Itaka - ZIMA 2019/2020 Tylko 30% zaliczki i pakiet gwarancji GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

 • Do 40% zniżki (wliczona w cenę)
 • Do 50% zniżki dla dzieci - w wybranych hotelachPromocja dzieci 50% zniżki dotyczy hoteli ze stałą ceną dla dziecka. Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe (lotniskową, transportową, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, dopłatę za wylot z portu lokalnego, itd.). Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu.
 • Niską zaliczkę - tylko 30%
 • Pakiet gwarancji GRATIS:
  • Gwarancję Najniższej Ceny aż do dnia wyjazdu - dotyczy wybranych ofertJeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach dowolnej promocji lub oferty Last Minute - Organizator odda różnicę.
  • Gwarancję Najniższej CenyJeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach niniejszej promocji - Organizator odda różnicę. Gwarancja nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp. Gwarancja obowiązuje wyłącznie do pierwotnie zarezerwowanych świadczeń. Jeżeli Klient dokonuje zmiany na inną ofertę lub termin, traci możliwość skorzystania z Gwarancji Najniższej Ceny.
  • Gwarancję Niezmienności CenyOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
  • Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji do 30.09.2019Organizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 30.09.2019, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę ZIMA 2019/20 Organizatora w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym), gdy zmiana jest na imprezę tańszą lub gdy Klient chce zachować Gwarancję na później - wówczas mają zastosowanie Warunki Uczestnictwa. Po wykorzystaniu Gwarancji Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji nie obowiązuje już Gwarancja Najniższej Ceny.
Promocja trwa do 22.08.2019r.