Opinie o hotelu Three Corners Sea Beach
Egipt / Marsa El Alam

Three Corners Sea Beach: basen, zjeżdżalnia

• Piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu (wejście do wody z pomostu).
  • Dla dzieci: brodzik, plac zabaw, zjeżdżalnie, miniklub.
  • Aquapark z zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych.
  • Dodatkowe atrakcja na plaży: malownicza rafa koralowa tuż przy brzegu.

Artur
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Podgrzewane baseny ze zjeżdzalnią Baza nurkowa Blisko lotniska
    • Wady Wymaga w kilku miejscach odświeżenia

Hotel położony blisko lotniska, z rafą koralową i centrum nurkowym. Podgrzewane baseny ze zjeżdzalniami, dobry wybór dla osób chcących dobry hotel w dobrej cenie.

Maria
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Bliskość plaży Miła obsługa Dobre jedzenie Super zjeżdżalnie
    • Wady Słabe drinki

Polecam hotel dla osób z dziećmi super zjeżdżalnie, bliskość do plaży Miła obsługa szczególnie kelner przy basenie miły pomocny. Polecam z czystym sumieniem i myślę że na pewno wrócimy do tego hotelu

Joanna Krzych

• Zalety Super animacje, urozmaicone. Ładne ogrody , fajne baseny , super rafa. Pokoje mogą być. Kelnerzy i kucharze mili. Ciągle na bieżąco wszędzie sprzątane. Dbają o gości zawsze miły uśmiech, miłe słowo. Nikt nie jest natretny. Jedzenie różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Wady Łazienka mogłaby być ciut dokładniej sprzątana. Materace niezbyt wygodne za miękkie.

Ogólnie byliśmy zadowoleni i czas za szybko minął.

• Zalety położenie, rafa koralowa,
    • Wady słabe łącze internetowe,

Zaznaczę iż byłem w Egipcie pierwszy raz . Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu. Na początek kwestie bezpieczeństwa, które najwięcej wprowadzały obaw ( mojej żony) przed wyborem Egiptu. Hotel położony brdzo blisko Lotniska , punkt kontroli przed wjazdem na teren hotelu ochrona sprawdza pojazdy . Teren hotelu ochraniany przez ochronę oraz jak poinformował mnie pan z recepcji policjanta z bronię krótką, bramka wykrywacz metal,dla zagranicznych turystów nie obowiązkowa. Zabudowa hotelu super 1-piętorwa ( tzn dwie kondygnację )z pokojami w większej części resortu widok częściowo na basen( taki też mieliśmy) częściowo na morze. Pokój, który dostałem czysty, łazienka duża lecz z małym minusem - prysznic niewłaściwie uszczelniony i woda z szyby przeciekała na łazienkę gdzie robiło się bardzo mokro.Pokoje sprzątane codziennie , ręczniki wymieniane codziennie. Basen oraz teren hotelowy, bardzo duży basen połączny w jeden dużybasen z barem wodnnym , strefą dla dzieci ze zjeżdżalniami . Pozostały teren hotelowy to jeden wielki ogród. pielęgnowany codziennie , traw zieloniutka podlewana dwa razy dziennie.Posiłki smaczne różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, jak dla mnie wszystko było bardzo dobre. Obsługa żeby nikogo nie pominąć wszyscy sympatyczni pomocni kulturalni. Plaża piaszczysta z łagodnym wejsciem do wody, z dużą ilością leżaków , codziennie wygładzana. Dla miłośników nurkowania, snurkowania wejście do morza z pomost na fantastyczną rafę, przy brzegu rybki jedzą z ręki:-) rozliwości spotrowego spędzenia czasu , siadkówka , piłka nożna , aqua gym , Minusem jest łącze WiFi bardzo słabe i tylko w lobby. Na terenie hotelu sklepiki z ( natarczywymi sprzedawcami ) po stronie recepcji. Wycieczka z biura na terenie hotelu - aby wyjechać z hotelu przewodnik ( komunikatywny po polsku i angielsku)musiał przedstawic listę uczestników wyjeżdzających - odnotowane w recepcji - wrażenie nieocenieone, wyjazd i pobyt z lokalną społecznością na wyspach Qulaan oraz Sharm El Lui, na wyjazd dostaliśnu lunch box dla każdego uczestnika ( zgłoszenie dzień wcześniej w recepcji). Ludnośc miejscowa komunikatywna w języku włoskim oraz angielskim. Obsługa hotelu bardzo miła z nielicznymi wyjątkami Z pobytu w hotelu jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało go każdemu polecić.

Karla
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety świetny podgrzewany basen dla dzieci, ładna plaża, taras

W hotelu jest wszystko czego potrzebowaliśmy na tygodniowym wypadzie z dzieckiem - świetny basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami dla dzieci, ładna plaża, dobre jedzenie, na terenie restauracji małe stoliczki dla dzieci, wieczorem mini disco z miłymi animatorami. Mieliśmy pokój na parterze, córka codziennie po przebudzeniu biegała boso po trawie :) Naprawdę odpoczęliśmy. Dla malkontentów - hotel położony w środku niczego ;) dla nas nie miało to znaczenia, bo nie zależało nam na zwiedzaniu, czy wieczornych wyjściach "na miasto". Pokoje z podstawowym wyposażeniem, dość stare łazienki, ale wszystko sprzątane codziennie - dla nas wystarczające. Wifi oblegane, działające tylko w lobby, co dla mnie było akurat plusem, bo można było zrobić detoks od internetu ;)

Zloty
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Dobre jedzenie, miła obsługa, fajne, wysprzątane pokoje
    • Wady Zimne baseny, w zasadzie w malutkim podgrzewanym się można kapac, brak placu zabaw, który jest w ofercie, nieczynny aquapark

Tak jak w zaletach i opiniach, jakość basenu i zjeżdżalni beznadziejna, jedzonko, czystosc i standard ok

MONIA ?

