Best Reisen - LATO 2020 100% zniżki na pobyt w hotelu dla dzieci

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • 100% zniżki (wliczona w cenę) na pobyt w hotelu dla dzieci (w wybranych hotelach i typach pokojów)Rabat w wysokości 100% ceny noclegu i wyżywienia w hotelu przyznawany jest wyłącznie w wybranych hotelach i typach pokojów oraz jedynie do wyczerpania liczby miejsc objętych rabatem, a granica wieku dziecka może być odmienna w zależności od hotelu, pokoju lub terminu wyjazdu. Rabat w wysokości 100% ceny noclegu i wyżywienia w hotelu przyznawany jest dziecku, które będzie zakwaterowane w pokoju hotelowym z 2 innymi pełnopłatnymi uczestnikami.
  • Niską zaliczkę - tylko 10% (dopłata do całości nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej)Koszty anulacji rezerwacji mogą przekroczyć wartość zaliczki; koszty anulacji dla kierunków opartych na lotach rejsowych i tanich liniach lotniczych (tzw. low cost) wyliczane są indywidualnie w oparciu o Ogólne Warunki Uczestnictwa oraz warunki linii lotniczych.
  • Gwarancję Niezmienności Ceny GRATIS (dotyczy ofert realizowanych wyłącznie w oparciu o loty czarterowe)Cena z dnia dokonania zakupu oferty, zostanie utrzymana i nie zmieni się, aż do dnia wyjazdu, bez względu na ewentualny wzrost kursów walut, ceny transportu lub opłat lotniskowych. Gwarancja dotyczy tylko ofert na lato 2020 od 25.04.2020 do 31.10.2020 Organizatora.
  • Gwarancję Najniższej Ceny GRATIS (dotyczy ofert realizowanych wyłącznie w oparciu o loty czarterowe)Na oferty objęte niniejszą promocją obowiązuje bezpłatna Gwarancja Najniższej Ceny do końca trwania promocji. Oznacza to, że jeśli do tego czasu pojawiłaby się identyczna oferta Organizatora, tańsza niż zakupiona podczas trwania promocji, Organizator zobowiązuje się do obniżenia wartości imprezy do najtańszej ceny. Dotyczy to wyłącznie całkowitej kwoty za imprezę, tych samych świadczeń (hotel, typ pokoju, wyżywienie, termin, długość pobytu) oraz tej samej liczby osób na zakupionej i potwierdzonej rezerwacji. Gwarancja dotyczy tylko ofert na lato 2020 od 25.04.2020 do 31.10.2020 Organizatora.
  • Bezkosztową zmianę rezerwacji (nie dotyczy imprez turystycznych realizowanych w oparciu o loty rejsowe i tanie linie lotnicze)W czasie trwania promocji niniejszej promocji, w miarę możliwości, w tym w miarę dostępności miejsc, istnieje możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na inną ofertę pakietową z sezonu Lato 2020 Organizatora w tym: lotniska i terminu wylotu, kraju, hotelu, długości pobytu, nazwisk i liczby uczestników. W przypadku zmiany umowy na droższą należy dopłacić różnicę w cenie powstałą na dzień dokonania zmiany. W przypadku zmiany umowy na tańszą, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 10% ceny pierwotnej (z pierwszej umowy). Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji dla min. 1 osoby pełnopłatnej na min. 3 nocy z oferty Organizatora na sezon Lato 2020 (od 25.04.2020 do 31.10.2020) opartej wyłącznie na przelotach czarterowych. Zmiana rezerwacji musi zostać zgłoszona najpóźniej do 31.10.2019. W przypadku rezygnacji jednego z kilku uczestników lub zmiany wieku uczestnika organizator ma prawo do ponownej kalkulacji ceny za udział pozostałych uczestników w tej imprezie turystycznej.
Promocja trwa do 31.10.2019r.