Rainbow - LATO 2020 Ubezpieczenie zwiększające ochronę w zakresie Covid-19 GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Rabat do 800 zł/os. (wliczony w cenę) - dotyczy wybranych ofertDodatkowy rabat dotyczy osób pełnopłatnych. Nie dotyczy osób zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci. Wysokość rabatu może się różnić w zależności od oferty, tj.: rodzaju imprezy turystycznej, kierunku i terminu wyjazdu.
  • Wyższy standard ubezpieczenia podróżnego Wariant Rekomendowany GRATIS dla Klientów, którzy zarezerwują wycieczkę z terminem jej rozpoczęcia do 31.08.2020 r. - otrzymasz ochronę w zakresie epidemii Covid-19 oraz innych chorób wirusowych z grupy koronawirusów. Kwota ubezpieczenia na wypadek zachorowania na Covid-19 jest równa wysokości całkowitej sumy ubezpieczenia, tj. w tym przypadku 200 tys. zł.Wariant Rekomendowany jest lepszym wariantem od standardowego ubezpieczenia Podstawowego. Do jego zalet można zaliczyć m.in.: wyższą stawkę dla kosztów leczenia, transportu i assistance aż do kwoty 200 tys. zł., Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków do kwoty 10 tys. zł i odpowiedzialności cywilnej do 100 tys. zł.
  • Pakiet Spokojny Wyjazd GRATIS w ramach którego otrzymasz możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji na inną wycieczkę z sezonu Lato 2020 Organizatora, przy czym musi wystąpić jeden z poniższych czynników uniemożliwiających wyjazd i związany z Covid-19:Możliwość bezkosztowej zmiany obejmuje całą rezerwację, czyli wszystkich uczestników imprezy turystycznej objętych tą samą umową
    • skierowanie na kwarantannę gdy okres kwarantanny pokrywa się z terminem rozpoczęcia zakupionej wycieczki, tym samym uniemożliwiające jej realizację
    • brak dopuszczenia do rozpoczęcia podróży (wylotu) na lotnisku w Polsce z powodu objawów Covid-19, tj. temperatura ciała 38 stopni i powyżej, uporczywy kaszel, trudności w oddychaniu lub inne objawy grypopodobne i zarażenia koronawirusem.
Promocja trwa do 13.08.2020r.