LATO 2024

REZERWUJ W PRZEDSPRZEDAŻY

  • Gwarancja Niezmiennej Ceny
  • Niskie zaliczki
  • Najszybciej sprzedające się hotele

NAJLEPSZE BONUSY NA LATO 2024

Pierwsi zyskują najwięcej

Wcześniej rezerwujesz i zyskujesz! Tylko do końca stycznia w ramach przedsprzedaży:

  • niska zaliczka – już od 10% (resztę płacisz dopiero na krótko przed wyjazdem)
  • Gwarancja Niezmiennej Ceny (wzrost inflacji nie zmieni ceny Twojej wycieczki)
  • możliwość zmiany rezerwacji oraz promocyjne warunki odwołania wycieczki


Im później rezerwujesz, tym mniej ofert masz do wyboru, a benefity stają się dodatkowo płatne. Zarezerwuj teraz i skorzystaj z promocji.

WYBIERZ SPRAWDZONE HOTELE

Postaw na pewniaka

Każdy z nas chce wybrać doskonały hotel na swoje wakacje. Aby zaoszczędzić Twój czas, wyselekcjonowaliśmy listę topowych obiektów, które podbiły serca innych turystów. Teraz zarezerwujesz online ofertę, która jest najlepsza w swojej kategorii. Nie musisz już tracisz czasu – wystarczy, że postawisz na pewniaka!

DOPASUJ CEL DO PREFERENCJI

Nieważne gdzie ważne jak

Luksusowy, 5-gwiazdkowy resort z All Inclusive, słodkie lenistwo na plaży, a może wodne szaleństwa z rodziną w wypasionym aquaparku? Mamy je wszystkie i jeszcze więcej! Z Wakacje.pl zrealizujesz wszystkie pomysły na lato 2024. Jeśli wybierając najlepsze wakcje będziesz kierować się sercem, marzeniami i tym jak, a nie gdzie lubisz wypoczywać – wybór zawsze będzie prosty!

Hotel z aquaparkiem
 Hotele 5 gwiazdkowe
hotele z najlepszymi opiniami
hotele z all inclusive
Hotele blisko plaży
Hotel z aquaparkiem
 Hotele 5 gwiazdkowe
hotele z najlepszymi opiniami
hotele z all inclusive
Hotele blisko plaży

LATO 2024 – BĄDŹ NA BIEŻĄCO 

Nie przegap promocji 

Polujesz na najlepsze okazje? Zostaw kontakt do siebie!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER 

Dlaczego warto? 

  1. Mamy najlepszą porównywarkę ofert na rynku.
  2. Poinformujemy Cię o nowych ofertach i benefitach na lato 2024.  
  3. Dostaniesz od nas dodatkowy bonus: 15% rabatu na walizki podróżne i e-book z poradami, jak spakować się na wakacje.

PRZEDSPRZEDAŻ LATA 2024 

Rezerwuj teraz bo się opłaca

Przedsprzedaż to najlepszy moment w roku aby zarezerwować ofertę z bardzo niską zaliczką i maksymalnie największym pakietem korzyści i benefitów. Zobacz, jakie benefity obowiązują w promocji na Lato 2024.

benefity promocyjne na lato 2024

Słownik benefitów

ZALICZKA

Rezerwując wyjazd w regularnej sprzedaży (np. w maju na sierpień), na starcie płacisz 25-30% ceny wycieczki. W ramach przedsprzedaży wkład początkowy możesz mieć o wiele niższy. W pierwszym etapie promocji zaliczka wynosi od 5% kwoty wyjazdu (w zależności od promocji organizatora). Resztę dopłacasz dopiero na około miesiąc przed podróżą. 

RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Część organizatorów proponuje klientom, którzy wcześniej wybierali się z nimi na urlop, specjalne rabaty. To dodatkowe 2-4% zniżki na Twoje wakacje. Masz kartę stałego klienta biura podróży? Powiedz nam o tym – sprawdzimy, czy przysługują Ci dodatkowe rabaty i uwzględnimy je przy wyborze oferty dla Ciebie. 

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY

To zapewnienie, że kwota wycieczki z dnia rezerwacji nie wzrośnie do dnia wyjazdu – nawet w przypadku wzrostu kursu walut, kosztów transportu czy opłat lotniskowych. 

ZMIANA REZERWACJI (GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY)

Zwlekasz z zakupem wakacji, bo nie wiesz, czy dostaniesz urlop w wybranym terminie? Niepotrzebnie! Dzięki tej gwarancji możesz zmienić termin, hotel czy kierunek wyjazdu. I to nawet na 3-4 tygodnie przed podróżą! 

ODWOŁANIE REZERWACJI

Twoje wakacyjne plany uległy zmianie? W ramach tej gwarancji możesz anulować rezerwację bez podania przyczyny. Zwrot środków otrzymasz w całości lub w postaci vouchera do wykorzystania na rezerwację innej wycieczki z oferty organizatora.

DODATKOWE BONUSY

Rabat na wycieczki fakultatywne, Gwarancja Najniższej Ceny czy parking przy lotnisku gratis? To tylko część dodatkowych bonusów, które biura podróży oferują w ramach przedsprzedaży lata 2024. Sprawdź aktualne promocje lub zapytaj naszych doradców – wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą opcję! 

Sprawdź wszystkie oferty na Lato 2024