Neckermann - Legoland Karta Be Happy Pass i klocki Lego GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Kartę Be Happy Pass GRATIS, która zapewni Twoim dzieciom wyjątkowe przeżycia oraz zniżki przy korzystaniu z wielu atrakcji. Dziecko posiadające kartę Be Happy Pass może pomóc opiekunowi zwierząt w Safari ZOO Givskud, wziąć udział w poszukiwaniu skarbu w magicznym świecie Wikingów w Ribe Vikingecenter lub wspólnie z szyprem wypłynąć łodzią z Middelfart lub Fredericia na obserwowanie wielorybów. Przy okazaniu karty Be Happy Pass aż w 21 atrakcjach w okolicy LEGOLAND Billund Resort możecie liczyć na zniżki lub wyjątkowe, dostosowane do potrzeb Twoich dzieci aktywności.
  • Przy rezerwacji pobytu w hotelu Lalandia Billund - wstęp do aquaparku GRATIS! Największy park wodny w Skandynawii. Wypełnione zabawą dni w Aquadome. Lalandia Aquadome to tropikalny park wodny dla całej rodziny. Szalej na zjeżdżalniach wodnych, wypróbuj nową zjeżdżalnię Wild River, skacz po falach w basenie ze sztuczną falą lub ciesz się życiem w jednym z gorących jacuzzi.
  • Pudełko klocków Lego GRATIS dla 100 pierwszych klientów którzy zarezerwują pobyt w: Legoland Castle, Hotel Legoland, Legoland Holiday Village lub Lalandia Billund.
Promocja trwa do 31.08.2019r.