Itaka - ZIMA 2020/2021 50% zniżki dla dzieci, tylko 15% zaliczki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • 50% zniżki dla dzieci (dotyczy wybranych hoteli ze stałą ceną dla dziecka)Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe (lotniskową, transportową, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, dopłatę za wylot z portu lokalnego). Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu.
  • Tylko 15% zaliczki
  • Parking za 1 zł - dotyczy parkingów w: Warszawie (50 miejsc), Katowicach (60 miejsc), Wrocławiu (60 miejsc), Poznaniu (60 miejsc), Gdańsku (60 miejsc) i Rzeszowie (60 miejsc)Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc
  • Gwarancję bezkosztowej zmiany rezerwacji GRATISOrganizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 30.09.2020, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę ZIMA 20/21 Organizatora objętą niniejszą promocją w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym), gdy zmiana jest na imprezę tańszą lub gdy Klient chce zachować Gwarancję na później - wówczas mają zastosowanie Warunki Uczestnictwa. Po wykorzystaniu Gwarancji bezkosztowej zmiany rezerwacji nie obowiązuje już Gwarancja najniższej ceny.
  • Gwarancję najniższej ceny aż do dnia wyjazdu GRATIS (dotyczy wybranych ofert)Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach dowolnej promocji lub oferty Last Minute Organizatora Organizator obniży cenę imprezy.
  • Gwarancję najniższej ceny GRATISJeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach niniejszej promocji Organizator obniży cenę imprezy. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji. Przy wyborze innego etapu promocji należy upewnić się, że usługi otrzymane wcześniej gratis lub zaliczka nie wymagają dopłaty. Gwarancja nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute Organizatora lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Gwarancja obowiązuje wyłącznie do pierwotnie zarezerwowanych świadczeń. Jeżeli Klient dokonuje zmiany na inną ofertę lub termin, traci możliwość skorzystania z Gwarancji.
  • Gwarancję niezmienności ceny GRATISOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu. Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
Promocja trwa do 09.04.2020r.