Opinie o hotelu White Olive Premium Laganas
Grecja / Zakynthos

White Olive Premium Laganas: basen

• Atrakcyjna lokalizacja: niedaleko centrum jednego z najpopularniejszych, rozrywkowych kurortów na wyspie - Laganas.
  • Tuż przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojechać można m.in. do miasta Zakynthos.
  • Tylko 300 m do szerokiej, piaszczystej plaży.
  • Zaledwie 500 m do klubów, dyskotek, barów, tawern i sklepów.

Kamil

• Zalety - obsługa - jedzenie - pokoje - odległość od plaży - blisko w różne miejsca

W hotelu przebywałem w terminie 13-20.06.2017. Wybór jest na prawdę duży, zarówno w sałatkach, ciastkach, jak i innych potrawach. Codziennie są podawane przynajmniej 2 rodzaje ciasta lub ciasteczek np szarlotka na gorąco w cieście francuskim, galaretka lub pudding, pokrojone owoce, kawałki arbuza, kosz owoców, ser, szynka, warzywa. Z innych potraw są różne rodzaje mięsa, i wcale nie codziennie takie same, raz gotowane, innym razem smażone lub pieczone, różne rodzaje ziemniaków, są także frytki, parówki, kiełbaski, boczek, jajka gotowane i sadzone. Codziennie podawana jest także pizza, makaron z różnymi sosami, prawie codziennie jakaś zupa. Jedzenie jest dokładane i ciepłe. Co do drinków i napoi są wydawane w danej chwili 2 na osobę więc jak jest 5 osób to dostanie się 10 drinków ale jak ktoś podejdzie choćby za 5 minut to dostanie kolejne i tak cały dzień. Jeśli chodzi o ich smak to kto co lubi. Przez cały dzień wydawane są także lody, napoje, wino, a między posiłkami kanapki. Kelnerzy i Pani z recepcji starają się mówić kilka słów po Polsku co jest dość miłe. Kelnerzy sprzątają po klientach. Co do pokoi, to były sprzątane regularnie, worek na śmieci codziennie, podłoga także, ręcznik co drugi dzień, ale jeśli ktoś chciał to codziennie mógł dostać nowy. Pani z recepcji spełnia prośby, ja na przykład potrzebowałem bukiet na zaręczyn i zamówiła go dla mnie bez problemu. Przy hotelu znajdują się 2 baseny i mały brodzik dla dzieci, woda od 1,2m-2,4m. Plaża na prawdę jest blisko, wystarczy przejść jedną uliczką. Z hotelu jest blisko do uliczek, w których kwitnie nocne życie jeśli ktoś lubi imprezy, to na pewno je znajdzie :) Ale są oczywiście także spokojne miejsca. Jedyny minus, który nie dotyczy konkretnie hotelu ale wyspy, to nie za często wywożone śmieci. Plaża jest zadbana, piaszczysta, dosyć płytko w morzu, można iść nawet 100m i dalej czuje się dno. Mam nadzieję, że przynajmniej część osób zasugeruje się tą opinią, a nie osób które potrafią tylko narzekać.

Jola

• Zalety Czyste pokoje
    • Wady Monotonne jedzenie, Brak jakichkolwiek atrakcji w hotelu Brak muzyki ma basenach Zakaz muzyki na basenach Brak animacji Nieuprzejmy menedżer hoteli Hotel raczej dla osób ktore chcą leżeć w ciszy i nic nie robić Nie jest to na pewno hotel na wypoczynek dla młodych ludzi

Hotel dla seniorów. Ewentualnie rodzin z dziećmi aczkolwiek brak animacji. Do plaży z 200m na której są płatne leżaki 3?na dzień .

M.I.
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety W miarę blisko promenady i wypożyczalni czy restauracji ,,blisko na plaże
    • Wady niby po remoncie ,ale chyba remontowali to na jakis rekord czasowy ,mnóstwo ubytków ,niby świeżo skonczony ,dzióry w kaflach w łazienkach ,popekane kafle ,kabina dla małych ,dzieci i smukłych kobiet,nie miła obsługa w barze ,jedzenie tragedia ,przesolone ,przypalone,na starym oleju ,a juz dla maluchów tom tylko stare frytki ,i ręce opadaja allinclusive w barze to jakas farsa i smiech na sali ,wydałem dodatkowo kupe forsy poza hotelem aby sie napic normalnie ,rezydent beszczelna ,nie bierzcie tylko wycieczek statkami z RAINBOW TOURS ,,,,w innych hotelach obok tego ,inne jedzenie ludzie zadowoloni ,

wyspa Zante super ,POLECAM ,naprawde warto ,ale Hotel White Olive Premium ,omijajcie szerokim łukiem ,jest mnóstwo hoteli w pobliżu o lepszym standardzie ,info na stronie RAINBOW TOURS jest nieprawdziwa ,hotel nie dokonczony ,małe baseny ,na zdieciach wszystko sie wieksze wydaje ,obsługa w barze do wymiany kucharz do wymiany ,alkohol jakis smiech ,no NIE POLECAM

bonia

• Zalety ładny nowoczesny hotel
    • Wady w maju zimne pokoje.

