Rainbow - LATO 2019 Do 40% zniżki i dodatkowe rabaty dla par i rodzin

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Do 40% zniżki (wliczona w cenę)
  • Niską zaliczkę - tylko 30%
  • Bonusy dla par i rodzin:
    • dodatkowy rabat do 400 zł (wliczony w cenę) dla dzieciPodczas trwania promocji rodziny podróżujące z dziećmi i zakwaterowane w 1 pokoju otrzymują dodatkowy rabat na każde dziecko. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie dzieci na dostawce, przy dwóch osobach dorosłych pełnopłatnych. Dopuszczalny wiek dziecka na dostawce może się różnić w zależności od hotelu i kierunku. Wysokość zniżki może się różnić w zależności od hotelu, rodzaju wycieczki, kierunku i terminu wyjazdu. Wielkość rabatu może się zmienić w trakcie trwania promocji. Aby można było skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową.
    • lub dodatkowy rabat dla drugiej osoby do 300 zł (wliczony w cenę)Podczas trwania promocji druga osoba z rezerwacji, przy założeniu, ze podróżują 2 osoby zakwaterowane w tym samym pokoju, otrzymuje dodatkowy rabat w wysokości do 300 zł. Aby można było skorzystać z promocji wszystkie osoby muszą być objęte jedną umową. Wysokość rabatu może być różna w zależności od hotelu, kierunku i terminu wyjazdu. Może również ulec zmianie w trakcie trwania promocji.
  • Dodatkowy extra rabat dla Ciebie i Twoich znajomych - nawet 300 zł dodatkowej zniżki (szczegółowe informacje u naszych Konsultantów)
  • Parking przy lotnisku za 1 złW promocji Organizator oferuje możliwość rezerwacji miejsca STANDARD na parkingu START PARKING przy wybranym lotnisku tylko za 1 zł. Do jednej rezerwacji przysługuje jedno miejsce parkingowe. Dodatkowym bonusem jest pewność miejsca. Możliwość dodania usługi istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w momencie potwierdzenia. Promocja dotyczy wszystkich lotnisk, z jakich Organizator oferuje wyloty. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczna z anulacją rezerwacji parkingu za 1 zł. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty lub anulowania wylotu z danego miasta, Klient zachowuje miejsce parkingowe w promocyjnej cenie 1 zł na parkingu przy nowym lotnisku. W przypadku braku miejsca parkingowego przy nowym lotnisku Organizator zwraca wpłaconą kwotę. Jeśli rezerwacja została założona w czasie trwania promocji, parking do umowy można dodać do momentu jej potwierdzenia. Po potwierdzeniu rezerwacji nie ma możliwości dodania benefitu.
Promocja trwa do 27.03.2019r.