Itaka - ZIMA 2020/2021 Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • 50% zniżki (wliczona w cenę) dla dzieci - dotyczy wybranych hoteli ze stałą ceną dla dziecka)Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe (lotniskową, transportową, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, dopłatę za wylot z portu lokalnego). Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu.
  • Niską zaliczkę - tylko 30%
  • Parking za 1 zł - dotyczy parkingów w: Warszawie (50 miejsc), Katowicach (60 miejsc), Wrocławiu (60 miejsc), Poznaniu (60 miejsc), Gdańsku (60 miejsc) i Rzeszowie (60 miejsc) - oferta ważna do wyczerpania miejsc!
  • Gwarancję bezkosztowej zmiany rezerwacji do 30.09.2020 GRATISOrganizator gwarantuje prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 30.09.2020, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę ZIMA 20/21 Organizatora objętą niniejszą promocją w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym), gdy zmiana jest na imprezę tańszą lub gdy Klient chce zachować Gwarancję na później - wówczas mają zastosowanie Warunki Uczestnictwa. Po wykorzystaniu Gwarancji bezkosztowej zmiany rezerwacji nie obowiązuje już Gwarancja najniższej ceny.
  • Gwarancję niezmienności ceny GRATISOrganizator gwarantuje, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu. Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
Promocja trwa do 30.07.2020r.