Mouzenidis Travel - LATO 2020 Rabat do 50% i tylko 5% zaliczki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Rabat do 50% (wliczony w cenę)
  • Niską zaliczkę - tylko 5% (dopłata do 28% do 31.01.2020)
  • Pakiet VIP o wartości 200 zł GRATIS do wszystkich rezerwacji pakietowych do hoteli 4-gwiazdkowych i 5-gwiazdkowych z wylotem z Warszawy i Katowic, który obejmuje:
    • bezpłatną rezerwację miejsc w samolocie
    • bezpłatne wejście do VIP Lounge na lotnisku w Salonikach lub Heraklionie (odbywa się przed rejsem powrotnym i zawiera: asystę pracownika Organizatora na lotnisku i korzystanie z oferty VIP Lounge (m.in napoje alkoholowe, bezalkoholowe, przekąski, wi-fi)
  • Gwarancję Niezmienności Ceny GRATISKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji otrzymają Gwarancję Niezmienności Ceny imprezy. Oznacza to, że nie będą pobierane ewentualne dopłaty do zarezerwowanej wycieczki, w przypadku ewentualnej zmiany jej ceny z powodu: wzrostu opłat urzędowych, opłat lotniskowych, wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu, wzrostu podatków lub opłat należnych za takie usługi.
  • Gwarancję Najniższej CenyOrganizator gwarantuje, że cena imprezy turystycznej do dnia 31.03.2020 nie będzie wyższa. Jeżeli do dnia 31.03.2020 cena imprezy turystycznej (organizowanej przez Organizatora) identycznej pod względem terminu wyjazdu, lotniska wylotowego, hotelu, liczby pokoi, typu pokoju i konfiguracji osób w pokoju, wieku uczestników imprezy turystycznej, formy wyżywienia, klasy przelotu, ilości pokoi na rezerwacji będzie niższa niż cena, po której Klient kupił imprezę turystyczną w trakcie trwania promocji, Organizator zwróci Klientowi różnicę. Gwarancja nie obejmuje cen rezerwacji dokonanych po 31.03.2020.
  • Gwarancję Bezkosztowej Zmiany RezerwacjiKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji mają możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji. Zmiana ta musi być dokonana najpóźniej na 14 dni przed datą planowanego wyjazdu. Bezkosztowa zmiana obejmuje zmianę: danych uczestników. Klienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji mają możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji. Zmiana ta musi być dokonana najpóźniej na 30 dni przed datą planowanego wyjazdu. Bezkosztowa zmiana obejmuje zmianę: lotniska wylotowego, destynacji, hotelu, rodzaju pokoju, rodzaju wyżywienia, terminu wyjazdu. Gwarancja nie obejmuje hoteli nie wyrażających zgody na bezkosztowe zmiany. Wszelkie zmiany mogą być dokonane w ramach dostępnych miejsc i po cenach aktualnych w dniu dokonania zmiany. Bezkosztowa zmiana może zostać przeprowadzona poprzez rozwiązanie dotychczasowej umowy przy jednoczesnym zawarciu nowej umowy, na podstawie której Klient zobowiązany jest zapłacić cenę za imprezę turystyczną wskazaną w nowej umowie.
Promocja trwa do 31.08.2019r.