczorne show, prowadzą bardzo miłe osoby. Pokój z widokiem na skały miał swoje zalety, bo był w cieniu. Proponowano nam widok na morze, za niską dopłatą, ale ponieważ pokój był w porządku, to nam wystarczył. Trochę komarów tylko wieczorem, ale nie ugryzły!

Dawid

• Zalety Dobra lokalizacja, obsługa na wysokim poziomie. Bardzo czysto
    • Wady Dość słabe jedzenie, niskiej jakości. Hotel głównie dla Francuzów i Niemców.

Raczej w porządku lecz zdarzały się mankament, słaba jakość jedzenia o napojach już nie wspomnę.

Rafał

• Zalety położony niedaleko rozrywkowego pełnego klubów Faliraki a jednocześnie na tyle daleko że w hotelu panowała cisza i spokój ,wspaniała obsługa , blisko największego aquaparku w Grecji 20 min spacerkiem.

Hotel świetny nie ma rzeczy do której można się przyczepić, fantastyczna przemiła obsługa, dobre zróżnicowane posiłki, przy samej plaży .Doskonała lokalizacja jeśli ktoś ma ochotę na imprezy 1,5 km do centrum Faliraki gdzie pełno klubów. Z drugiej strony 20 min spacerkiem i jesteśmy we wspaniałym aquaparku z masą zjezdżalni(niektóre pełen hardcore).O 23 cisza po zakończeniu animacji cisza w hotelu więc można naprawdę się zrelaksować. Przystanek autobusowy zaraz przy hotelu więc jeśli ktoś nie chce wypożyczać samochodu można jechać do Rodos.