Mouzenidis Travel - LATO 2020 Rabat do 40% i tylko 5% zaliczki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Rabat do 40% (wliczony w cenę)
  • Niską zaliczkę - tylko 5% (dopłata do 28% do 31.01.2020)
  • Możliwość rezerwacji miejsc premium za 5 zł/os. z portów wylotowych: Warszawa i KatowiceKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania niniejszej promocji otrzymują możliwość rezerwacji miejsc w samolotach Ellinair za 5 złotych od miejsca, zgodnie z tabelą rejsów tego przewoźnika, z polskich portów wylotowych Warszawa i Katowice. Kwota 5 złotych obejmuje przeloty w dwie strony. Rezerwacja miejsc w samolotach Ellinair jest potwierdzana przez Organizatora. Organizator będzie w miarę możliwości starał się spełniać prośby dotyczące rezerwacji konkretnych miejsc w samolotach, z zastrzeżeniem, że w pierwszej kolejności przydzielane są miejsca w rzędach 1-3. W przypadku osób poniżej 18 roku życia nie jest możliwa rezerwacja rzędu 1 oraz miejsc przy wyjściach awaryjnych. Ilość rezerwacji miejsc na dany rejs jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli miejsc nie przysługuje świadczenie zastępcze, ani inna rekompensata.
  • Gwarancję Niezmienności Ceny GRATISKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji otrzymają Gwarancję Niezmienności Ceny imprezy. Oznacza to, że nie będą pobierane ewentualne dopłaty do zarezerwowanej wycieczki, w przypadku ewentualnej zmiany jej ceny z powodu: wzrostu opłat urzędowych, opłat lotniskowych, wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu, wzrostu podatków lub opłat należnych za takie usługi.
  • Gwarancję Najniższej CenyOrganizator gwarantuje, że cena imprezy turystycznej do dnia 31.03.2020 nie będzie wyższa. Jeżeli do dnia 31.03.2020 cena imprezy turystycznej (organizowanej przez Organizatora) identycznej pod względem terminu wyjazdu, lotniska wylotowego, hotelu, liczby pokoi, typu pokoju i konfiguracji osób w pokoju, wieku uczestników imprezy turystycznej, formy wyżywienia, klasy przelotu, ilości pokoi na rezerwacji będzie niższa niż cena, po której Klient kupił imprezę turystyczną w trakcie trwania promocji, Organizator zwróci Klientowi różnicę. Gwarancja nie obejmuje cen rezerwacji dokonanych po 31.03.2020.
  • Gwarancję Bezkosztowej Zmiany RezerwacjiKlienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji mają możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji. Zmiana ta musi być dokonana najpóźniej na 14 dni przed datą planowanego wyjazdu. Bezkosztowa zmiana obejmuje zmianę: danych uczestników. Klienci, którzy dokonają rezerwacji w trakcie trwania promocji mają możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji. Zmiana ta musi być dokonana najpóźniej na 30 dni przed datą planowanego wyjazdu. Bezkosztowa zmiana obejmuje zmianę: lotniska wylotowego, destynacji, hotelu, rodzaju pokoju, rodzaju wyżywienia, terminu wyjazdu. Gwarancja nie obejmuje hoteli nie wyrażających zgody na bezkosztowe zmiany. Wszelkie zmiany mogą być dokonane w ramach dostępnych miejsc i po cenach aktualnych w dniu dokonania zmiany. Bezkosztowa zmiana może zostać przeprowadzona poprzez rozwiązanie dotychczasowej umowy przy jednoczesnym zawarciu nowej umowy, na podstawie której Klient zobowiązany jest zapłacić cenę za imprezę turystyczną wskazaną w nowej umowie.
Promocja trwa do 15.11.2019r.