Best Reisen - LATO 2019 Do 40% zniżki, bezpłatna zmiana w rezerwacji

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Do 40% zniżki (wliczona w cenę)
  • Niską zaliczkę - tylko 10%dopłata do 30% wartości rezerwacji do 31 stycznia 2019 r., dopłata do całości nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej
  • Gwarancję Niezmienności Ceny GRATISNa oferty zakupione podczas trwania promocji obowiązuje bezpłatna Gwarancja Niezmienności Ceny. Oznacza to, że cena z dnia dokonania zakupu oferty, zostanie utrzymana i nie zmieni się, aż do dnia wyjazdu, bez względu na ewentualny wzrost kursów walut, ceny transportu lub opłat lotniskowych.
  • Gwarancję Najniższej Ceny GRATISNa oferty objęte promocją obowiązuje bezpłatna Gwarancja Najniższej Ceny do końca trwania promocji. Oznacza to, że jeśli do tego czasu pojawiłaby się identyczna oferta Organizatora, tańsza niż zakupiona podczas trwania promocji, Organizator zobowiązuje się do obniżenia wartości imprezy do najtańszej ceny. Dotyczy to wyłącznie całkowitej kwoty za imprezę, tych samych świadczeń (hotel, typ pokoju, wyżywienie, termin, długość pobytu) oraz tej samej liczby osób na zakupionej i potwierdzonej rezerwacji.
  • Bezpłatną zmianę rezerwacji w czasie trwania promocjiW czasie trwania niniejszej promocji, w miarę możliwości, w tym w miarę dostępności miejsc, istnieje możliwość jednej bezpłatnej zmiany w rezerwacji na inną ofertę pakietową z sezonu Lato 2019 Organizatora w tym: lotniska i terminu wylotu, kraju, hotelu, długości pobytu, nazwisk i ilości uczestników. W przypadku zmiany umowy na droższą należy dopłacić różnicę w cenie powstałą na dzień dokonania zmiany. W przypadku zmiany umowy na tańszą, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 10% ceny pierwotnej (z pierwszej umowy). Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji dla min. 1 osoby pełnopłatnej na min. 3 nocy z oferty Organizatora na sezon Lato 2019 od 26.04.2019 do 31.10.2019 opartej wyłącznie na przelotach czarterowych. Zmiana rezerwacji musi zostać zgłoszona w trakcie trwania niniejszej promocji. W przypadku rezygnacji jednego z kilku uczestników lub zmiany wieku uczestnika organizator ma prawo do ponownej kalkulacji ceny za udział pozostałych uczestników w tej imprezie turystycznej. Bezpłatna zmiana na rezerwacji nie dotyczy imprez turystycznych realizowanych w oparciu o loty rejsowe i tanie linie lotnicze.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ze 100% zwrotem w promocyjnej cenie:
    • 20 zł/os. w przypadku wczasów w BułgariiBez względu na długość wykupionej imprezy turystycznej oraz cenę imprezy określoną w umowie, lecz nie wyższą niż 4.000 EUR na osobę.
    • 40 zł/os. w przypadku wczasów w EgipcieBez względu na długość wykupionej imprezy turystycznej oraz cenę imprezy określoną w umowi , lecz nie wyższą niż 4.000 EUR na osobę.
Promocja trwa do 31.01.2019r.