Rainbow - LATO 2019 Do 40% rabatu i dodatkowe zniżki: do 400 zł dla dziecka lub 300 zł dla drugiej osoby

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

 • Do 40% zniżki (wliczona w cenę)
 • Niską zaliczkę - tylko 30%
 • Dodatkowe rabaty do wyboru:
  • dodatkowy rabat do 400 zł dla każdego dzieckaPodczas trwania promocji rodziny podróżujące z dziećmi i zakwaterowane w 1 pokoju otrzymują dodatkowy rabat na każde dziecko. Promocja dotyczy całej oferty: wczasów, wycieczek objazdowych i objazdowo-pobytowych. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie dzieci na dostawce, przy dwóch osobach dorosłych pełnopłatnych. Dopuszczalny wiek dziecka na dostawce może się różnić w zależności od hotelu i kierunku. Wysokość zniżki może się różnić w zależności od hotelu, rodzaju wycieczki, kierunku i terminu wyjazdu. Wielkość rabatu może się zmienić w trakcie trwania promocji. Aby można było skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową.
  • lub dodatkowy rabat dla drugiej osoby do 300 złPodczas trwania promocji druga osoba z rezerwacji, przy założeniu, że podróżują 2 osoby zakwaterowane w tym samym pokoju, otrzymuje dodatkowy rabat w wysokości do 300 zł. Promocja dotyczy całej oferty: wczasów, wycieczek objazdowych i objazdowo-pobytowych. Aby można było skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową. Wysokość rabatu może być różna w zależności od hotelu, kierunku i terminu wyjazdu.
 • Dodatkowe benefity do wyboru:Możesz wybrać 2 z 4 dodatkowych benefitów
  • parking przy lotnisku za 1 złOrganizator oferuje możliwość rezerwacji miejsca STANDARD na parkingu START PARKING przy wybranym lotnisku tylko za 1 zł. Do jednej rezerwacji przysługuje jedno miejsce parkingowe. Dodatkowym bonusem jest pewność miejsca! Możliwość dodania usługi istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w momencie potwierdzenia. Promocja dotyczy wszystkich lotnisk, z jakich Organizator oferuje wyloty (z wyłączeniem Szczecina). Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczna z anulacją rezerwacji parkingu za 1 zł. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty lub anulowania wylotu z danego miasta, Klient zachowuje miejsce parkingowe w promocyjnej cenie 1 zł na parkingu przy nowym lotnisku. W przypadku braku miejsca parkingowego przy nowym lotnisku Organizator zwraca wpłaconą kwotę.
  • wybór miejsca w samolocie za 50% ceny (miejsca STANDARD oraz PREMIUM) - na wybranych rejsachCena może być uzależniona od kierunku, terminu lub rodzaju przewoźnika. Dostępność miejsc PREMIUM zależna jest od typu samolotu, kierunku i ogólnych warunków przewozu. Możliwość wyboru miejsca w promocyjnej cenie istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji. Po dokonaniu wyboru nie jest możliwa zmiana miejsc. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczne z anulacją wybranego miejsca w samolocie. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty, Organizator gwarantuje wybór tylko spośród dostępnych na daną chwilę miejsc. W przypadku dokonanej dopłaty do miejsc PREMIUM i braku możliwości zagwarantowania tych miejsc na wybrany ponownie przelot, Organizator zwraca nadpłaconą za miejsce kwotę i proponuje inne, dostępne miejsca. W przypadku zmiany typu samolotu, przewoźnika lub zmiany z zakupu miejsc bezpośrednio od przewoźnika na zakup przez partnera lub innego touroperatora, Organizator dołoży wszelkich starań, aby zachować pierwotnie zarezerwowane miejsca lub inne. W przypadku braku takiej możliwości Organizator zapewnia zwrot wpłaconej opłaty za miejsce.
  • Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji KOMFORT w promocyjnej cenie 1 zł/os., która daje możliwość zmian aż do 30 dni przed datą wyjazduZa zmianę Organizator nie pobierze opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnice wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu LATO 2019 Organizatora. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób zakwaterowanych w jednym pokoju w ramach jednej rezerwacji. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników, zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika.
  • dla wycieczek autokarowych - dojazdy antenowe tylko za 1 złDla Klientów wybierających imprezy autokarowe, dojazdy antenowe i dojazdy z miast, które były dodatkowo płatne - tylko za 1 zł! Możliwość wyboru miejsca wsiadania za 1 zł istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji lub najpóźniej w dniu potwierdzenia. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczne z anulacją wybranego miejsca wsiadania za 1 zł. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty, Organizator gwarantuje wybór tylko spośród dostępnych na daną chwilę miejsc dojazdowych. W przypadku zmiany miejsca wyjazdu przez Klienta na inny, decyduje dostępność miejsc.
 • Extra rabat dla Ciebie i Twoich znajomych - możesz zyskać nawet 600 zł dodatkowej zniżki - szczegóły u naszych Konsultantów.
Promocja trwa do 23.01.2019r.