Opinie o hotelu Primavera

Primavera: obiekt

Tomasz Markowski

• Zalety wspaniała obsługa ,blisko morza,czyściutkiboss na poziomie
    • Wady nie ma

Hotel malutki czyściutki,codziennie sprzątane pokoje,codziennie wymiana ręczników,bardzo blisko plaży,obsługa same plusy,bardzo sympatyczni ludzie

JOLA
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety HOTEL ,POŁOŻONY BLISKO CENTRUM VLORY ,W BADZO BLISKIM POŁOZENIU LICZNYCH TAWERN I RESTAURACJI GDZIE MOŻNA DOBRZE I TANIO ZJEŚĆ.BLISKO DO PLAŻY.POKOJE CODZIENNIE SPRZĄTANE,RECEPCJA POSŁUGUJE SIĘ J.ANGIELSKIM
    • Wady NIEZBYT DOBRE ŚNIADANIA ALE Z POWODZENIEM MOŻNA ŻYWIĆ SIĘ NA MIEŚCIE ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE.ALBANIA OFERUJE BOWIEM PYSZNĄ KUCHNIE WŁOSKO GRECKĄ.

ALBANIA OFERUJE WIELE ATRAKCYJNYCH PLAZY ,ORAZ MIEJSC JESZCZE NIE ODKRYTYCH A WARTYCH ZOBACZENIA.NIE SĄ TO WAKACJE DLA OCZEKUJCYCH LUKSUSU,A LUDZI RZĄDNYCH WRAŻEŃ I PRZYGÓD ORAZ NIEZAPOMNIANYCH WIDOKÓW.POLECAM Z CAŁEGO SERCA .

piotr
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Hotel zadbany czysty na bieżąco wymieniana pościel i ręczniki
    • Wady Hotel usytuowany na skrzyżowaniu dwóch dróg bardzo duży ruch pojazdów . Młoda kadra w recepcji która nie potrafiła zapanować nad porządkiem w hotelu

Jak już wspomniałem do hotelu niemożna się przyczepi. Chyba tylko do obsługi w recepcji i monotematycznych śniadań które serwowali nas przez cały okres czyli jaja na twardo omlety i czasem parówki z grilla. Plaża blisko hotelu ale brudna niezadbana blisko drogi hałas no i można spotkać wygłodniałego psa a nawet szczura nie polecam .

Basia
    Pobyt: Lipiec 2013

Hotel położony bardzo blisko plaży- kilka kroków. Czysty i bez zarzutu. Jedzenie całkiem smaczne, ale polecam okoliczne restauracje, ponieważ jest naprawdę tanio. Zapłaciliśmy bardzo dobrą cenę za wakacje, a standard bardzo dobry. Polecam