Opinie o hotelu Vincci Djerba Resort
Tunezja / Djerba

Vincci Djerba Resort

• Około 400 m od pięknej, piaszczystej plaży.
  • 4 restauracje: główna i 3 a la carte: Latinos, Narcisse i Steak House.
  • Liczne atrakcje sportowe dla dzieci i dorosłych.
  • Ponadto dla najmłodszych: miniklub dla dzieci 4-12 lat, specjalne menu, minidyskoteki, plac zabaw, brodzik.

Kuba

• Zalety Animatorzy . Duża ilość leżaków brak konieczności zajmowania leżaków o 7:00 . Mili kelnerzy w restauracji . Fajny program wieczorny przy głównym budynku .
    • Wady Jeden bar na basenie kolejki po napoje . Przewaga języka francuskiego nawet w.angielskim i niemieckim słychać fracuza . ;( . Wieczorne show więcej artystyczne niż do zabawy brak relacji z publicznością .

Po przybyciu do hotelu ok 10:00 dostaliśmy opaski All Inclusive , bagaże mogliśmy zostawić koło recepcji i paśliśmy korzystać z ośrodka . Po pokój mieliśmy się przyjść spytać ok 13:00 , i tak po tej godzinie zaczął się meldunek , ale przed wydaniem kart poinformowano nas ,że Pan z recepcji pokaże nam pokój w drodze do pokoju Pan informował nas ,że specjalnie dla nas jest przygotowany pokój w części lepszej gdzie tak naprawdę tylko część gości francuskich dostaje te pokoje ,że jest to pokój z dala od głośnej muzyki ( on był do 00:00 ) z widokiem na basen , po prezentacji tego pokoju dowiedzieliśmy się ,że za ten pokój Francuzi normalnie dopłacają 100 euro , nam pan załatwi to za 60 euro , po burzliwej negocjacji w drodze na recepcje cena spadła do 20 Euro . Tu okazało się ,że ten pokój już był na nas zameldowany . Po zapoznaniu się z innymi Polakami okazało się ,że ich też tak zrobili i dopłacali do pokoju 50 Euro co śmieszniejsze to inni którzy dostali pokój w części gdzie niby jest głośno też za to dopłacali 50 Euro , a po przybyciu popołudniu naszych znajomych przed ich meldunkiem rozmawialiśmy ,żeby nie płacili nic ,obsługa która to widziała od razu dała im karty w pokoju obok nas . Tak więc nic nie trzeba płacić . Następne 14 dni spędzaliśmy na basenie plaży i w restauracjach i barach .Pokój dostaliśmy z łóżkiem małżeńskim jednym pojedynczym ( było nas 2+2 ) i dopiero po interwencji naszej obsługa doniosła czwarte rozkładane lóżko którego wstawienie wiązało się z przemeblowaniem . Basen duży z łagodnymi wejściami od 0 cm do 170 cm na środku wyspa , wokół basenu jak i na całym ośrodku mnóstwo ładnej zieleni . Plaża do plaży dojeżdża co 30 min. ciuchcia na plaży kilkanaście leżaków i bar z napojami automat , nad morzem dużo tanich sportów wodnych ale ceny mają różne Parasailing 2 os./95 dinarów , skuter (wycieczka na wyspę )1,5 godziny 150 dinary . Na terenie ośrodka jest jedna główna restauracja na śniadania ( wiadomo jak to na śniadaniach zawsze to samo ale każdy sobie coś wybierze ) obiady ( mięsa , zupy , pizza , frytki ) kolacja ( niby przed wejście zawsze pisze ,że jest to jakaś tematyczna ,ale my nie widzieliśmy żadnego tematu który był przedstawiony ) w restauracji bardzo mili i dużo obsługi do posiłków butelkowana woda mineralna i butelkowane wina , no i automat z napojami i piwem . Owoce przeważnie melon brzoskwinie winogron , niekiedy gruszki arbuz nektaryny daktyle figi . Bary na terenie basenu tak naprawdę jest tylko jeden (10:30 - 17:30) bar gdzie są napoje z automatu Coca-Cola zero z butelki , woda mineralna z butelki piwo oraz mocny alkohol Gin Wódka Whiski i coś ala beherówka , przy tym barze jest bardzo dobry Internet , jest na basenie jeszcze jeden bar z alkoholami ale on jest płatny . od 12:00 jest snack bar gdzie można co nieco zjeść (frytki pizza makaron jakieś mięso lub ryba )W ciągu dnia na basenie jak na terenie ośrodka organizowane są liczne animacje i atrakcje łuk, boccia , darts , piłka wodna , siatkówka , mini golf , każdego dnia są o 16:00 organizowane z tych dyscyplin zawody za które dostaje się dyplom i darmowy coctajl . Po kolacji przy głównym budynku organizowane jest mini disco , po nim dansing z muzyką na żywo i niekiedy jakieś show i na koniec do 00:00 dyskoteka tu jest otwarty od 17:00 bar z napojami . W hotelu jest duża ilość animatorów którzy w nienachalny sposób zachęcają do zabawy za dnia , jak i do tańca na dyskotece czy też dancingu . Ogólnie pobyt możemy powiedzieć ,że był udany chodź jedzenie nie jest tak dobrze , ładnie podawane jak w Turcji .

