Opinie o hotelu Utopia Resort & Spa
Grecja / Kefalonia

Utopia Resort & Spa: basen, wakacjepl

• Hotel wyposażony w strefę SPA i Wellness.
  • Dobra lokalizacja: 350 m do centrum, 12 km do portu w Poros, ok. 32 km do stolicy Argostoli.
  • Nowoczesny hotel z kameralną, rodzinną atmosferą, położony w malowniczej wiosce Katelios.
  • Tylko 150 m do piaszczysto-żwirowej plaży Saint Barbara, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.

Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Rewelacja. Przemiła obsługa. Bardzo dobre urozmaicone jedzenie. Pyszne desery. Świetne animacje Grecos. Byliśmy z 2 letnią córeczką. Ogólne wrażenie rewelacja.

Rewelacja. Przemiła obsługa. Bardzo dobre urozmaicone jedzenie. Pyszne desery. Świetne animacje Grecoss. Byliśmy z 2 letnią córeczką. Ogólne wrażenie rewelacja. Polecam wypożyczenie samochodu. Zwiedziliśmy Agrostoli ( widzieliśmy żółwie Karetta) i jaskinię Mellisani ( przepiękna!!!) . Pomimo tego, że skrócono nam wyjazd ( wylot z 17 na 7 rano ) a przyjechaliśmy do hotelu o 21.00 bardzo miło wspominamy i na pewno wrócimy.

Michał i Weronika
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Cicha i spokojna okolica. Hotel idealny na letni relaks i wypoczynek położony na pieknej wyspie. Duże pokoje i wystarczająca ilość leżaków i parasoli nad basenem. W razie braków obsługa donosiła kolejne i była bardzo pomocna. Hotel wizualnie robił dobre wrażenie, zadbany.
    • Wady Raz na jakiś czas zdarzyły się mrówki w pokoju. Lody tylko dla dzieci.

Animacje super. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obsługa bardoz pomocna i uczynna. W hotelu prawie sami Polacy. Dla osób przyzwyczajonych do arabskich all inclusive może być dosyć mały wybór jedzenia jednak wszystko było smaczne i w wystarczającej ilości. Na plaze bliziutko, może 200 m jednak plaża nie jest nadzwyczajna. Wystarczy jednak p ójść dalej przez skały i można tam znaleźć piękną piaszczystą plażę.W pobliżu hotelui kilka tawern i sklepików z pamiątkami. Nie jest to na pewno miejsce dla osób szukających nocnych rozrywek, miasteczko ciche i spokojne. Szczerze polecamy i chętnie wrócimy tam jeszcze kiedyś.

Basia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Idealny dla poszukujących wyciszenia po intensywnej pracy, a jednocześnie zapewniający wspaniałą rozrywkę dostarczaną przez entuzjastycznych, radosnych, ale nienachalnych animatorów. Wszędzie blisko - plaża, sklep, fajne tawerny. Do tego czyściutkie pokoje , basen wzorowy, obsługa bardzo sympatyczna.
    • Wady oczywiście zawsze znajdzie się jakaś niedoróbka np. zejście schodami za kortami tenisowymi na plażę mało bezpieczne

Byliśmy z mężem na przełomie czerwca i lipca i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Począwszy od czystości pokoi, basenu, po smaczne jedzenie, miłą obsługę i zaskakująco pozytywne zachowanie Polaków. Chociaż nie jestem zwolenniczką jakichkolwiek animacji w hotelu na duże uznanie zasługują animatorzy Grecosa . Miło popatrzeć na młodych ludzi pracujących z pasją i entuzjazmem. Rezydent bardzo kompetentny, pomocny - kopalnia wiedzy o wyspie.

leopold
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Mały, cichy
    • Wady Dojście do plaży BARDZO ryzykowne, schody z tymczasową barierką zrobioną ze starego rusztowania i sznurka,plac zabaw dla dzieci nie zabezpieczony nad urwistym brzegiem brudnego strumyka, huśtawki zdewastowane, jedzenie monotonne, zimne

Na plaży brak serwisu, plaża brudna, bardzo mały wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, ręczniki plażowe nie wymieniane, nie prane przez cały pobyt 14 dni, woda w morzu czysta i ciepła, dno piaszczyste, powietrze pachnące, jest gdzie bezpiecznie spacerować.

leopold
    Pobyt: Czerwiec 2014

Pobyt od 29.05 hotel jakby zaskoczony przybyciem gości, plac zabaw dla dzieci-w trakcie budowy, 3 bary - nieczynne, jeden oblężony przez uczestników "zorganizowanych" niby vip, "dokazujących"do białego rana, kategoria 5* lub 4 * lokalne i cena całkowicie nieadekwatne do jakości usług, do lokalnych alkoholi zaliczają tequlę i coca colę, plaża jeszcze bez serwisu i nie sprzątnięta, jedzenie bardzo, bardzo monotonne, dwa sery, czerstwe pieczywo, masło light itd. ale po interwencjach kompetentnego P.Marcina - podobno innym ma się poprawić

Maggusia95
    Pobyt: Lipiec 2013

• Zalety Cisza, spokój. Blisko do plaży, dosłownie parę kroków, jednak plaża żwirowa. Jeden płytki basen z hydromasażem. WiFi bezpłatne na terenie prawie całego hotelu.

Wspaniały hotel, wspaniała wyspa! Z pewnością jeszcze kiedyś tu wrócę.