Opinie o hotelu White Olive Premium Laganas
Grecja / Zakynthos

White Olive Premium Laganas: basen

• Atrakcyjna lokalizacja: niedaleko centrum jednego z najpopularniejszych, rozrywkowych kurortów na wyspie - Laganas.
  • Tuż przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojechać można m.in. do miasta Zakynthos.
  • Tylko 300 m do szerokiej, piaszczystej plaży.
  • Zaledwie 500 m do klubów, dyskotek, barów, tawern i sklepów.

Vitalii Merezhko

• Zalety Położenie, jedzenie, pokoje..
    • Wady Brak wieczornych animacji

Bardzo blisko do morza. Plaża piaszczysta, polecamy dla rodzin z dziećmi. Głębokość na odległości 30-50m mniej niż 1m. Jedyni brakowało animacji na wieczór. Jest opcja późniejszego wykwaterowania. Chętnie wrócimy z dziećmi.

anuszka

• Zalety blisko do pieknej plaży, elegancko, silownia, czyste baseny
    • Wady -

Bardzo polecam wypoczynek w tym hotelu, elegancko, nowoczesnie, blisko do pieknej plaży, silownia w cenie :) jedzenie na plus. DObra lokalizacja jako baza wypadowa.

Oska Sylwia

• Zalety Zacznę od pokoi- czyste,estetyczne i sprzątane codziennie. Super umiejscowione. Bezpośrednio widok na basen lub w oddali morze. Lodówka,toaletka,czysta łazienka. Ręczniki codziennie wymieniane oraz obsługa sprzatajaca bardz miła. Jedzenie bogate w różne dania. Owoce ,napoje dostępne prawie przez cały dzień. Dwa drink bary,przy basenach. Baseny 3 i to w dodatku bardzo czyste, sprzątane codziennie. Leżaki dostępne bez potrzeby rezerwacji. Również czyszczone przez obsługę. Nie mam zastrzeżeń co do czystości, wyżywienia czy położenia. Blisko - do morza 100metrow. Do dwóch wysp blisko. Wedle uznania.
    • Wady Jedyna wada mogłoby być to,że na pokoj trzeba było czekać 5 godzin. Tam nikt się nie spieszy. Obsługa sprzata w swoim rytmie. Dużo Polaków i myślę, że w recepcji powinna znaleźć się osoba mówiąca w języku polskim,niemieckim czy rosyjskim nie tylko w angielskim. Ale to już moja osobista uwaga.

Pozytywna,adekwatna,godna polecenia. Zgodna z opinią biura podróży. Polecam

słoneczna kalifornia

• Zalety wyremontowany , miła obsługa , jedzenie dobre, pokoje sprzątane codziennie, czysto wokół basenów i baru
    • Wady brak śniadań w dniach wycieczek i porannych wyjazdów, jeżeli śniadanie było to składało się z chleba masła i dżemu

Hotel ładny okolica również chociaż w tym okresie jeszcze nic nieprzygotowane do sezonu, wiele hoteli nieczynnych i w związku z tym mnóstwo walających się śmieci, na plaży także większość knajpek pozamykanych i niestety także śmieci, mało leżaków do wypożyczenia, ale można znaleźć piękne plaże tyle że nieco dalej tzn dojazd samochodem lub innym środkiem lokomocji. Myślę że wyspa jest jednak bardzo piękna i na takie mało znaczące rzeczy nie trzeba zbytnio zwracać uwagi.

Łukasz

• Zalety Nowy Czysty 3 baseny OK pokoje
    • Wady Brak plaży (2 linia brzegowa więc brak też widoku na morze) Marne jedzenie Brak animacji Zimna woda we wszystkich basenach nawet w jacuzzi Ciemno w łazienkach Słaby internet

Krótko i na temat. Jeśli ktoś dał za tygodniowy pobyt więcej niż 1.5k zł za osobę to będzie zawiedziony. Hotel może i nowy i czysty i z miłą obsługą, ale niczym innym nie punktuje. Największy mankament to restauracja ala stołówka szkolna, która serwuje to samo śniadanie codziennie, a większość posiłków na lunch i kolację jest tłusta i przesolona. Wybór dość słaby, na tradycyjne dania greckie trudno liczyć. Drinki ok, ale wszystkie soki totalnie rozcieńczone, a napoje gazowane to lokalne podróby. Jedynie sera feta i oliwek pod dostatkiem :) Do plaży ok 200m. Hotel nie ma przy niej żadnego baru, więc 500m wycieczka po każdy drink. Sama plaża też nie powala. Gliniasty ubity piasek i dość brudno. W pobliżu trochę sklepów i same wypożyczalnie sprzętu i biura podróży. Na piechotę nie ma co zwiedzać. Sama wyspa bardzo ładna i jak ktoś lubi naturę to będzie zadowolony jak wypożyczy sobie łódkę czy quada. Odnośnie wycieczek to te z R ok 30% droższe niż lokalnie kupione także z polskim przewodnikiem. Ogólnie nie polecam tego hotelu bo nie ma komu. Dla rodzin lipa bo brak jakiejkolwiek animacji i atrakcji. Dla seniorów woda super zimna w basenach i brak infrastruktury plażowej. Dla singli nuda totalna. No chyba że ktoś jest mało wymagający i kupił last minute za ok 1000zł. 5/10

