Opinie o hotelu Vestina
Polska / Pomorze Zachodnie

Vestina: budynek główny, teren hotelu

• 10

• 10 Atrakcje w okolicy
    • 10 Ciche i kameralne położenie
    • 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

• Położony blisko plaży.
  • Szeroka gama zabiegów.
  • Smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera.

• Zalety Położenie hotelu
    • Wady Drogi parking

Byliśmy na wakacjach z wnuczkiem przez tydzień , właściwie podobało nam się wszystko,szczególnie położenie hotelu.Miła obsługa,smaczne jedzenie,czyste pokoje.Basen z saunami i jacuzzi super.Polecam rodzinom z małymi dziećmi.Choć przeważającą grupą gości hotelowych są starsi Niemcy wcale nam to nie przeszkadzało,wszyscy byli mili i grzeczni.

kecaj

• Zalety EXTRA
    • Wady BRAK

nie czytajcie głupich.kłamliwych komentarzy na temat hotelu . jest super

• Zalety położony w pięknym miejscu z pięknym widokiem na morze. Duży przestronny pokój. Niezwykle czysto i bardzo miła obsługa.
    • Wady Płatne leżaki. Brak suszarek balkonowych na ręczniki. Trochę monotonne obiadokolacje (gulasze i sosy). Brak potraw jarskich (pierogi, spagetti itp.)

Pobyt super. Zarówno obsługa w recepcji jak i panie sprzątające cudowne. Niezwykły porządek na jadalni. Poza małymi niedociągnięciami to były najlepsze wakacje moje, mojej córki i siostry. A widok z balkonu niezastąpiony.

Henryka

• Zalety usytuowanie blisko plaży, z okna balkonu ładny widok morza

Wszystko okej , miła obsługa , dziennie sprzątane pokoje , smaczne wyżywienie.polecam

Paula

• Zalety Basen i położenie
    • Wady Obiadokolacje monotonne

Bardzo przyjemny hotel z super położeniem blisko plaży i promenady.

Dorota z rodzinką
    Pobyt: Luty 2017

• Wady Niestety większość to niemcy!

Położenie, obsługa, pokoje i spa super. Polecam każdemu, niestety większość to Niemcy;)

Jolanta
    Pobyt: Luty 2016

• Zalety - lokalizacja rewelacja-bliziutko morza, - hotel świeżo wyremontowany, - przecudny widok na morze, - miła i nienachalna obsługa (recepcja, restauracja, basen, room serwis), - codzienne wieczorne animacje dla gości, - dobre i urozmaicone jedzenie-nawet przed g.10 dokładane na bieżąco, niczego nie brakowało - fajna, nowiutka strefa wellness(czyściutki basen-super bicze wodne w basenie , jacuzzi, woda bez chloru, sauna sucha i mokra w porządku-świetne efekty świetlne) - w pokoju bardzo ładna, wyremontowana dość duża łazienka - bardzo wygodne, nie za miękkie materace w łóżkach do spania (co rzadko się zdarza w innych hotelach) - bardzo długi balkon z widokiem na morze
    • Wady - pok 701 malutki (ledwie mieszczą się dwa złączone razem łóżka-ale nie rozjeżdżają się, żeby otworzyć balkon trzeba było odsuwać za każdym razem krzesło i ciągle obijałam się o wystający kant łóżka) - wyposażenie pokoi wiele do życzenia-szafa do wymiany (podczas przesuwania wypadły drzwi), ściany brudne, stara wykładzina-pokój wymaga przynajmniej odświeżenia - okna pokoju wychodzą na parking i zaplecze hotelu i apartamanetów Slavia-niestety pracujące na okrągło wentylatory są dość głośne. W grudniu częściej zamykane są okna, a i tak było słychać przez zamknięte okna. -zbyt mały basen na tak duży hotel. Przy małym obłożeniu od niedzieli do piątku można wytrzymać, ale w weekend masakra! Polowanie na miejsca w basenie, saunach i jacuzzi ,nie wspominając leżaków) -windy-przy dużym obłożeniu gości jeżdżą jak chcą. Nie pracują zgodnie z jakimkolwiek zaprogramowaniem i jeśli sporo osób naciska przycisk na różnych piętrach to winda wariuje i jeździ jak chce. -brak programatora w kaloryferze w łazience-często kaloryfer był chłodny-zgłaszaliśmy ten fakt na recepcji , ale nie naprawiono)

Hotel ogólnie polecam, tym bardziej w cenie ...:)