Opinie o hotelu VON Club Golden Beach & Spa

• Wylot z Berlina All Inclusive

Arek

• Zalety - duzo zieleni - aquapark
    • Wady - animatorzy na 3+

pokoje czyste , natomiast bardzo duzy kompleks , może przytłoczyć swa wielkością, jeżeli w ciągu dnia w kierunku plaży dowozi elektryczny busik to wieczorem trzeba się naspacerować , jedzenie ok , ogólne wrażenie na 5-, polecam osobom które wola odpocząć bez specjalnych rozrywek , jeśli ktoś szuka hotelu na 6 , super jedzenie to proponuje Dragon Royal i obok hotel ten sam właściciel Royal Taj Mahal , już tam kiedyś bylem i obecny wyjazd porównywałem względem tych 2 hoteli

hanusia

• Zalety bajeczne położenie, mega aquapark, przepyszne, obfite jedzonko, blisko plaży...jednym słowem same zalety
    • Wady jak dla nas - absolutnie żadnych wad

Witam. Byliśmy w tym hotelu z dwójką nastoletnich dzieci na przełomie lipca i sierpnia. Hotel przepiękny! Wszystko na najwyższym poziomie, pokoje duże, czyściutkie, ogromny wybór jedzenia - także każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Każdego wieczoru bardzo ciekawe, rozmaite animacje. Basen z 13 zjeżdżalniami - super zabawa . Nieopodal piękna, piaszczysta plaża z platformą. Naprzeciw hotelu taxi i dolmusze, którymi można było pojechać do Side. Naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Nasz wybór padł na Von Resort i to był strzał w dziesiątkę!!!!!!!!!! POLECAMY//

Pobyt: Maj 2017

• Zalety Kuchnia ,rozrywka wieczorna
    • Wady Bałagan na stołówce

Rozsypane na dużym terenie jednopietrowe domki trochę za bardzo w kupie ale to moje osobiste odczucie bo lubię przestrzeń. Pokoje na parterze lepsze bo posiadają i balkon i spory taras. Bardzo smaczna kuchnia, dla małych dzieci specjalny kącik z blenderem i mlekiem,ciasteczkami itp.,w ogóle to ośrodek jest fantastyczny dla rodzin z dziećmi. Większość gości to rodziny z dziećmi z Rosji i Ukrainy, bardzo kulturalne rodziny,trochę Anglików i Niemców a Polaków prawie nie ma, szkoda bo warto . Fajne występy w amfiteatrze wieczorami, popisy meksykańskie, kenijskie,mongolskie. Bolączką hotelu jest niestety stołówka, obsługa nie wyrabia się że sprzątaniem ze stolików. O ile zawsze sami szukamy sobie sztućców i nie robimy z tego problemu tak samo z napojami, to już przesadą jest jedzenie posiłku w towarzystwie brudnej zastawy po poprzednich gościach, a niestety była to reguła. Za mało personelu, tak mi się wydaje. Jest jeszcze tzw mini zoo, kury kaczki gołębie króliki i indyki. Pierwszej nocy ktoś nie zamknął koguta i od 4 rano piał jak oszalały po całym ośrodku . Polecam rodzinom z dziećmi, naprawdę warto bo nie jest to wielopietrowe hotelisko tylko taka wioska wakacyjna.

Anka
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Baseny. Pokoje. Plaza. Jedzenie. Aquapark.
    • Wady Panie sprzatajace ani razu nie posprzataly podlogi...

Hotel na duzej powierzchni. Pokoje bardzo ladne. Prawie jak male mieszkanie. Z aneksem kuchennym i 2 pokoikami..Plaza piasczysta. Aquapark to zabawa dla dziecka jak i doroslych. Chetnie tam wrocimy.

Ola
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Wszystko tu jest
    • Wady Rąk wifi na terenie całego obiektu

Właśnie spędzam tu wakacje jest super wszystko na plus nie ma się praktycznie do czego przyczepić. Jedynie to że wifi jest tylko w jednym miejscu, i wiem ze nie ma co kupować pakietu na neta wszędzie bo i tak nie łapie ale wkoncu to wakacje a nie pobyt na necie,więc uważam że to jeden z najlepszych hoteli w jakim byłam.pozdawia

Pobyt: Maj 2015

• Zalety wioska wakacyjna; aquapark z wieloma zjeżdżalniami; hotel ma dwie części - beach i resort; 24 h All Inclusive; muzyka na żywo; piękna, piaszczysta plaża;
    • Wady -

Świetny hotel na ogromnym terenie, taka wioska wakacyjna przy cudownej, piaszczystej plaży. Super zorganizowane animacje, pyszna kuchnia, podobno mają jednego ze sławnych kucharzy w Turcji; duże i ładnie urządzone pokoje. Polecam każdemu.

Juras i Gośka
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Super baseny ciepłe i czyste,dobre i urozmaicone jedzonko,dobre animacje.
    • Wady Płatne ręczniki,

Byliśmy po 20 września .Bardzo ciepło 34-40 stopni .Woda w morzu i basenach bardzo ciepła.Jedzenie urozmaicone i dobre.Animacje ciekawe,zbyt głośna muzyka przeszkadza w pokojach w pobliżu amfiteatru do północy .Hotel bardzo polecam,3 baseny,fajne zjeżdżalnie ,piękna,piaszczysta i czysta plaża .Blisko do bazaru.Hotel jedn z najlepszych ,mamy porównanie bo to ponad 20 wyjazd.Nie całe 2200 od osoby jest adekwatne i jesteśmy bardzo zadowoleni i wypoczęci.

kasia
    Pobyt: Czerwiec 2010

bardzo gorąco polecam hotel club golden beach. nie spodziewałam się aż tak miłe zaskoczenia. było bardzo czysto, miło, bardzo dużo różnorodnego jedzenia i picia. dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

ania
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel naprawdę super. Jedyne na co można narzekać to na nadmiar wszystkiego. Bardzo dużo pysznego i urozmaiconego jedzenia. Bardzo fajne baseny, jeden cichy, jeden z animacjami i ogromny aqua park gdzie cały czas się coś dzieje. Brodziki są przy tych dużych basenach i mogą się tam pluskać naprawdę małe dzieci, są płytkie i z ciepłą wodą. Jest przedszkole dla dzieci i dwa place zabaw. Atrakcji dużo dla dzieci w każdym wieku. Wieczorem zawsze mini disco dla dzieci a póżniej najróżniejsze animacje od muzykali przez skecze po występ np cyrku chińskiego. Byliśmy zaskoczeni pozytywnie ilością jedzenia i animacjami. Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane W hotelu przepiękna zieleń. Szczerze polecamy rodzinom z dziećmi.

GOŚĆ
    Pobyt: Maj 2009

Hotel godny polecenia, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi-po prostu idealny-. Pokoje duże, z aneksami kuchennymi, klimatyzacją. Piękne widoki, pyszne jedzenie, przy samym hotelu (2m od wejścia głównego) przystanek dolmuszy więc komunikacja z innymi mijscowościami również idealna. Polecam wyjazd do Side na romantyczny spacer i kolacje oraz na akupy do Kumkoy, ni polecam Manavgatu! :) Pozdrawiam