Rainbow - EGZOTYKA 2020/2021

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Jeden z poniższych bonusów do wyboru dla Stałych Klientów:W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości wyboru bonusu i jego aktywacji skontaktuj się z naszym Konsultantem
    • możliwość wyboru miejsca w samolocie GRATIS (dotyczy przelotów realizowanych lotami czarterowymi oraz samolotami typu Dreamliner, w przypadku których istnieje możliwość wyboru miejsca w samolocie - usługa seatingu). Liczba miejsc w samolocie objęta bonusem jest ograniczonaW przypadku czarterów są to miejsca STANDARD, w przypadku Dreamlinerów klasa ECONOMY. Promocja dotyczy jedynie opłaty z tytułu wyboru miejsca w samolocie - usługi seatingu. Nie dotyczy dopłaty do samego miejsca (klasy) o ile taka występuje, np. dopłata do klasy Premium, czy dopłata do klasy Business
    • możliwość rezerwacji miejsca STANDARD na parkingu START PARKING przy wybranym lotnisku w Polsce GRATISDo jednej rezerwacji przysługuje jedno miejsce parkingowe. Dostępność miejsc na parkingach jest ograniczona. Możliwość skorzystania z bonusu - miejsca parkingowego gratis istnieje tylko i wyłącznie w trakcie procesu rezerwacji.
  • Rabat do 1000 zł (wliczony w cenę)Rabat dotyczy osób pełnopłatnych, nie dotyczy osób zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci. Wysokość rabatu może się różnić w zależności od oferty, tj.: rodzaju imprezy turystycznej, kierunku i terminu wyjazdu.
  • Obniżoną zaliczkę - tylko 20%
  • Najniższą cenęOrganizator gwarantuje zakup w najniższej cenie oraz bogatą ofertę terminów, kierunków i hoteli. W przypadku, gdy cena zakupionej imprezy turystycznej będzie niższa Organizator zwróci różnicę. Usługa nie dotyczy ofert Last Minute Organizatora.
Promocja trwa do 15.07.2020r.