Itaka - REJSY 2019/2020 Tylko 30% zaliczki i pakiet gwarancji GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

 • Do 40% zniżki (wliczona w cenę)
 • Niską zaliczkę - tylko 30%
 • Pakiet gwarancji GRATIS:
  • Gwarancję Najniższej CenyJeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach niniejszej promocji - Organizator odda różnicę. Gwarancja nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp. Gwarancja obowiązuje wyłącznie do pierwotnie zarezerwowanych świadczeń. Jeżeli Klient dokonuje zmiany na inną ofertę lub termin, traci możliwość skorzystania z Gwarancji Najniższej Ceny.
  • Gwarancję Niezmienności CenyOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
  • Gwarancję Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji do 30.09.2019Organizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 30.09.2019, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę ZIMA 19/20 Organizatora w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym), gdy zmiana jest na imprezę tańszą lub gdy Klient chce zachować Gwarancję na później - wówczas mają zastosowanie Warunki Uczestnictwa. Po wykorzystaniu Gwarancji Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji nie obowiązuje już Gwarancja Najniższej Ceny.
 • Standardowy pakiet świadczeń, który obejmuje:
  • przelot Polska - Teneryfa - Polska oraz transfery lotnisko - statek - lotnisko i 7 noclegów na statku
  • przewóz bagażu, w tym duży bagaż rejestrowany (wymiary: 80 cm x 58 cm x 34 cm) i bagaż podręczny (na statku i w samolocie)
  • wyżywienie na statku (Soft All Inclusive)Zakres pakietu: poranna filtrowana kawa; śniadanie (7.30-9.30), obiad (14.00-16.30),kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu lub serwowane w restauracji głównej na pokładzie 3 lub w Lido Garden z werandą na pokładzie 7; do śniadania: woda, soki, kawa filtrowana i herbata z bemarów, do obiadu i kolacji nielimitowane piwo, czerwone oraz białe wino, soki, wybrane napoje gazowane i woda; popołudniowa herbata z bemarów/filtrowana kawa i przekąski w wyznaczonym miejscu; nielimitowane piwo, czerwone oraz białe wino, soki, wybrane napoje gazowane, woda, filtrowana kawa i herbata z bemarów w wyznaczonym barze (12.00-24.00), po kolacji przekąski w wyznaczonym miejscu
  • opiekę polskiego rezydenta
  • animacje na pokładzie
Promocja trwa do 22.08.2019r.