Mouzenidis Travel - LATO 2020 Rabat do 30% i Gwarancja Niezmienności Ceny

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Rabat do 30% (wliczony w cenę)
  • Niską zaliczkę - tylko 28%
  • Możliwość rezerwacji miejsc premium w samolocie za 30 zł/os. z portów wylotowych: Warszawa i KatowiceKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania niniejszej promocji otrzymują możliwość rezerwacji miejsc w samolotach Ellinair za 30 złotych od miejsca, zgodnie z tabelą rejsów tego przewoźnika, z polskich portów wylotowych Warszawa i Katowice. Kwota 30 złotych obejmuje przeloty w dwie strony. Rezerwacja miejsc w samolotach Ellinair jest potwierdzana przez Organizatora. Organizator będzie w miarę możliwości starał się spełniać prośby dotyczące rezerwacji konkretnych miejsc w samolotach, z zastrzeżeniem, że w pierwszej kolejności przydzielane są miejsca w rzędach 1-3. W przypadku osób poniżej 18 roku życia nie jest możliwa rezerwacja rzędu 1 oraz miejsc przy wyjściach awaryjnych. Zgłoszenie dotyczące miejsc premium może być przesłane mailowo jedynie w terminie obowiązywania promocji. Liczba rezerwacji miejsc na dany rejs jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli miejsc nie przysługuje świadczenie zastępcze, ani inna rekompensata.
  • Gwarancję Niezmienności Ceny GRATISKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji otrzymają Gwarancję Niezmienności Ceny imprezy. Oznacza to, że nie będą pobierane ewentualne dopłaty do zarezerwowanej wycieczki, w przypadku ewentualnej zmiany jej ceny z powodu: wzrostu opłat urzędowych, opłat lotniskowych, wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu, wzrostu podatków lub opłat należnych za takie usługi.
  • Gwarancję Jednej Bezkosztowej Zmiany RezerwacjiKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji mają możliwość jednej bezkosztowej zmiany rezerwacji. Zmiana ta musi być dokonana najpóźniej na 30 dni przed datą planowanego wyjazdu. Bezkosztowa zmiana obejmuje zmianę jednego z: lotniska wylotowego, destynacji, hotelu, rodzaju pokoju, rodzaju wyżywienia, terminu wyjazdu, uczestników. Gwarancja nie obejmuje hoteli nie wyrażających zgody na bezkosztowe zmiany. Wszelkie zmiany mogą być dokonane w ramach dostępnych miejsc i po cenach aktualnych w dniu dokonania zmiany. Bezkosztowa zmiana może zostać przeprowadzona poprzez rozwiązanie dotychczasowej umowy przy jednoczesnym zawarciu nowej umowy, na podstawie której Klient zobowiązany jest zapłacić cenę za imprezę turystyczną wskazaną w nowej umowie.
Promocja trwa do 01.03.2020r.