hotel czysty dbają o porządek w pokojach jak i w pozostałej części hotelu jedzenie smaczne obsługa przyjemna jedyne zastrzeżenie z mojej strony wyjazd w październiku nie sprzyja korzystaniu z basenu bo mimo temperatury powietrza około 30 st C woda w przepięknych basenach zimna (brak podgrzewania wody )ale można kąpać się w ciepłej wodzie morskiej było super

Janusz

• Zalety Odświeżony, po remoncie,
    • Wady kiepskie jedzenie, serwowane w barze napoje nie do konsumpcji (rozbełtana w wodzie chemia !!!), sprzątanie ogranicza się do wymiany pościeli i ręczników, o zamiataniu i wycieraniu kurzu nikt tu nie słyszał, brak jakiejkolwiek aktywności rozrywkowej.

Hotel nie wiedzieć dlaczego chwali się czterema gwiazdkami i w tytule ma jeszcze Premium. W takiej np. Austrii zasłużyłby zaledwie na dwie, w Hiszpanii może na trzy, a w Egipcie 5* + :-)))) Poza odświeżonym hotelem, nie ma nic co zasługiwałoby na docenienie (kiepskie jedzenie, napoje chemiczne w barze,leniwa i niekiedy nieprzyjazna obsługa. O jakiejkolwiek aktywności rozrywkowej w hotelu nie słyszałem (drobne koncerty, pokazy taneczne itp.). Jeśli nie nastąpią zmiany i podstawowy atut zniknie (odnowienie hotelu) to nie wróżę sukcesu na przyszłość. Obiekt jest adresowany do bardzo mało wymagającego klienta (wiem co piszę = doświadczenie) Piszę to z troską, ponieważ wiem że jest to sztandarowy hotel Rainbow Tours. Nie do końca jestem zadowolony z pobytu, to jednak dobrze życzę temu obiektowi i jego właścicielom. Myślę że przydałoby się więcej energii włożyć w jego zarządzanie. Sam najlepszy nawet marketing na długą metę nie wystarczy.

Klara

• Zalety Blisko plaża, wygodny dostęp do centrum Laganas, blisko z lotniska, ładne pokoje.
    • Wady Przeciętne jedzenie, śniadania straszne-codziennie to samo, a wybór nie zachęcał, obiady+kolacje lepiej, chociaż dla niewymagających. Tak jak cały hotel-jest okay, ale nie należy się spodziewać ani wymagać zbyt wiele.

Bardzo baaaardzo dużo Polaków, zrezzta na całym Zakhyntos 80% ludzi z zagranicy to Polacy.

Patrycja

• Zalety Piekny, nowoczesny hotel. Zdecydowanie najladniejszy ze wszystkich jakie widzialysmy na Zakynthos. Bardzo mili kelnerzy, chetni do pomocy wszyscy pracownicy hotelu. 3 duze baseny codziennie czyszczone.
    • Wady slabe oswietlenie w lazience, za tluste jedzenie

Razem z siostra bylysmy w White Olive 21-28.08.2018. Pobyt uwazamy za bardzo udany, az zal bylo nam wyjezdzac. hotel cichy, nowoczesny, czysty. Duzo Polakow, ale wszyscy zachowywali sie z kultura. Podobalo nam sie, ze piwo, soki, wina samemu sie nalewalo przy barze i nie trzeba bylo nikogo prosic o pomoc. Obsluga hotelu mila i pomocna. Do plazy 1min spacerem. Polecamy wykupic w rainbow wycieczke statkiem pirackim dookola wyspy oraz rejs lodza polpodwodna w poszukiwaniu zolwi- polski przewodnik, przyjezdzaja i odwoza pod sam hotel. Biuro rainbow stanelo na wysokosci zadania, ze o nic nie trzeba bylo sie martwic. Jedyny minus to dla nas jedzenie: monotonne i tluste.

Marta.

• Zalety Wszędzie blisko. Lokalizacja + Wygląd hotelu + Obsluga + Jedzenie +
    • Wady Słabe WiFi. Poza tym wszystko Ok.

Ładny odnowiony hotel. Blisko plaża, wypożyczalnia, sklepy, punkt medyczny. Okolica cicha i spokojna dla chcących wrażeń nieopodal główna ulica Laganas czyli Europejskie Las Vegas ?? Pokoje czyste, każdy ma swój balkon co jest na duży plus. Baseny codziennie czyszczone. Jedzenie bywało co dnia podobne ale różnorodne kazdy sobie cos znajdzie. Desery, owoce, zupy, dania - jest wszystkiego. Miła obsługa. (2.08-7.08.2018) Godny polecenia. Warto! :)