Opinie o hotelu Laki Spa
Macedonia / Macedonia Zachodnia

Laki Spa: basen, sport i rekreacja

• Bogaty program animacyjny, w ofercie m.in. aerobik, rozciąganie czy lekcje tańca.
  • Położony nad Jeziorem Ochrydzkim, gdzie można skosztować tradycyjnego, wyśmienicie przyrządzonego pstrąga ohrydzkiego.
  • Nieopodal pięknej plaży z łagodnym zejściem do wody.
  • Możliwość wypoczynku w hotelowym centrum SPA.

Ewelina
    Pobyt: Marzec 2020

• Zalety przemiła obsluga, czysto, dobra komunikacja z Ochrydą
    • Wady brak :)

Hotel Laki bardzo pozytywnie mnie zaksoczył. Smaczne, zróżnicowane posiłki, przemiła osbługa. Zalety hotelu mogłabym wymieniać w nieskończoność.

• Zalety Dobrze położony i z wygodnymi pokojami.

Bardzo udane wakacje których na pewno nie zapomnę ale za to chętnie powtórzę!

• Zalety Czysty pokój i miła obsługa.
    • Wady Jedzenie Grzyb w szatani w spa

Hote blisko Ochrydy. Pokoje z widokiem na jezioro ok, czyste. Najgorszą rzeczą było jedzenie, jedzenie i jeszcze raz jedzenie. Dzień w dzień praktycznie to samo. Nie nazwałabym tego all inclusive. Będąc wegetarianką miałam spory problem, żeby zjeść coś więcej niż frytki, ziemniaki, pomidory i ogórki. Dodatkowo grzyb w szatni w Spa był tak duży, że ciężko było oddychać.

Mateusz

• Zalety Nowoczesny (wybudowany w 2017 roku, 2 lata wcześniej oddany do użytku) Strefa SPA Miła obsługa, pomocna w kwestiach informacji o okolicy
    • Wady Jedzenie - jakość i smak bardzo kiepski, do tego codziennie ten sam zestaw jedzenia w opcji ALL Inclusive. Kawa w hotelu płatna, bezpłatna z maszyny nie miała nic wspólnego z kawą. W pobliżu nie ma nic ciekawego, ruchliwa ulica bez pobocza.

Tydzień spędzony w hotelu, kilka dni na zwiedzaniu okolicy. Jedzenie niesmaczne, masowa produkcja bez dbania o jakość produktów i smak. Całe szczęście macedońska kuchnia (ta w restauracjach poza hotelem) jest znakomita.

• Zalety Pokoje czyste, ładnie urządzone, codziennie sprzątane. Obsługa miła.
    • Wady Wyżywienie

O ile pokoje czyste i nowocześnie urządzone, codziennie sprzątane to wyżywienie jak na hotel 4 * w opcjii all inclusive to porażka. Śniadania codziennie to samo, mały wybór serów, wędlin, brak jogurtów, naleśników. Nawet jajecznica wodnista. Pozostale posiłki też malo urozmaicone, wiekszość potraw zimna, ciagle tylko salatka z pomidorów i ogórków ktore byly na śnuadaniu. Poza tym jakas marchewka i buraczki i wszytsko. Mięso twarde, 3 rodzaje, frytki zimne, jakas papka ktora ma byc puree. Jedzenia ciągle brakuje. Mega mały wybór. Zero ryb. Napoje w wersjii all incl płatne. Totalna porażka. Pelno osób z okolicy ktore w pierwszej kolejnisci rzucaja sie na jedzenie i potem trzeba dlugo czekac aż doniosą.

• Zalety Pokoje super, codziennie sprzątane, warto dopłacić do widoku, Bezpłatne spa, Nowoczesność i świeżość/nowosc hotelu Obsluga, pomocna, mówiąca po polsku, Recepcja zamawia taxi do Ochrydy cena 12 PLN, Kantor w hotelu z dobrym kursem, Dobry alkohol,
    • Wady Położenie przy ruchliwej drodze, Betonowa plaża przy hotelu granit

Hotel zdecydowanie polecam w takich pieniądzach to jest petarda,jedzenie jest ok, bez szalu, ale nie można narzekać (chyba że ktoś jedzie głównie dla jedzenia) plaże przy hotelu też bez szalu, Korzystaliśmy z wycieczki fakultatywnej rejs do nauma, warto, koleżanki do Skopje, też warto, ale bardzo długa droga, Ochryda zwiedzaliśmy na własną rękę,

