Itaka - LATO 2021

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Niską zaliczkę - tylko 15% (dopłata dopiero 21 dni przed wyjazdem)
  • Zniżki dla dzieci:
    • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelachDotyczy hoteli ze stałą ceną dla dziecka. Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel, zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe (lotniskową, transportową, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy, dopłatę za wylot z portu lokalnego). Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu.
    • dziecko za 299 zł i 499 zł na wybranych wycieczkach
  • Gwarancję Multi Zmiana GRATIS - do 21 dni przed wyjazdem masz prawo do nielimitowanych zmian w rezerwacji w zakresie: terminu, długości (za wyjątkiem skrócenia pobytu), kierunku, hotelu, typu pokoju, a także lotniska wylotowego na dowolną, inną ofertę Organizatora w ramach sezonu LATO 2021Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy z zachowaniem tej samej ilości uczestników. W przypadku zmiany na ofertę tańszą o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy, różnica w cenie zostanie wyrównana tak, aby nie przekraczała 10% ceny pierwotnej rezerwacji. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania zmiany. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym) i low costem oraz pakietów dynamicznych.
  • Możliwość rezygnacji aż do 21 dni przed wyjazdem z obciążeniem tylko 10% wartości rezerwacjiNie dotyczy imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym) i low costem oraz pakietów dynamicznych.
  • Ubezpieczenie Simple z opcją COVID-19Za koszty leczenia i transportu powstałe na skutek pandemii Ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność maksymalnie do sumy ubezpieczenia kosztów leczenia
Promocja trwa do 31.03.2021r.