Rainbow - ZIMA 2019/2020 Parking przy lotnisku za 1 zł i ekstra zniżki

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Ekstra zniżki na kierunki: Egipt, Maroko i Wyspy Kanaryjskie (pozostałe kierunki również w bardzo atrakcyjnych cenach)
  • Parking przy lotnisku za 1 zł - tylko teraz w promocji możliwość rezerwacji miejsca STANDARD na parkingu START PARKING przy wybranym lotnisku tylko za 1 zł (do jednej rezerwacji przysługuje jedno miejsce parkingowe)Możliwość dodania usługi istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji, natomiast w przypadku rezerwacji wstępnych najpóźniej w momencie potwierdzenia. Promocja dotyczy wszystkich lotnisk z jakich Organizator oferuje wyloty w sezonie zima 2019/2020. Anulowanie rezerwacji, bądź rezygnacja Klienta z wyjazdu jest równoznaczna z anulacją rezerwacji parkingu za 1 zł. W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora lub skorzystania z gwarancji zmiany rezerwacji i wybrania innej oferty lub anulowania wylotu z danego miasta, Klient zachowuje usługę w promocyjnej cenie 1 zł na parkingu przy nowym lotnisku ale konieczna jest nowa rezerwacja. W przypadku braku miejsca parkingowego przy nowym lotnisku Organizator zwraca wpłaconą kwotę.
  • Niską zaliczkę - tylko 30%
  • Możliwość bezpłatnej zmiany planów urlopowych (Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji) tylko za 1 zł/os.W promocji Organizator proponuje wersję KOMFORT Gwarancji Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji, która daje możliwość zmian aż do 30 dni przed datą wyjazdu! Za zmianę Organizator nie pobierze opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, na programach objazdowych i samolotach. Jeśli nowa impreza będzie droższa, należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny. W przypadku wyboru tańszej wycieczki, różnica w cenie nie może wynosić więcej niż 5%. Zachowany rabat nie może być wyższy niż najwyższy rabat obowiązujący na daną imprezę i dany termin w dniu dokonania rezerwacji. Z gwarancji można skorzystać tylko raz i tylko w ramach oferty z sezonu Zima 2019/2020 Organizatora. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest równoczesna zmiana dla wszystkich osób zakwaterowanych w jednym pokoju w ramach jednej rezerwacji. Nie jest możliwa zmiana dla pojedynczych uczestników, zakwaterowanych w tym samym pokoju oraz zmiana uczestnika. Istnieje możliwość zakupu innych wariantów gwarancji w bardzo atrakcyjnych cenach.
Promocja trwa do 29.08.2019r.