Opinie o hotelu Diplomat

Diplomat: widok na okolicę

Stosunek jakości do ceny: POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

Robert

• Zalety Blisko morza i przystanków autobusowych, czysto
    • Wady Na śniadania to samo, często zimne (chociaż całkiem smaczne)

Hotel zadbany, choć swoje lata świetności już ma za sobą. Obsługa miła i wszędzie blisko

andrzej jurski

• Zalety Super hotel miła obsługa

Super hotel dla zwiedzających godny polecenia jedzeniecsuper

Zdzisław

• Zalety Zalety hotelu j.w.
    • Wady nie zauważyłem

Uważam, aby osoby wyjeżdżające na Maltę czytali poradniki turystyczne z dużą rezerwą prawdy. Myślę , że osoby które opisują Maltę nigdy na niej nie były . Sądzę , że jeden od drugiego ściągał. Zwiedzałem Maltę nie tylko w miejscach gdzie jest dużo turystów ale również tam gdzie ich nie ma. A tam gdzie ich nie ma - wrażenia - przypomina mi obraz trzeciego świata. Owszem jest kilka zabytków które mnie urzekły. Zwiedzając kilka kościołów poczułem nudę i zmęczenie. W Krakowie też mamy kościoły o pięknej tradycji historycznej. Jednak z wyjazdu jesteśmy zadowoleni , gdyż mamy na ten temat własne zdanie.

• Zalety -Bliskość do morza -Obszerny pokój trzyosobowy -Czystość w pokoju!!!! -Bardzo urozmaicone i obfite śniadania
    • Wady -ciemne pokoje od strony ulicy -hałas w nocy

W hotelu spędziłam tydzień z dwoma synami (13 i 15 lat) Hotel bardzo blisko do plaży. Od pokoju do samego morza 7 minut. Lubimy pływać, więc idealnie. Zejście do morza bardzo wygodne i jest dużo miejsc, gdzie można się kąpać. Są nawet barierki pomagające zejść do wody i ogrodzone miejsca do pływania, ale jest tam bardzo głęboko. Woda bardzo czysta i skały w pływaniu nie przeszkadzają. Pokój mieliśmy bardzo duży 3 osobowy (nr 109). Ładny, ale niestety słońce tam niemal nie docierało, więc ciemny i ponury. Łóżka wygodne, przydałoby się jeszcze jedno krzesło, nie podobały mi się kotary i narzuty no i bardzo brudne okna. Łazienka ładna, czysta, suszarka, kosmetyki (uzupełniane na bieżąco- żel pod prysznic, balsam do ciała), chusteczki jednorazowe, są haczyki do powieszenia ręczników. Zmiany ręczników codziennie, pościeli co 3 dni, codzienne uzupełnianie saszetek do kącika kawowego, codzienne bardzo staranne i dokładne sprzątanie. Klimatyzacja sprawna. Zapachu wilgoci w pokoju nie czułam, ale wszystkie ubrania po tygodniu przy pakowaniu sprawiały wrażenie wilgotnych. Może to dlatego, że rzadko włączaliśmy klimatyzacji, ale raczej wilgotność powietrza bardzo wysoka. Wyprane ubrania schły bardzo długo na balkonie (lepiej wziąć z domu więcej zmian). Koniecznie trzeba zabrać ze sobą linkę i klamerki - balkoniki maleńkie i suszące się rzeczy mogą spaść. Klatka schodowa jest niezwykle ciasna i akustyczna,co daje się we znaki w nocy przy hałaśliwych sąsiadach. Lepiej zaopatrzyć się w stopery do uszu, bo również od strony ulicy jest hałas. Z posiłków mieliśmy tylko śniadania, które serdecznie polecam. Wybór ogromny, niczego nigdy nie brakowało. Codziennie kilka rodzajów owoców, pyszne ciasteczka na ciepło, kilka rodzajów wędlin, bekon, kilka smaków kompotów, automaty do kawy, więc nie ma kolejek, sala bardzo duża - nie ma problemów ze stolikami.