Itaka - LATO 2019

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Promocyjną cenę za pobyt pierwszego dziecka w hotelu - tylko 30 zł (plus obowiązkowe opłaty) - w wybranych terminachBonus dotyczy pierwszego dziecka przy dwóch pełnopłatnych osobach, nie zawiera obowiązkowych opłat i TFG
  • Promocyjną cenę za udział pierwszego dziecka w wycieczce objazdowej - tylko 30 zł (plus obowiązkowe opłaty) - w wybranych terminachBonus dotyczy pierwszego dziecka przy 2 pełnopłatnych osobach, nie zawiera obowiązkowych opłat i TFG
  • 30% zniżki na dopłaty do pokoi 1-os. - dotyczy hoteli we wszystkich terminach
  • Pakiet gwarancji:
    • Gwarancję Najniższej Ceny GRATISOrganizator gwarantuje prawo do najniższej ceny w ramach niniejszej promocji. Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach niniejszej promocji, Organizator z przyjemnością oddam różnicę. Gwarancja nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp. Gwarancja obowiązuje wyłącznie do pierwotnie zarezerwowanych świadczeń. Jeżeli Klient dokonuje zmiany na inną ofertę lub termin, traci możliwość skorzystania z Gwarancji Najniższej Ceny.
    • Gwarancję Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji GRATISOrganizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 31.03.2019, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę LATO 2019 Organizatora w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym), gdy zmiana jest na imprezę tańszą lub gdy Klient chce zachować Gwarancję na później - wówczas mają zastosowanie Warunki Uczestnictwa. Po wykorzystaniu Gwarancji Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji nie obowiązuje już Gwarancja Najniższej Ceny.
    • Gwarancję Niezmienności Ceny w promocyjnych cenach: 69 zł/os./tydzień, 99 zł/os./powyżej tygodniaOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
Promocja trwa do 31.03.2019r.