Itaka - LATO 2021 Do 50% zniżki dla dzieci i tylko 15% zaliczki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Niską zaliczkę - tylko 15%
  • Do 50% zniżki (wliczona w cenę) dla dzieci w wybranych hotelachZniżka dotyczy hoteli ze stałą ceną dla dziecka. Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel, zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe (lotniskową, transportową, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, dopłatę za wylot z portu lokalnego). Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu.
  • Parking za 1 zł - oferta ważna do wyczerpania miejsc, dotyczy parkingów w: Warszawie (50 miejsc), Katowicach (50 miejsc), Wrocławiu (50 miejsc), Poznaniu (50 miejsc), Gdańsku (50 miejsc) i Rzeszowie (50 miejsc).
  • Pakiet gwarancji GRATIS:
    • Gwarancję Najniższej CenyJeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach niniejszej promocji Organizator z przyjemnością obniży cenę imprezy. Decyzja o wyborze warunków promocji należy do Państwa. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji, jak: wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny, gwarancje najniższej ceny, gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji. Przy wyborze innego etapu promocji należy upewnić się, że usługi otrzymane wcześniej gratis lub zaliczka nie wymagają dopłaty. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Gwarancja Najniższej Ceny obowiązuje wyłącznie do pierwotnie zarezerwowanych świadczeń. Jeżeli Klient dokonuje zmiany na inną ofertę lub termin, traci możliwość skorzystania z Gwarancji Najniższej Ceny.
    • Gwarancję Niezmienności CenyOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
    • Gwarancję Bezkosztowej Zmiany RezerwacjiOrganizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 31.03.2021, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę LATO 2021 objętą niniejszą promocją w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym), gdy zmiana jest na imprezę tańszą lub gdy Klient chce zachować Gwarancję na później - wówczas mają zastosowanie Warunki Uczestnictwa. Po wykorzystaniu Gwarancji Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji nie obowiązuje już Gwarancja Najniższej Ceny
Promocja trwa do 31.08.2020r.