Rainbow - NARTY 2020/2021 Bezpłatna zmiana rezerwacji i rabat do 40%

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Bezpłatną zmianę rezerwacji w wersji Premium GRATIS - do 15 dni przed wyjazdem możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotel bez ponoszenia dodatkowych kosztówZa zmianę rezerwacji Organizator nie pobierze opłat według Ogólnych Warunków Uczestnictwa. Cena nowej imprezy turystycznej zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu pierwotnej imprezy. Jeśli nowo wybrana impreza turystyczna będzie droższa niż pierwotna, Klient zobowiązany jest dopłacić różnicę w cenie. W przypadku wyboru naszej imprezy turystycznej, aby móc skorzystać z promocji, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Z usługi można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu Zima 2020/21 Organizatora. Warunkiem skorzystania z usługi jest równoczesna zmiana dla wszystkich Uczestników zakwaterowanych w jednym (tym samym) pokoju w ramach jednej rezerwacji
  • Rabat aż do 40% (wliczony w cenę)Rabat dotyczy osób pełnopłatnych, nie dotyczy osób zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci. Wysokość rabatu może się różnić w zależności od oferty, tj.: rodzaju imprezy turystycznej, kierunku i terminu wyjazdu.
  • Obniżoną zaliczkę - tylko 25%
  • Gwarancję zwrotu wpłaconych środków w ciągu 14 dniOrganizator gwarantuje zwrot wpłaconych środków na poczet zakupionej wycieczki w terminie do 14 dni od momentu zgłoszenia Organizatorowi takiej woli. Zwrot obejmuje następujące przypadki: anulację wycieczki przez Organizatora i brak wyboru przez uczestnika innej oferty zastępczej (zwrot 100% wpłaconych środków); rezygnację uczestnika z zakupionej wycieczki - tym przypadku wysokość zwrotu uzależniona jest od daty rezygnacji z wycieczki oraz potrąceń wynikających z Ogólnych Warunków Uczestnictwa Organizatora; pozostałe przypadki: zmianę rezerwacji na tańszą (w przypadku wpłaconej zaliczki zostanie pomniejszona kwota dopłaty), każda inna zmiana w umowie powodująca powstanie nadwyżki (w przypadku wpłaconej zaliczki zostanie pomniejszona kwota dopłat)
Promocja trwa do 03.12.2020r.