Przebywałam w maju w tym hotelu.Położenie nie najgorsze.Plaża a raczej ubity deptak spacerowy.Po plaży jeżdżą auta.Mnóstwo brudu i śmieci.W hotelu pokoje czyste nie wymieniają ręczników przez cały tydzień.Widok na morze raczej nie możliwy.Jedzenie bardzo słabe.Bar brzydki brudny i obskurny.

jolinka
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety spokojnie,
    • Wady kabiny prysznicowe dla cieniasów, obsługa jadalni po pierwszym posiłku zwróciła uwagę, że odnosi się naczynia na wózek. żenada. i tak mało kto to robił. na powierzchni tarasu ok 30-40 m2 niesmaczne było zachowanie obsługi. w 4*hotelu chcieli wysługiwać się gośćmi.

Pokoje ładne, łazienki mniej. Do plaży mała odległość. W okolicy spokój, bo dalej od głównej ulicy. Atrakcji na miejscu brak. W hotelu nic się nie dzieje oprócz mozolnego remontu. Można zwiedzić okolice miedzy posiłkami. Ale ogólnie spoko. Tylko nie widać tych gwiazdek. rozczarowanie.

Maciej
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety - położenie - ładne pokoje - obsługa - brak jakiejkolwiek rozrywki (boiska, opisana siłownia nie istnieje)
    • Wady - architektura ( zawiłe korytarze, zero jakiegokolwiek oznakowania) - jakość posiłków - mała restauracja (przypomina bardziej jadłodajnię pracowniczą)

Więc tak, byłem poza sezonem (początek października) więc nie spodziewałem się rewelacji. Hotel jeszcze niedokończony (np. brak barierek na górnym tarasie, na najniższym piętrze gołe ściany). Restauracja mała, prosta, zdarzało się że brakowało miejsca. Posiłki ogólnie 6/10 punktów. Położenie hotelu blisko plaży. Osobiście w Grecji byłem już kilka razy w różnych hotelach, hotel zasługuje na mocne 3 gwiazdki, 4 - niestety nie !. Miejscowość Laganas - mega imprezownia największa na wyspie. Ogólnie wrażenie dobre.

Łukasz

• Zalety Bar Porządek 2 baseny
    • Wady Jakość jedzenia

Pobyt przyjemny. Barmani serwowali dowolną ilość alkoholu ( drink pół na pół ? No problem ). Jedzenie bardzo słabe. Niewielka zmienność, brak jedzenia pomiędzy głównymi posiłkami.

Paula

• Zalety położenie czystość obsługa świeże jedzenie, jadnak mały wybór
    • Wady brak przekąsek między posiłkami- 5 cio godzinne przerwy między lunchem a kolacją

Hotel spełnia oczekiwania "normalnych ludzi", mogliby popracować nad menu, urozmaicić je i dopracować, poza tym nie mam zastrzeżeń.

Oskar
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Kameralne położenie a zarazem blisko centrum, ładne i czyste pokoje, dwa baseny.
    • Wady Nie dobre jedzenie, monotonne.

Hotel widać że jest nowo wybudowany. Bardzo ładne pokoje, świeże, codziennie sprzątane, położenie bardzo blisko piaszczystej plaży. Do centrum spacerkiem jakieś 10 minut. Jeśli chodzi o posiłki to niestety się zawiedliśmy, codziennie spaghetti z sosem pomidorowym który nawet nie miał mięsa. Pizza, bardzo słona ...mały wybór mięs, jak jakieś były to i tak niezbyt smaczne, czasem idąc na kolacje nie było co na talerz nałożyć, mały wybór sałatek i deserów. Jedzenie to bardzo duża WADA tego hotelu, tak to ocena była by znacznie wyższa. Obsługa miła i pomocna, jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to polecam biuro mytour, który znajduje się na lewo 100 metrów od wyjścia z hotelu. Pracuje tam Polka, wycieczki również z polskim przewodnikiem.

Kamil
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety dobre jedzenie, wszystko w cenie. dwa baseny
    • Wady niedokończona budowa nowego skrzydła niedziałające jacuzzi

rozbudowa hotelu nie została ukończona. Do dyspozycji gości była tylko stara część hotelu + nowy basen. plusem jest to, że jedzenie było bardzo dobre, nielimitowane piwo i inne trunki :) Co do wycieczek fakultatywnych to organizowane przez Rainbow Tours byłem tylko na jednym, gdyż zdecydowanie wolałem i polecam polskie biuro na Zakinthos - Zante Magic Tours. Wycieczki z nimi to poezja :)