Opinie o hotelu White Olive Premium Laganas
Grecja / Zakynthos

White Olive Premium Laganas: basen

• Atrakcyjna lokalizacja: niedaleko centrum jednego z najpopularniejszych, rozrywkowych kurortów na wyspie - Laganas.
  • Tuż przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojechać można m.in. do miasta Zakynthos.
  • Tylko 300 m do szerokiej, piaszczystej plaży.
  • Zaledwie 500 m do klubów, dyskotek, barów, tawern i sklepów.

ania
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety kameralność hotelu oraz jego standard
    • Wady kiepski bar

szczerze polecam - standard hotelu mile mnie zaskoczył

henryk
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Zaletą hotelu było jego położenie,blisko morza i zdala od hałaśliwego centrum.
    • Wady Wad ponad miarę.Byłem jednym z pierwszych gości po uruchomieniu hotelu.To co zastaliśmy w pierwszym dniu,to kabaret. Hotel był w ogóle nie przygotowany na przyjazd gości. Posiłki w pierwszych 2 dniach to koszmar. Na pytanie do szefa kuchni ,który mówił po polsku jest czemu jest tylko makaron i ten sam sos-rozkładał ręcę. Okazało się , że dopiero montowano w kuchni niezbędne maszyny i wyposażenie do przygotowywania posiłków. Dopiero po 2 dniach na stołówce zaczęło się pojawiać więcej potraw. Pokoje odnowione, ale po co komu szafa bez wieszaków? Wieszaki dostaliśmy dopiero po kilku dniach. Basen koło nieskończonej części hotelu był w pierwszych dniach niebezpieczny do kąpieli, ponieważ dopiero wtedy przy gościach w basenie maskowano surowe balkony widoczkami. Wiszące drabiny i praca wiertarek oraz wiszący robotnicy na drabinach nad głowami kąpiących się dzieci. A mniej więcej po pary dniach 3/4 gości zatruło się w całym hotelu. Wizyty pogotowia i wyjazdy na kroplówkę nie należały do rzadkich. Nie za taki wypoczynek zapłaciłem w listopadzie 2014 r. Z Grecji zostałem skutecznie wyleczony na lata. Jak kierownictwo Raibowa mogło wpuścić gości do nieskończonego hotelu?

Być może po całkowitym remoncie ten hotel będzie odpowiadał 4 gwiazdkom. 07.08.2015 w chwili uruchomienia nie odpowiadał nawet 2 gwiazdkom. Życzę gościom tego hotelu w przyszłości,aby ominęły ich takie ,,atrakcje" jakie firma Raibown zafundowała nam na początku uruchomienia tego hotelu od 07.08.2015 r.

Sylwia i Ryszard
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Hotel po remoncie. W pokojach nowe wyposażenie , pachnące świeżością. Położenie dogodne, 300 metrów od głośnej głównej ulicy Laganas, pełnej klubów i dyskotek funkcjonujących do białego świtu. Można się wyspać i wypocząć, a jeśli ktoś jest spragniony zabawy, to ma blisko do centrum. Do plaży około 100 m. Plaża piaszczysta, łagodne zejście do morza. Wokół hotelu dużo sklepików , restauracji i wypożyczalni samochodów. Obsługa miła i uczynna. Pokoje sprzątane codziennie. W pokoju bezpłatny sejf oraz lodówka, a także telewizor 32 cale. Na terenie hotelu 2 baseny, bardzo czyste.
    • Wady Brak parasoli przy basenach i suszarek w łazience, ale pewnie zostanie to uzupełnione z biegiem czasu .

Byliśmy pierwszymi gośćmi w hotelu . Na powitanie czekała na nas butelka wina w pokoju. Na dzień dzisiejszy funkcjonuje stara część hotelu, ale jest po generalnym remoncie. Z dnia na dzień przybywało nowego wyposażenia . Jedzenie smaczne, nie ma wielkiego wyboru, ale nikt nie chodził głodny. Alkohole słabe ( mocno rozcieńczone). Hotel ładnie usytuowany, blisko miasta i plaży. Pokoje przestronne, z balkonami. Na balkonach nowe meble. W każdym pokoju klimatyzacja ( nowa), sterowana indywidulanie. W przyszłym roku, gdy wszystkie prace budowlane zostaną zakończone, będzie to jeden z ładniejszych hoteli w Laganas. Obecne szefem kuchni jest Grek, mający polskie korzenie, świetnie mówiący po polsku. Był bardzo pomocny , dostosowywał się do próśb gości . Przy wyjazdach na całodniowe wycieczki, hotel przygotowuje prowiant( kanapki, owoce i woda). Transfer z lotniska trwa około 15-20 minut.