• Zalety hotel Mega duży :) piękny zadbany ogród, codziennie pielęgnowany :) czysto,dużo przestrzeni :)
    • Wady Chyba nie ma żadnych wad :P

Hotel godny polecenia :) bylismy na miejscu około godziny 2 w nocy ,pokój otrzymaliśmy Natychmiast (z tarasem ,widokiem na baseny ,lepiej byc nie mogło ) . Zacznę od pokoi które były codziennie sprzątane, ręczniki codzień świerze, woda w dużych butelkach dokładana dziennie , klimatyzacja chodziła bez zarzutu , z pokoju nic nie zginęło a z sejfu nie korzystałam :) Jedzenie bardzo dobre , dużego wyboru nie było ale każdy znajdzie coś dla Siebie, codziennie coś innego :) przy barach w restauracji jak i przy barach basenowych obsługa pierwsza klasa ,mili ,uśmiechnięci z dużym poczuciem humoru :) wódka bardzo mocna ???? :P :) codzienne wieczorne animacje dla dzieci jak i dla starszych :) animatorzy BAJKA przez duże "B" .. szczególne pozdrowionka dla Mariny :* Przy hotelu kłady, wielbłady z których skorzystaliśmy (ceny mają lepsze niż zbióra) . Na Terenie hotelu sklepki w których można się obkupić (ceny takie same jak na mieście) ! Piękne studio urody i wiele innych atrakcji jak fotograf, rybki , tatuaże. . . W Hotelu dużo Polaków, Niemców :) Wakacje na duży plus :*

Karolina,Majka,Damian

• Zalety morze i rafa, baseny, zjeżdzalnie wodne, dużo zieleni w hotelu,
    • Wady pokoje stare lóżka, ale stopniowo remontowane

Wrażenia z pobytu w hotelu super Hotel bardzo fajny Dużo zieleni, super baseny wraz z zjeżdżalniami. Posiłki moze nie było aż tyle do wyboru jak np w hotelach w Turcji ale to co bylo akurat trafiło w nasze gusta i bylo bardzo smaczne Obsluga hotelowa sympatyczna Przesympatyczni animatorzy szczególnie DJ Jimmi, Sam, Anna i reszta zespołu. Barmani super szczególnie Mohamed (kolo basenow) Super morze bardzo czyste Duzo wspaniałych kolorowych rybek kolo pomostu, maska i super chwile Minusem czego sie spodziewaliśmy jest to że nic wokol hotelu nie ma żadnych sklepow itp Wyjazd super Polecamy ten hotel dla ludzi normalnych oczekujących wypoczynku a nie czepiających się byle czego Ps. mielismy wylot o 22.30 a doba hotelowa kończyła się o 12.00 i myśleliśmy ze będziemy koczować do wieczora bez jedzenia i picia Nic z tych rzeczy z opasek można było korzystać do samego końca a dodatkowo mozna bylo skorzystać z shower roomu by sie odświeżyć przed wylotem Super podejście

Irek

• Zalety Nie znalazłem
    • Wady Obsługa nie przygotowana na przyjmowanie gości, po przybyciu do hotelu około 01:00 w nocy w pokoju zastaliśmy tylko 2 łóżka na 3 osoby jaki całe wyposażenie łóżko po interwencji dostarczono parę minut po godzinie 05:00 rano, kołdrę dostarczono dopiero po interwencji rezydentki po 3 dniach a poduszki nie dostaliśmy nigdy. Łóżka się rozpadały, deski pod materacami musiałem codziennie poprawiać, żeby w nocy nie spaść z materacem pod łóżko (dla zainteresowanych udostępnię zdjęcia) za oknem budowa basenów i całodzienne kucie przez ciężki sprzęt skał i ciężarówki pikające dźwiękami cofania do godziny 18 :(. Jedzenie monotonne i codziennie to samo na śniadanie, bułkami można było gwoździe wbijać, przy wyborze Inclusive za sok trzeba było płacić codziennie. Brakuje mi siły żeby pisać co było nie tak bo z ITAKA SP. z o.o. która fałszuje godziny odlotów skracając pobyty tygodniowe do 5 dni wiedząc, że odloty są zawsze wieczorem a w ofercie piszą, że rano o 9:00

NIGDY DO Marsa El Alam Z ITAKĄ na zgłoszenie moich problemów stwierdzono, ze to nie jest ich wina... :( i maja mnie w d...

Rodzina

Hotel na totalnym odludziu, jeśli ktoś jedzie szaleć niestety nie te rejony. Wybierając się tam wiedziałam o tym i mi to odpowiadało. W hotelu przemiła atmosfera, animatorzy, obsługa wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. Animacje....jak to animacje, kto bywa w hotelach ten wie :) Pokoje sprzątanie codziennie, my dostaliśmy bardzo duży pokój na parterze blisko basenów dla dzieci---super. Zjezdzalnie idealne dla dziec do 10 lat większe mogą się nudzić na nich, choć mają rafę z pomostu-dość ładną. Plaża jedna z ładniejszych , wejście do morza z pomostu wprost na rafę- jeśli nie wieje jest duża szansa snurkować:) Dla mniejszych dzieci przy brzegu płytko i też można spotkać \\"tęczowe\\" rybki :) Hotel godny.