Patrycja

• Zalety ogród, basen

Wielkim plusem dla hotelu jest ogródpalmowy, który jest bardzo rozległy i zadbany, spacery po takim terenie to czysta przyjemność. Hotel nie jest zlokalizowany bezpośrednio przy plaży aczkolwiek przejście ok.400m to nie problem w szczególności, że plaża jest szeroka, piaszczysta a woda krystalicznie czysta. Jest wydzielona część plaży tylko dla gości hotelu. Obsługa oraz serwis bez zastrzeżeń. Jedzenia jest pod dostatkiem - każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje urządzone skromnie lecz czyste i zadbane.

Natalia

• Zalety - piękny i zadbany ogród - duży basen - program animacyjny
    • Wady - skromnie urządzone pokoje - odległość od plaży

Hotel zlokalizowany na dużym terenie z przepięknym i zadbanym ogrodem. Pokoje raczej skromnie urządzone, ale czyste i zadbane. Plusem jest duży i ładny basen, wokół którego rosną palmy i bujna roślinność powodująca, że wygląda to jak w rajskim ogrodzie. Zajęcia animacyjne i mini klub dla dzieci sprawi, że nikt nie będzie się nudził. Oddalony od plaży ok. 400 m, ale gości dowozi bus hotelowy, jeśli ktoś nie ma ochoty na mały spacer.

Dorota

• Zalety duży teren, dużo zieleni duży basen blisko centrum
    • Wady Odległość od plaży ok 600 m standard pokoi skromny

Hotel ogólnie godny polecenia w zależności od oczekiwań klienta. Nie jest on niestety zlokalizowany bezpośrednio przy plaży jak większość hoteli na djerbie co jest niewątpliwie minusem natomiast położony jest na dużym terenie , dużo zieleni na terenie hotelu co nadaje egzotycznego klimatu. Pokoje skromne lecz czyste, teren hotelu również zadbany.

• Zalety Kompleks basenowy Bar w basenie Klimat w lobby barze i recepcji
    • Wady Płatne napoje na dyskotece Softy na plaży Odległość od plaży

Hotele sieci Vincci zdecydowanie mają już swoje najlepsze lata za sobą. Nie jest to już to samo co kiedyś, ale przyzwoity poziom zachowany. Hotel ma dosyć ładny ogród i dużą przestrzeń, co niestety powoduje, że dojście do plaży jest spacerkiem ? ok. 400m, ale za to w sezonie jeździ ciuchcia (jak w zoo), którą można podjechać. W barze na plaży jedynie drinki soft, ale za to mamy bar W basenie ? nie trzeba wychodzić z wody, żeby się czegoś napić. Ogólnie kompleks basenowy jest fajny, otoczony palmami. Dzieci mogą bawić się w miniclubach, jest plac zabaw i brodzik. Dla mniej wymagających klientów, ale pozytywnie.

Dżasmina

• Zalety basen, animacje, plaża

Czytając wcześniejszą opinię (rodzina z dziećmi, lipiec 2014) zastanawiam się, czy aby na pewno byliśmy w tym samym hotelu. Cena jest zdecydowanie adekwatna do jakości (jeśli ktoś oczekuje luksusów musi po prostu zapłacić więcej i jechać do Europy). Plaża duża, szeroka, piaszczysta. Odchody zwierząt sprzątane na bieżąco. Pokoje w standardzie 4* tunezyjskich. Ręczniki codziennie wymieniane. Jedzenie smaczne. Nie zauważyłam, żeby resztki były "przerabiane" na nowe dania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu. Hotel posiada bardzo dobry program animacyjny.

