MAJÓWKA 2023

ZASMAKUJ LATA WCZEŚNIEJ

  • 3 dni urlopu = 9 dni relaksu
  • bliskie kierunki z gwarancją słońca
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

DŁUGI URLOP PRZED SEZONEM

Majówka 2023

W tym roku wystarczy wziąć 1 dzień urlopu, aby wyjechać na 5 dni. Za krótko? Weź 3 dni wolnego od pracy i ciesz się aż 9 dniami odpoczynku. Bez względu na to, czy szukasz typowych wakacji w all inclusive, chcesz spędzać całe dnie, opalając się na hotelowej plaży, poznając kulturę i zabytki, zwiedzać atrakcje w okolicy hotelu, a może zrobić sobie selfie na tle słynnej Zatoki Wraku na Zakynthos – mamy to! Z Wakacje.pl zrealizujesz wszystkie pomysły na majówkę. Musisz tylko zdecydować, jak chcesz ją spędzić.

Wybierz cel wyjazdu na majówkę

TO SIĘ OPŁACA!

Urlop przed sezonem to okazja na niższe ceny

Wyjazd przed szczytem sezonu letniego to jeden ze sposobów, aby za wakacje zapłacić mniej. W dniu 5.02.2023 r. porównaliśmy średnią cenę wszystkich ofert w naszym serwisie dla majówki (tj. 17.04–15.05.2023 r.) ze średnią ceną wszystkich ofert dla sierpnia (tj. 1–31.08.2023 r.). Różnice w cenach w zależności od kraju docelowego to nawet 40%.

Sprawdź, gdzie i ile możesz zaoszczędzić
Porównanie cen maj vs sierpień 2023
Podane kwoty są średnią arytmetyczną cen oferowanych w Wakacje.pl w dniu 5.02.2023 dla ofert 2 os., w przeliczeniu na 1 os.

POSTAW NA MAJÓWKOWE PEWNIAKI

Blisko i ciepło

Chcesz wyjechać na długi weekend majowy, ale nie wiesz dokąd i potrzebujesz inspiracji, mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Spośród majówkowych bestsellerów wybraliśmy kierunki, gdzie temperatura jest w maju najwyższa, a czas przelotu najkrótszy. Od letniej aury dzieli Cię zaledwie krótki lot.

Sprawdź kierunki z najlepszą pogodą i najkrótszym przelotem

ZAPLANUJ NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA

Atrakcje i wycieczki fakultatywne

Nawet największym amatorom plażingu w końcu znudzi się leżenie w słońcu. W Wakacje.pl mamy na to rozwiązanie! Wybieraj spośród ponad 1000 propozycji wycieczek i atrakcji na miejscu, takich jak lot balonem nad bajkową Kapadocją, trekking na wulkanie czy rejs statkiem. Dzięki nim te wakacje będą niezapomnianą przygodą – dzieli Cię od niej zaledwie kilka kliknięć.

Wybierz wycieczki dla siebie
wycieczki fakultatywne

MORZE, GÓRY I MAZURY

Majówka w Polsce

Czas ze znajomymi przy ognisku na Kaszubach, rejs po mazurskich jeziorach czy trekking Doliną Kościeliską – to tylko kilka przykładów, jak spędzić majówkę w Polsce. W Wakacje.pl mamy dla Ciebie ponad 700 ofert na długi weekend w kraju!

Sprawdź wszystkie oferty na weekend majowy w Polsce