Klaudia

• Zalety Nowoczesny, ładny hotel, obsługa na wielki plus, barmani/kelnerzy przemili, służący pomocą, jak również panie na recepcji, pokoje sprzątane codziennie, jedzenia może nie był wielki wybór, ale trzeba sie z tym liczyć w przypadku małego hotelu, mimo to zawsze było smaczne i każdy mógł znaleść coś dla siebie. Odpowiednia ilość leżaków o każdej porze dnia i dmuchane materace/flamingi ogólnodostępne dla gości, na prośbę panie na recepcji zamawiają taksówkę do ochrydy, która przyjezdza po 3 minutach, której koszt wynosi ok. 12 zł, warto dopłacić za pokój z widokiem na jezioro, szczególnie na ostatnim pietrze jest przepiękny, ogólnie hotel na wielki plus!
    • Wady Obok opuszczony hotel, plaża hotelu granit z której można korzystać betonowa, jeśli chodzi o spacerowanie w okolicy hotelu to nie ma za bardzo gdzie wyjsć, natomiast sama Ochryda zachwyca! Do najbliższego sklepu 10/15 min ruchliwa ulica bez pobocza, około godziny 23 w hotelu jest juz całkowita cisza, natomiast nawet jeśli często siedzielismy do poznej nocy, nikt nie zwrócił uwagi, hotel naprawdę rekompensuje wszelkie wady ????

....................................................................... ZDECYDOWANIE POLECAM!

Renata

• Zalety Hotel nowy, pokoje ładne, basen wewnętrzny i sauny i tyle plusów. Czytając opinie nie wierzyłam, że jest tak słabo, niestety wszystko się potwierdziło.
    • Wady Położony przy ruchliwej ulicy bez dostępu do plaży. Chcąc dojść nad jezioro idzie się krzakami pełnymi śmieci. Plaża dla nas przy innym hotelu ale tam leżaki płatne. Część pokoji z widokiem na jezioro a druga część z widokiem na parking i klimatyzatory. Obok hotelu niedobudowany hotel co jeszcze bardziej psuje wrażenie, basen zewnętrzny bardzo mały. Poprzednio byliśmy w hotelu Turist i pomimo że hotel starszy ogólne wrażenie dużo lepsze. Pokój ładny ale to nie rekompensuje minusów.

Bardzo słaby, nie polecam. Niestety ładny pokój nie rekompensuje położenia i ogólnego złego wrażenia.

• Zalety Wspaniały Hotel, czysto, wspaniała obsługa, wyśmienite jedzenie.
    • Wady żadnych wad

Poprostu moje wspaniałe wakacje. Cisza spokój i przepiekne widoki. Wycieczki super. Jednym słowem warto jechac na wczasy do Laki Spa . Przecudny hotel. Wspaniała obsługa. Wszyscy kelnerzy na najwyższym poziomie. Oceniam na 6+

• Zalety nowoczesny i luksusowy hotel rewelacyjna i bardzo uprzejma obsługa czyste pokoje (sprzątane codziennie) bardzo dobre obiady i kolacje
    • Wady brak programu animacyjnego wymienionego w ofercie monotonne śniadania

Byliśmy z mężem na tygodniowym urlopie w Hotelu Laki Spa. Wszystko bardzo czyste, nowe, bardzo nowocześnie urządzone. Pokoje ładne, sprzątane codziennie. W pokoju klimatyzacja, telewizor, wszelkie mini kosmetyki w łazience, również uzupełniane na bieżąco, ręczniki także wymieniane codziennie. Obsługa przemiła, uprzejma i pomocną. Jeśli chodzi o jedzenie, to niestety śniadania monotonne. Pomimo różnego rodzaju przyrządzenia jajek, codziennie było to samo, z jednym wyjątkiem w dniu wyjazdu, kiedy to pojawiły się tosty francuskie. Obiady i kolacje bardzo dobre. Mięso przyrządzane na różne sposoby bardzo dobre. Brakowało mi tylko trochę bardziej macedońskich smaków jak baklava, ajvar czy papryk. Jednak posiłki bardzo smaczne i spokojnie każdy znalazł coś dla siebie. Alkohole lokalne. Basen jak najbardziej na plus ze sporą ilością leżaków oraz poduszko-leżanek. Dużym plusem dla Nas było brak dzieci, towarzystwo raczej w przedziale 20-50. Co prawda nie brakowało nam specjalnie programu animacyjnego, jednak był on uwzględniony w ofercie i niektórzy narzekali na jego brak. Hotel nie znajduje się w bezpośrednim położeniu jeziora, jednak w niewielkiej odległości, z możliwością korzystania z plaży w pobliskim hotelu Granit. Woda krystalicznie czysta, a widoki (szczególnie zachodzącego słońca) rekompensują nieciekawe nabrzeże. W pobliżu dwa markety, oddalone o ok. 10 minut od hotelu, w których znajdziemy podstawowe artykuły zarówno chemiczne jak i spożywcze. Do większego miasta Ohryda ok 8 km. Jakieś 10 min taksówką, którą bez problemu można zamówić w hotelowej recepcji - koszt ok 200-300 denarów macedońskich. W Ochrydzie polecam znaleźć knajpkę, w której siedzi najwięcej lokalnych - dostaniemy napewno rewelacyjne jedzenie, w bardzo korzystnej cenie. Ogólnie wyjazd bardzo udany, państwo jest jeszcze trochę dzikie, ale to dodaje mu dodatkowego uroku. ludzie bardzo mili i uprzejmi, a przede wszystkim uśmiechnięci.