gość
    Pobyt: Lipiec 2014

Najgorszy hotel w jakim byłam!!! A byłam już w różnych hotelach od 3* do 5*, w różnych częściach świata. Pokoje na pierwszy rzut oka - czyste...jednak myty tylko sam środek. Pościel i ręczniki nie były wymieniane przez 2 tygodnie. Narzuty brudne i śmierdzące. Balkon mały, ze stolikiem i rozwalającym się krzesłem. Na stołówce brud i smród. Jedzenie monotonne, codziennie to samo. Zamiast mięsa były kości powleczone mięsem w sosie. Nie zjedzone resztki przerabiane i podawane na następny posiłek. Obsługa przychylnie nastawiona jedynie do Francuzów, których jest tam plaga. W barze Francuzi obsługiwani poza kolejką. Pomimo opcji All inclusive większość drinków była płatna. Przy basenie naleśniki płatne. Plaża mała, brudna - pełno wodorostów i śmierdząca odchodami koni i wielbłądów. Nie wiem kto pisze pozytywne opinie o tym hotelu? Hotel zasługuje co najwyżej na 3*. W Egipcie hotel 3* jest na dużo wyższym poziomie niż Vincci Djerba Resort, który ma niby 4*. A na 2 tygodnie można zapłacić nie więcej niż 2 500 PLN (a nie tak jak sobie życzą ponad 4 000 PLN). Oprócz ładnego basenu, hotel nie ma nic do zaoferowania. Ogólnie nie polecam hotelu!!!

NIK313

• Zalety BASEN
    • Wady BRUD NA STOŁÓWCE. PRZETWARZALNOŚĆ TYCH SAMYCH DAŃ.

PIĘKNY BASEN , DUŻY POKÓJ . PIĘKNY PARK. NA STOŁÓWCE BRUD , DANIA NIE ZJEDZONE PRZETWORZONE NASTEPNEGO DNIA NA INNE DANIE. POZA HOTELEM BRUD SMRÓD I UBÓSTWO. BRAK INTYMNOŚCI W HOTELU , ANIMACJE ZBYT GŁOŚNE POD SAMYMI OKNAMI I DO GODZ. 24.

pixi
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety obsługa, jedzenie, czystość pokoi, duży basen, sporo zieleni, fajni animatorzy
    • Wady problem z porozumiewaniem się w j. angielskim

Wakacje udane w 100%! Hotel spełniający wszystkie oczekiwania, duży ładny basen, wygodne leżaki, sporo parasoli, dużo zieleni. Pozytywni i bardzo mili animatorzy nawiązywali kontakt ze wszystkimi, doskonale zajmowali się dziećmi! Obsługa bardzo miła, jedynym minusem jest to, że niewiele osób rozmawiało po angielski i czasami ciężko było się porozumieć (ale dla chcącego nic trudnego). Posiłki dobre dosyć zróżnicowane, każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Pokoje spore, łazienki czyste, każdy pokój posiadał spory taras (jednak exim tours ma zarezerwowane tańsze pokoje z których nie ma widoków na basen, a na parking przed hotelem oraz każdy pokój ma przejście do pokoju obok przez podwójne drzwi jednak nie jest to zbyt wielkim problemem). Położenie hotelu to dla mnie jedna wielka zaleta ponieważ plaże są śmierdzące i dosyć brudne więc odległość 400 m od morza to duża zaleta! Wszędzie można dojechać taksówką które przejeżdżają obok hotelu bez przerwy i to w niezłej cenie. Blisko hotelu jest wiele barów i kawiarni oraz sklepów z pamiątkami. Wieczorami odbywają się dyskoteki dla najmłodszych, a później dla dorosłych. Po rozmowie z kilkoma osobami spoza hotelu dowiedzieliśmy się, że wybraliśmy najlepiej bo ten hotel góruje na Djerbie! Serdecznie polecam hotel! (raj dla francuzów i dzieci)

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Super oferta dla rodzin z dziećmi(obsługa nie mówi po polsku ale i tak dzieciaki super sie rozumieją- animatorzy dla dzieci mają niesamowite podejście- każdy maluch się odnajdzie). Piękny basen , bardzo czysto w hotelu -główny budynek,
    • Wady W dodatkowych budynkach ludzie narzekali na parterze na mrówki i karaluchy.

JEŚLI KTOŚ LICZY ŻE ZOBACZY CZYSTE PLAŻE TO NIECH ZAPOMNI - PEŁNO ZIELSKA PŁYWA, NA PLAŻY PIACH MIESZANY Z ODCHODAMI ZWIERZĄT , JEDYNIE ŁADNIE BYŁO NA YETI BEACH(PUBLICZNA) I LAGUNA. HOTEL TO NADRABIA :) Super oferta dla rodzin z dziećmi(obsługa nie mówi po polsku ale i tak dzieciaki super sie rozumieją- animatorzy dla dzieci mają niesamowite podejście- każdy maluch się odnajdzie). Piękny basen , bardzo czysto w hotelu -główny budynek, W dodatkowych budynkach ludzie narzekali na parterze na mrówki i karaluchy. Ogólnie hotel jeden z ładniejszych w okolicy.